Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ova kula će se na prvi negativni znak iz usa ili europe( nebitno !!) SRUŠITI……JER POZITIVNIH VIJESTI NEMA ( osim toga one služe samo da dnevne potrebe manipulatora!!)…..postoji samo manji ili veći razmak između negativnih vijesti….po meni izgleda da je Sv. Nikola posjetio zse i to je uzrok ovog rasta haha……slažete se..!!???????????
DI SU TEMELJI ???????????????

Nitko sretniji od mene da roknemo, pa da još uspijem dokupiti… No nekako sumnjam u taj scenarij

Znači:
"Prodao sam danas dionice i čekam još veći pad da kupim jeftinije." [lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Ova kula će se na prvi negativni znak iz usa ili europe( nebitno !!) SRUŠITI……JER POZITIVNIH VIJESTI NEMA ( osim toga one služe samo da dnevne potrebe manipulatora!!)…..postoji samo manji ili veći razmak između negativnih vijesti….po meni izgleda da je Sv. Nikola posjetio zse i to je uzrok ovog rasta haha……slažete se..!!???????????
DI SU TEMELJI ???????????????

tako je – Nikola…
ali ‘ko se usudio, nešto naćuo ili šta god, (pogodio) u petak i jučer kupovati (nisam), ima dobru zaradu. [wink]

bože sačuvaj i gotovo kakvi tipova za popizdit

dan je pametniji od noći


Ma daj pustite budda na miru, čovjek je mene citirao kopi pejst!!
Sad je sve u redu….inače bi se radilo o poremećaju osobnosti kod čovjeka..!!

Ah, zaboravio sam citirati, pa ostadoh krivo shvaćen…

Hell is Empty and all the Devils are Here



Ova kula će se na prvi negativni znak iz usa ili europe( nebitno !!) SRUŠITI……JER POZITIVNIH VIJESTI NEMA ( osim toga one služe samo da dnevne potrebe manipulatora!!)…..postoji samo manji ili veći razmak između negativnih vijesti….po meni izgleda da je Sv. Nikola posjetio zse i to je uzrok ovog rasta haha……slažete se..!!???????????
DI SU TEMELJI ???????????????

Nitko sretniji od mene da roknemo, pa da još uspijem dokupiti… No nekako sumnjam u taj scenarij

Znači:
"Prodao sam danas dionice i čekam još veći pad da kupim jeftinije." [lol]
[/quote]

Očigledno je dobro postupio, čim su ameri okrenuli u minus počeo je i kod nas ubrzavajući pad…




Ova kula će se na prvi negativni znak iz usa ili europe( nebitno !!) SRUŠITI……JER POZITIVNIH VIJESTI NEMA ( osim toga one služe samo da dnevne potrebe manipulatora!!)…..postoji samo manji ili veći razmak između negativnih vijesti….po meni izgleda da je Sv. Nikola posjetio zse i to je uzrok ovog rasta haha……slažete se..!!???????????
DI SU TEMELJI ???????????????

Nitko sretniji od mene da roknemo, pa da još uspijem dokupiti… No nekako sumnjam u taj scenarij

Znači:
"Prodao sam danas dionice i čekam još veći pad da kupim jeftinije." [lol]
[/quote]

Očigledno je dobro postupio, čim su ameri okrenuli u minus počeo je i kod nas ubrzavajući pad…
[/quote]

Pa ameri se još nisu otvorili da bi ih mogli pratiti.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Očigledno je dobro postupio, čim su ameri okrenuli u minus počeo je i kod nas ubrzavajući pad…
[/quote]

prvo ovo je netočna informacija čak su i u predtrgovanju ameru i PLUSU, što znači da idu gore a to se vidi i po EU indexima.
auto industrija ide u sanaciju, dobili su traženu pomoć od države.

dan je pametniji od noći

NEW Pre-market Real-time: 8.10 Up 0.93 (12.97%) 8:52AM ET

Postanite Eu-robovi

dax iz -0,20 u +0.70 u tri minute



Ako malo pogledate vidjet ćete da smo od dna rasli na nekim dionicama i do 20 % tako da je moje mišljenje da smo zreli za jedan jači pad…….sad kad su svi skužili da je naraslo sad sve svrbi da kupe po 20% većim cijenama nego je bilo na dnu……neki nikako da nauče sve dok im se ne otopi sva lova…..
Osim toga tko još u BEAR MARKETU kupuje kada cijena raste?????? Tu se kupuje sami i isključivo kad cijena pada, ako se hoće zaradit, naravno…..

Slažem se!
[/quote]
a slažu li se oni koji kažu da ne treba hvatat padajuće noževe?

IMT?

Koje iskrcavanje na normandiju, pardon ZSE.Ovo je neviđeno. Koliko ljude svrbi rast. Ma treba vama da sve padne na 1 kn. Ali ljudi koljudi čim bi došlo do 5 kn. sve bi rasprodali. zaboravljate moruzgve da je prije 1mjesec sve bilo 100% skuplje gledajući sadašnju cijenu. Daj samo 3% zarade i odmah vam frca zadovoljstvo iz obrva. Šibicari! Ovo sad nema veze sa igrama brokera. Ovo je profil ponašanja nas oovdje na forumu tzv. dejtrejdera. Pa šta vam je ljudi kao da ni sami nevjerujete da je rast moguć. Na kraju će i ispasti da će dlkv ostati na 285. ajmo Ameri opletite gore jedno 3% da ovim prodavačima ponovna kupnja postane skuplja [sealed]

zlikovac

ovo nikako da dokučim…
mislim na naglo rušenje !
[undecid]

New Report

Close