Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


lijepo je to za gledati, no što je kula višlja, a temelji slabije sazidani…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ova kula će se na prvi negativni znak iz usa ili europe( nebitno !!) SRUŠITI……JER POZITIVNIH VIJESTI NEMA ( osim toga one služe samo da dnevne potrebe manipulatora!!)…..postoji samo manji ili veći razmak između negativnih vijesti….po meni izgleda da je Sv. Nikola posjetio zse i to je uzrok ovog rasta haha……slažete se..!!???????????
DI SU TEMELJI ???????????????

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........




Lijepo je vidjeti kada tržište ovako raste, ali se bojim poučen dosadašnjim iskustvima da je ovo samo jedna u nizu navlakuša… Ne sumnjam da će mangupi vrlo vješto plasirati kao udarnu vijest prvu naznaku zastoja rasta dalekoistočnih ili američkih dionica kao apokalipsu, kako bi pokrenuli lavinu i istovarili se …
To je na žalost tako na ZSE [bye]

Nije baš tako. Pogledajte 60% rast DDJH u zadnjih 10 dana.
[/quote]
Ja ne vidim taj rast – prosječna cijena je tamo gdje je bila pred 10 radnih dana ( 25.11.08.) ali je zato od one pred godinu dana ( 225 kuna )
[/quote]

Kako ne vidiš, s 35 na 53,2 kn?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ova kula će se na prvi negativni znak iz usa ili europe( nebitno !!) SRUŠITI……JER POZITIVNIH VIJESTI NEMA ( osim toga one služe samo da dnevne potrebe manipulatora!!)…..postoji samo manji ili veći razmak između negativnih vijesti….po meni izgleda da je Sv. Nikola posjetio zse i to je uzrok ovog rasta haha……slažete se..!!???????????
DI SU TEMELJI ???????????????

Nitko sretniji od mene da roknemo, pa da još uspijem dokupiti… No nekako sumnjam u taj scenarij

Hell is Empty and all the Devils are Here

ZSE
CROBEX 1.693,50 +3,82%
CROBIS 89,76 -0,14%
Redovni promet 24.434.475,05
Instituc. promet 0,00
Ukupni promet 24.434.475,05
Sentiment: 56 | 6 | 17

Kako je bilo ovo je milina. Samo neka potraje.

who dares, wins

bravo momci bravo, čitam postove od jutros pa naprijed i primjetih veliki optimizam kao da je sve gotovo, dotakli smo dno i sad samo idemo gore, ma dajte ljudi smirite adrenelin (ne talasajte) jer ondje gdje smo bili bit ćemo opet, kad: neznam ali sam siguran pa ćemo opet malo gore itd… i tako jedno 2 godinice a vaši komentari tipa "ja uhvatio dno, ja ovo, ja ono, su bezveze.

Da sad imam lovu od početka godine…, kupovao bih da bi se sve prašilo…, jednostavnim odabirom žmirečki prvih 5 dionica po premetima (+ još neke) ….i ostavio to da se paca godinu-dvije….

….no kako raspolažem sa petinom vrijednosti nekadašnjeg portfelja treba biti pametan pa se vratiti nekih 400% gore….

Ajd pozdrav svima i ove dionice koje sada jeftino kupujete nemojte još jeftinije prodavati….!!!


Ova kula će se na prvi negativni znak iz usa ili europe( nebitno !!) SRUŠITI……JER POZITIVNIH VIJESTI NEMA ( osim toga one služe samo da dnevne potrebe manipulatora!!)…..postoji samo manji ili veći razmak između negativnih vijesti….po meni izgleda da je Sv. Nikola posjetio zse i to je uzrok ovog rasta haha……slažete se..!!???????????
DI SU TEMELJI ???????????????

Nitko sretniji od mene da roknemo, pa da još uspijem dokupiti… No nekako sumnjam u taj scenarij

Umjesto da si sretniji ako sve stabilno raste ti bi bio zadovoljan sa mrvicama koje bi teškom mukom i sekiracijom zaradio ili pak po tom receptu "da sve rokne" vjerojatno i izgubio….

Dovoljno je sve zarokalo, ljudi su očajni potpisanim gubicima…, a ti bi kupovao još jeftinije…, kome ćeš prodati ako "tvoje želje" budu ostvarene…., i ono malo hrabrih će se povući sa ovog ruleta…

BUDD, kaj je tebi došlo? Smiri se.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ova kula će se na prvi negativni znak iz usa ili europe( nebitno !!) SRUŠITI……JER POZITIVNIH VIJESTI NEMA ( osim toga one služe samo da dnevne potrebe manipulatora!!)…..postoji samo manji ili veći razmak između negativnih vijesti….po meni izgleda da je Sv. Nikola posjetio zse i to je uzrok ovog rasta haha……slažete se..!!???????????
DI SU TEMELJI ???????????????

Nitko sretniji od mene da roknemo, pa da još uspijem dokupiti… No nekako sumnjam u taj scenarij


Šta si već prodao dionice

Ma daj pustite budda na miru, čovjek je mene citirao kopi pejst!!
Sad je sve u redu….inače bi se radilo o poremećaju osobnosti kod čovjeka..!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=276d4b0e-1a85-413a-9fd5-ab32d5a890c1&ref=lastadd

Treb IH sve protjerati sa štapom i vrećicom onda će biti blagostanje

New Report

Close