Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na Medici se ćeka veča količina na prodaju ali to teško možemo očekivati dok cijena ne odradi vrijednost kompanije koju će Barr prodati,da podsjetim,strategija Barra je prodati sve što nije core biznis a Medika drži 35% Hr tržišta,radim analizu na koliko bi išlo preuzimanje,Farmacija ja preuzeta na 2Bv a držala je oko 10% tržišta lijekova.Onaj fond koji prvi uđe najviše će se omastiti.

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Vratite na VSE.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


Pa mislim je… mu mat.. i to mi placamo?!??!?! Stvarno mislim em je sam softver smece, em im je web server valjda u Burundiju i mi bi nekakav razvoj trzista na ovakvim temeljima??? Ljut sam ko ris.

hehe, sorry lave al tesko te ozbiljno shvatiti s tim avatarom…

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Ljudi daj ajmo se organizirat i kao investicijska zajednica napravit neku peticiju za smjenu uprave ZSE!

Pa ovo je stvarno cirkus već!!!

Alien:

Pa mislim je… mu mat.. i to mi placamo?!??!?! Stvarno mislim em je sam softver smece, em im je web server valjda u Burundiju i mi bi nekakav razvoj trzista na ovakvim temeljima??? Ljut sam ko ris.

hehe, sorry lave al tesko te ozbiljno shvatiti s tim avatarom…

[smiley2][smiley2] A cuj chihuahue su u biti agresivni cucki. Jos da me vidis uzivo koliki sam jos bi me teze povezal s tim avatarom [smiley2]

Izvješča se skidaju po pola sata,stvarno sramota,mogli bi slati golubima pismonošama,bi brže išlo.

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Drago mi je da niko nema Mediku,to je jako dobar znak,neće biti štopanja.

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

GFI za Mediku kaže 327kn/dionici,620kn/dionici da nisu povećali rezerviranje.

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

in,

Drago mi je da niko nema Mediku,to je jako dobar znak,neće biti štopanja.

Licemjerna i kontradiktorna konstatacija, ako ne zelis nikog u medici da ti stopa cijenu sta o njoj stalno pises i navlacis

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Nažalost izgleda da su zaposlili nedovoljno stručne Informatičare.Uopće nisu predvidjeli veliki broj upita na stranicu za vrijeme izlistavanja izvješća i slično.A i većina domačih financijskih portala je zaštekala kad su se spojile burze.Sa dobro izdizajniranim software-om se takve stvari rješavaju u hodu.
Nažalost sve to utjeće na poslovanje.

------------------------------------------------------------------------------------------------- [b]"Smije li čovjek na burzi donositi zaključke pod utjecajem alkohola?"[/b] "Da.Alkoholizirano stanje može stimulirati fantaziju i odstraniti kolebanja, a to je često osobito dobro." Kostolany


in: ” Drago mi je da niko nema Mediku,to je jako dobar znak,neće biti štopanja. ” Licemjerna i kontradiktorna konstatacija, ako ne zelis nikog u medici da ti stopa cijenu sta o njoj stalno pises i navlacis

Da navlačim imao bi kao ti 20 nickova,ovo je ozbiljna dionica za ozbiljne investitore i zato se malo piše,ja želim da se pojavi jača prodaja,dva fonda bi unutra.Ovo nije TNSA,ZAJEBANTSKA DIONICA ,čas je 5 pa 7pa11pa 7pa 5,posao za HANFU.

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

in,

Da navlačim imao bi kao ti 20 nickova,ovo je ozbiljna dionica za ozbiljne investitore i zato se malo piše,ja želim da se pojavi jača prodaja,dva fonda bi unutra.Ovo nije TNSA,ZAJEBANTSKA DIONICA ,čas je 5 pa 7pa11pa 7pa 5,posao za HANFU.

Da imam 20 nickova sada bi te zasiljio sa njih 5… a posebno su mi dragi oni koji odma cupaju TNSA kao obranu a slijepi su pored zdravih ociju da vide preslagivanja, no nije niti bitno, cinjenica je da nemas grama srama, drazi su mi oni koji pisu ‘jos malo pa nestalo, navali narode’ nego ovi navlakaci u rukavicama

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

New Report

Close