Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

UH nije dobro biti u cash-u u ova vremena

Meni se čini da sutra neće dobro krenuti sa Daxom i FTSE. Nekako su mi previše skočili. Dakle sutra iskrcavaju pa stabilizacija i čekanje amera. Pa kuda koji mili moji. Obzirom da je danas euforija završila, sutra bi moglo nastati otrežnjenje i razmišljanje da ponuđena pomoć ipak nije dostatna za auto sektor. moglo bi se nešto dogoditi, ako EK iznese svoj lijepi plan investicija.
Sutra bi mogao opet biti slab promet. sve mi ide na to!

zlikovac

Upravo sada na Latinici Dr. Novotny izjavio da slijedeće godine vjerojatno ulazimo u recesiju.
Što to znači za tržište kapitala jasno je.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !


Meni se čini da sutra neće dobro krenuti sa Daxom i FTSE. Nekako su mi previše skočili. Dakle sutra iskrcavaju pa stabilizacija i čekanje amera. Pa kuda koji mili moji. Obzirom da je danas euforija završila, sutra bi moglo nastati otrežnjenje i razmišljanje da ponuđena pomoć ipak nije dostatna za auto sektor. moglo bi se nešto dogoditi, ako EK iznese svoj lijepi plan investicija.
Sutra bi mogao opet biti slab promet. sve mi ide na to!

Pratim Dlkv, kao i ti, i zadnjih dana se poskidalo jako puno skrivenih naloga sa prodaje , a slično je i na nekim drugim plavušama, pa kalkulirajući tko to prodaje tolike količine na ovim cijenama,mislim da će se, vrlo vjerojatno, pokušati iskotistiti moguća sutrašnja korekcija da se zauzmu pozicije za slijedeći val.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Upravo sada na Latinici Dr. Novotny izjavio da slijedeće godine vjerojatno ulazimo u recesiju.
Što to znači za tržište kapitala jasno je.


Konzultant koji je godinama lazno koristio CAP GEMINI ime za svoju firmu?
Politicar kojeg su izbacili iz savjeta HNB-a zbog [sealed]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE



Upravo sada na Latinici Dr. Novotny izjavio da slijedeće godine vjerojatno ulazimo u recesiju.
Što to znači za tržište kapitala jasno je.


Konzultant koji je godinama lazno koristio CAP GEMINI ime za svoju firmu?
Politicar kojeg su izbacili iz savjeta HNB-a zbog [sealed]
[/quote]

Čovjek je bez dlake na jeziku i ugledni doktor ekonomije.
Ne uljepšava stvari kao neki.
Pogledaj nas.
Listopad sve divno i krasno.
Rast u 2009. 4%.
Studeni prosinac?
3%, pa 2%.
Uskoro 1%.
Možda iduće godine recesija je realno za pretpostaviti.
Pogledaj indutrijsku proizvodnju.
Rast?
Hm..

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

Ako ne vjerujete Novotnyu eto premijera za RTL:

Moguće stezanje proračuna

Premijer Sanader ostavio je otvorenu mogućnost kresanja proračuna putem amandmana u saborskoj proceduri.

Unatoč obećanjima o nultom deficitu, Vlada je opet predložila rastrošniji proračun od prihoda.

Novu rupu tešku više od četiri milijarde kuna bit će teško pokriti jer su uvjeti financiranja sve teži.

Premijer Sanader za RTL je izjavio kako očekuje tešku godinu i pad gospodarstva, ali da će učiniti sve da se on uspori.

Ostavlja otvorenu i mogućnost kresanja proračuna teškog gotovo 129 milijardi kuna, u saborskoj proceduri putem amandmana.

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!


Meni se čini da sutra neće dobro krenuti sa Daxom i FTSE. Nekako su mi previše skočili. Dakle sutra iskrcavaju pa stabilizacija i čekanje amera. Pa kuda koji mili moji. Obzirom da je danas euforija završila, sutra bi moglo nastati otrežnjenje i razmišljanje da ponuđena pomoć ipak nije dostatna za auto sektor. moglo bi se nešto dogoditi, ako EK iznese svoj lijepi plan investicija.
Sutra bi mogao opet biti slab promet. sve mi ide na to!

Pusti njih.
Pogledaj regiju danas.
U plusu oko 1-2%,a neki i u minusu-dio Bih i Makedonija.
Na njih se reflektoiramo više nego na Europu ili Ameriku.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !


Ako ne vjerujete Novotnyu eto premijera za RTL:

Moguće stezanje proračuna

Premijer Sanader ostavio je otvorenu mogućnost kresanja proračuna putem amandmana u saborskoj proceduri.

Unatoč obećanjima o nultom deficitu, Vlada je opet predložila rastrošniji proračun od prihoda.

Novu rupu tešku više od četiri milijarde kuna bit će teško pokriti jer su uvjeti financiranja sve teži.

Premijer Sanader za RTL je izjavio kako očekuje tešku godinu i pad gospodarstva, ali da će učiniti sve da se on uspori.

Ostavlja otvorenu i mogućnost kresanja proračuna teškog gotovo 129 milijardi kuna, u saborskoj proceduri putem amandmana.

Ako je ovo točno,to je uvod u recesiju u Hrvatskoj!
Recesija u doba kada je upitna otpalta dugova i sa rastom od predviđenih 4% je bolna činjenica sa kojom se moramo suočiti.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

Suoči se, nitko ti ne brani, pričaš kao da je to nešto od jučer, pa to svi znamo već mjesecima.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

ajde više otkinite s tim proračunom i makroekonomijom. To već i moja baba zna. Dajte nešto što moja baba ne zna. E to će utjecat na burzu.

I'LL BE BACK


ajde više otkinite s tim proračunom i makroekonomijom. To već i moja baba zna. Dajte nešto što moja baba ne zna. E to će utjecat na burzu.

Upravo tako, tržište hvata nove informacije, stare smo utabali već mjesecima znamo napamet.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

New Report

Close