Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šteta da ćemo tek sada pred kraj trgovanja završiti u blokadama, da se to jutros odradilo, mogli smo lijepo potegnuti sad kad Ameri otvore

Opa tržište dionica u plusu debelom, kao što sam i rekao neki dan da je Dalekovod dotaknuo dno s cijenom od 250 kn po dionici. Otišao mi je za 10%, još 10 % gore i riješavam ga se!

Nadam se u do četvrtka. Očito su se plašljivci povukli s burze.

Obavezno posjetite http://www.krediti007.bloger.hr/

http://www.krediti007.bloger.hr/


koje ste vi naivčine, to čovjek treba sa svijećom tražiti [lol]

kad bi kredite danas bilo tako jednostavno dobivati…ne bi uprava GM gutala govna i na koljenima hodočastila u washington…uzeli bi si kredit od 5-10 mlrd $ i prebrodili teška vremena

GM je već dužan cca 100 milijardi dolara;


kad bi kredite danas bilo tako jednostavno dobivati…ne bi uprava GM gutala govna i na koljenima hodočastila u washington…uzeli bi si kredit od 5-10 mlrd $ i prebrodili teška vremena

pa nisu na koljenima već sa privatnim avionima

Obama: Šefovi autoindustrije trebaju otići

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=1f60bd30-fa35-49a6-a210-0b39e95e1890

na koljenima, na koljenima!
ima da ih pohabaju na pesilvania avenue…

Ma dolara i ojrova ima i dalje koliko hoćeš, nisu isparili, pače…

Problem u povjerenju. Banke ih ne daju jedne drugima, jer nemaju pojma šta ova druga banka ima u bilanci, je li puna "vrijednosnica" kreiranih na temelju američkih hipotekarnih kredita, a takvih je još oko 50 000 miljardi. Ne bi ni ti dao nekomu pare ako nisi više manje siguran da š ih dobit nazad, je li…

E sad se čeka povratak povjerenja, kad se to vrati sve će doć na svoje, u relativno kratkom roku…

A naša "država" koja diše na škrge, tj na prelijevanju iz šupljeg u prazno, dok ne bankrotira, sada malo štuca, jer neće niko da joj pare dade. Inače, mi svi mi častimo. I naša će djeca.
Nemaju za plaću haha…
Ajme, koji su to jadovi i čemeri

GM je već dužan cca 100 milijardi dolara;

to im je onda super, nek uzmu svih 100 mlrd u švicarcima po 1,67% i neka reprogramiraju sve obveze…još će onda ovu godinu završiti i sa visokom dobiti pa će moći djeliti dividende i bonuse [lol]

e da si im ti financijski savjetnik…a ne tamo neke američke pubice kaj pojma nemaju


GM je već dužan cca 100 milijardi dolara;

to im je onda super, nek uzmu svih 100 mlrd u švicarcima po 1,67% i neka reprogramiraju sve obveze…još će onda ovu godinu završiti i sa visokom dobiti pa će moći djeliti dividende i bonuse [lol]

e da si im ti financijski savjetnik…a ne tamo neke američke pubice kaj pojma nemaju
[/quote]

Daj ne izigravaj klauna!
Pa čitav svijet zna da po proizvedenom autu gube cca 2.500,00 dolara.


koje ste vi naivčine, to čovjek treba sa svijećom tražiti [lol]

kad bi kredite danas bilo tako jednostavno dobivati…ne bi uprava GM gutala govna i na koljenima hodočastila u washington…uzeli bi si kredit od 5-10 mlrd $ i prebrodili teška vremena

kad bi se krediti djelili kao letci…
ne bi island ljegao u krevet s rusima i ne bi mađarska skrušeno slušala pokude MMFa

kad bi bilo kredita kako ste si zamislili u svojim imaginarnim ružičastim svijetovima ne bi u latviji hapsili sveučilišne profesore samo zbog toga što su javno govorili istinu, bez uljepšavanja i mazanja očiju…

kad su vam u dresdner banci tak dobre kamate, kaj vi onda ne uzmete tamo par milja eura kredita i tu ih lijepo prepakirate i podjelite glupim hrvatima po duplo višoj kamati…

Naivčina si ti koji misliš da je istina ono što ti drugi prezentiraju pod istinu.

Što se tiče GM-a, pa normalno je da gubitaš nemože dobiti kredit, kao npr. i naša brodogradilišta bez jamstva države.

Vani ima novaca u fin. sektoru, ali su investitori u strahu i nitko ne uzima kredite, a trenutno se slično događa i kod nas, ljudi su skeptični i preplašeni, kao i ti.

Jednostavno novac mora početi kolati.

There is no crisis, there is only opportunity.
Kažu oni koji su izmislili krizu, pa si ti misli.



GM je već dužan cca 100 milijardi dolara;

to im je onda super, nek uzmu svih 100 mlrd u švicarcima po 1,67% i neka reprogramiraju sve obveze…još će onda ovu godinu završiti i sa visokom dobiti pa će moći djeliti dividende i bonuse [lol]

e da si im ti financijski savjetnik…a ne tamo neke američke pubice kaj pojma nemaju
[/quote]

Daj ne izigravaj klauna!
Pa čitav svijet zna da po proizvedenom autu gube cca 2.500,00 dolara.

[/quote]

A koliko mi zaradjujemo po brodu? [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

pa to je zato jer plaćaju visoke kamate…ali ti bi im sredil po 1,67& pa bi tak barem 500 bps-a uštedili…na 100 milijardi to je 5 big-ones godišnje..

ja tu vidim samo jednog klauna…ajde smiri se…imat ćeš bull run do božića, a onda [bye]


pa to je zato jer plaćaju visoke kamate…ali ti bi im sredil po 1,67& pa bi tak barem 500 bps-a uštedili…na 100 milijardi to je 5 big-ones godišnje..

ja tu vidim samo jednog klauna…ajde smiri se…imat ćeš bull run do božića, a onda [bye]

Sve do neki dan su imali AAA kreditni rejting. A tko im je to dao nego isti bankari koji su im posudili silne milijarde i sada to nema tko vratiti.

New Report

Close