Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pratim ovaj forum, jer mi je zanimljivo pročitati mišljenja ljudi koji, u anonimnosti svog nick-a, rado
komentiraju stvari o kojima pojma nemaju. Međutim, pored benignih, često blentavih komentara, lako je zapaziti kad se pojavi netko pokvaren, koji namjerno piše laži ili poput inkvizitora traži žrtvu.
Ono, što mi je nedavno posebno zapalo za oko, je stanoviti SeaWolf, koji na perfidan i nekulturan
način poziva na linč vodećih ljudi OMF-ova. Nekima je naveo i imena roditelja, što mi je djelovalo
posebice bolesno.
Jer ako su u ovo vrijeme krize svih burzi svijeta, tako glupo trgovali, kao što je to većina nas malih, onda bi ih možda ipak trebalo spaliti, kao što to predlaže SeaWolf.
Zato te anonimusu, pozivam da ovdje na forumu objaviš svoje osobne podatke i podatke o svojoj
familiji, jer bi neki htjeli znati tko je taj SeaWolf, koji ih junački poziva na akciju. Iako su meni poznati tvoji osobni podaci, ipak mi ne pada na pamet javno ih objavljivati.
Pa i ja sam isfrustiran što sam na burzi izgubio ušteđevinu, ali za razliku od većine, svjestan sam da
me na to nitko nije natjerao. Kriviti nekog drugog za vlastitu neukost, pohlepu i prestrašenost, prilično je nezrelo, a možda i slučaj za psihijatriju (Nitko me nije tjerao, ali ja sam ipak kupio dionice i zašto mi sad OMF ne pomogne da im cijena naraste? Nema veze što svjetske burze padaju, i što mali ulagači panično rasprodaju portfelje. Ja želim da mi netko podigne cijene tih dionica ili će padati
glave!!!).
Još kad bih znao da nemam nikakve veze s tim likovima koji vode OMF-ove, već me samo jako smeta
ljudska pokvarenost i bolesna zloba, a pogotovo kad se hrabro skriva iza nekakvog nick-a.


Vidim sreco da s dobro treses bice si i ti jedan od tih … ali neka idemo polako… step by step
1. Svi prozvani do sada i ubuduce su javne osobe i shodno time imaju pravo biti prozvani btw… ako me sjecanje ne vara prosle godine su se svi kocoperili ka financiski experti i nije im smetalo ni prozivanje i slikavanje pa ni family background
2. Svi podaci prozvanih su javni i sluzbeni i mogu se pronaci na networku… koga je god volja ako se oce potrudit neka izvoli… ja sam ih samo kolektira i postavija na jedno mjesto
3. Svi prozvani su duzni svojim ulagacima objasniti zasto njihova ulaganja danas vrijede bar upola manje… a ulagaci ih shodno tome mogu upitati na njihovim radnim mjestima za vrijeme radnog vremena… znaci nije s prozivalo ni na spaljivanje ni na linc kao sto ti kazes vec samo na odgovornost
4. SeaWolf nije ni javna ni sluzbena osoba stoga njegovi podaci nisu na networku pa kao takvi niti nemaju copyright da se upotrebljavaju u javnosti… a to sta ti imas moje podatke bas je krasno mos mi slobodno poslat mail pa cemo se dogovorit za kaficu… usput ces mi i objasnit kako si do njih dosao a ja tebi kako sam dosao i do nekih privatnih podataka odredene gospode koje se btw necu puno mislit objavit ukoliko budem smatra shodnim
5. SeaWolf smatra da njegovo prozivanje nije perfidno vec samo prozivanje odgovornih… sta se tice stock game ono je ipak daleko perfidnije
6. SeaWolf izrazava zadovoljstvo sto se javljaju oni sta ih cese… i nada se da ce se dozvat pameti prije nego im se sve sta rade razbije o glavu
7. SeaWolf isto tako i nadalje poziva sve ulagace na dostojanstveno drzanje kao i na kulturnu konverzaciju u slucaju trazenja objasnjenja ali isto tako poziva i drzavne sluzbe da dobro zavire u tu sferu poslovanja jer potkopava temelje Republike Hrvatske… plackajuci i drzavu i narod
8. SeaWolf nije izgubio na burzi ustedevinu (bar neki znacajniji ulog) ali smatra da oni koji su izgubili za to nisu odgovorni vec ovi veliki financiski experti koji su protracili njihov novac a sada se krivnja zeli prebaciti na male ulagace.
Pozdrav
SeaWolf



Pratim ovaj forum, jer mi je zanimljivo pročitati mišljenja ljudi koji, u anonimnosti svog nick-a, rado
komentiraju stvari o kojima pojma nemaju. Međutim, pored benignih, često blentavih komentara, lako je zapaziti kad se pojavi netko pokvaren, koji namjerno piše laži ili poput inkvizitora traži žrtvu.
Ono, što mi je nedavno posebno zapalo za oko, je stanoviti SeaWolf, koji na perfidan i nekulturan
način poziva na linč vodećih ljudi OMF-ova. Nekima je naveo i imena roditelja, što mi je djelovalo
posebice bolesno.
Jer ako su u ovo vrijeme krize svih burzi svijeta, tako glupo trgovali, kao što je to većina nas malih, onda bi ih možda ipak trebalo spaliti, kao što to predlaže SeaWolf.
Zato te anonimusu, pozivam da ovdje na forumu objaviš svoje osobne podatke i podatke o svojoj
familiji, jer bi neki htjeli znati tko je taj SeaWolf, koji ih junački poziva na akciju. Iako su meni poznati tvoji osobni podaci, ipak mi ne pada na pamet javno ih objavljivati.
Pa i ja sam isfrustiran što sam na burzi izgubio ušteđevinu, ali za razliku od većine, svjestan sam da
me na to nitko nije natjerao. Kriviti nekog drugog za vlastitu neukost, pohlepu i prestrašenost, prilično je nezrelo, a možda i slučaj za psihijatriju (Nitko me nije tjerao, ali ja sam ipak kupio dionice i zašto mi sad OMF ne pomogne da im cijena naraste? Nema veze što svjetske burze padaju, i što mali ulagači panično rasprodaju portfelje. Ja želim da mi netko podigne cijene tih dionica ili će padati
glave!!!).
Još kad bih znao da nemam nikakve veze s tim likovima koji vode OMF-ove, već me samo jako smeta
ljudska pokvarenost i bolesna zloba, a pogotovo kad se hrabro skriva iza nekakvog nick-a.


Vidim sreco da s dobro treses bice si i ti jedan od tih … ali neka idemo polako… step by step
1. Svi prozvani do sada i ubuduce su javne osobe i shodno time imaju pravo biti prozvani btw… ako me sjecanje ne vara prosle godine su se svi kocoperili ka financiski experti i nije im smetalo ni prozivanje i slikavanje pa ni family background
2. Svi podaci prozvanih su javni i sluzbeni i mogu se pronaci na networku… koga je god volja ako se oce potrudit neka izvoli… ja sam ih samo kolektira i postavija na jedno mjesto
3. Svi prozvani su duzni svojim ulagacima objasniti zasto njihova ulaganja danas vrijede bar upola manje… a ulagaci ih shodno tome mogu upitati na njihovim radnim mjestima za vrijeme radnog vremena… znaci nije s prozivalo ni na spaljivanje ni na linc kao sto ti kazes vec samo na odgovornost
4. SeaWolf nije ni javna ni sluzbena osoba stoga njegovi podaci nisu na networku pa kao takvi niti nemaju copyright da se upotrebljavaju u javnosti… a to sta ti imas moje podatke bas je krasno mos mi slobodno poslat mail pa cemo se dogovorit za kaficu… usput ces mi i objasnit kako si do njih dosao a ja tebi kako sam dosao i do nekih privatnih podataka odredene gospode koje se btw necu puno mislit objavit ukoliko budem smatra shodnim
5. SeaWolf smatra da njegovo prozivanje nije perfidno vec samo prozivanje odgovornih… sta se tice stock game ono je ipak daleko perfidnije
6. SeaWolf izrazava zadovoljstvo sto se javljaju oni sta ih cese… i nada se da ce se dozvat pameti prije nego im se sve sta rade razbije o glavu
7. SeaWolf isto tako i nadalje poziva sve ulagace na dostojanstveno drzanje kao i na kulturnu konverzaciju u slucaju trazenja objasnjenja ali isto tako poziva i drzavne sluzbe da dobro zavire u tu sferu poslovanja jer potkopava temelje Republike Hrvatske… plackajuci i drzavu i narod
8. SeaWolf nije izgubio na burzi ustedevinu (bar neki znacajniji ulog) ali smatra da oni koji su izgubili za to nisu odgovorni vec ovi veliki financiski experti koji su protracili njihov novac a sada se krivnja zeli prebaciti na male ulagace.
Pozdrav
SeaWolf
[/quote]
[thumbsup] Zavrijedio čistu stoticu jedan od rijetkih koji se usudi javno govoriti. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


a jesi li pogledao prelaze iz jednog fonda u drugi?
najveci broj dolazaka je kod Dinka (hanfa mjesecno)
[sealed]

Vipy, nesto sam lijen, daj link…

thx

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Vratimo se temi! Evo brine me kako eurobljani brinu o radnim mjestima u USA. Više padaju od samih amera kod kojih se to dešava. Ok izvoze europljani dosta u USA, ali toliko baš da treba reagirati nisam siguran. Uostalom taj pad je bio očekivan, zar su mislili da će u recesiji doći do povećanja zapošljavanja. Neznam. milim da je sve to uračunato ali opet strah je vrag iako smo svjesni da to ništa ne znači jer sad je 3%- a već ako budu rez.pozitivni od kongresa svi indexi će skočiti za 10%. Pa ajd sad se ti uzbuđuj. dakle mirno po "đojstiku"
moje mišljenje je da su oni koji su pri kraju dana prodavali malo preuranili. Dakle ovo na 1500 možemo nazvati pravom crtom obrane.

zlikovac



a jesi li pogledao prelaze iz jednog fonda u drugi?
najveci broj dolazaka je kod Dinka (hanfa mjesecno)
[sealed]

Vipy, nesto sam lijen, daj link…

thx

[/quote]

cudim se..
dosad je imao najvise odlazaka, vidis da su nam i Mladena poslali
[lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



@zeko

Zeko zečiću,ima jedna knjiga,ja je kupio u sity centru a naslov je ZAJEBALI SU VAS. Nezanam autora ,posudio sam knjigu ali pročitaj pod hitno.Pa ćeš se prestati čuduti…i ne,nismo jednaki nit smo ikad bili nit ćemo ikada biti [cry]

zeko, 05.12.2008. u 17:46
Da li smo mi moderna europska država u kojoj vrijedi vladavina prava ili su određeni ljudi ili institucije iznad Zakona?

ovo drugo naravno [cry]

ps.primječujem da knjiga s naslovom "zajebali su vas" se normalno prodaje a mi ovdje moramo pisati zahebali su vas,hebem mu hebenoga miša….. [rolleyes]
[/quote]

Golube,golubčiću poznajem tipa koji gleda film ali ne zna kako se zove [lol] [lol]
Ti prodao na vrhu a kupit ćeš na samom dnu normalno [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Ovo bi trebali negdje zapisati!
EU u minusu oko 3-5 %,a mi samo -1.5%.
Ova zadnja dva mjeseca mi stalno bili kolovođe,naravno u padu.
Jadna je ova naša mala burzica.
Ovaj današnji promet je jasan znak da su se ljudi umorili od svega ovoga.
Nema se više snage za borbu i svi se prepustili sudbini.
A valjda i to ludilo jednom bude završilo.

Karl Marx:

"Vlasnici banaka i biznisa kod radnika će poticati potrebu da kupuju njihovu skupu robu, stanove, kuće i tehnologiju, obvezujući ih pri tom da ulaze u skupe hipotekarne kredite do razine neizdrživosti. Na kraju će ti neplaćeni dugovi izazvati bankrot banaka koje će se morati nacionalizirati, pa će država onda krenuti putem koji vodi u komunizam."

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

[thumbsup] Zavrijedio čistu stoticu jedan od rijetkih koji se usudi javno govoriti. [thumbsup]

Sve ti je to moj sefe statistika…. od hrpe onih koji samo citaju forum kad pobrojis ono prijavljenih i odbijes one sta imaju multiple nikove, pa odbijes managere i brokere i njihove drukere ostane ti par slobodnih strijelaca od kojih neki pisu smisleno o ulaganjima (npr vlad1111, croman, mig29… naklon momci i sorry jos ponekome koga sam zaboravija) i ne petljaju se puno u backstage vec daju signale i procjene po mom sudu korektne i na taj nacin pokusavaju organizirat obranu. Od ovih ostalih eto par ih ima nesto za rec oko backstaga a nekako ja pogodija u centar [thumbsup] a oces-neces imam i jezicinu [rolleyes], nesto skole tako da znam slozit dvi smislene [cool] posal koji nije bas vezan za doma [wink] a od strah sam cijepljen jos 90-tih kad sam se prvi put nasa isprid tenka [pray]…
i sad bi se ka ono treba bojat sta sam pozva na odgovornost ljude koji su od 10 kuna uspjeli napravit jednu u samo par mjeseci ?????




@zeko

Golube,golubčiću poznajem tipa koji gleda film ali ne zna kako se zove [lol] [lol]
Ti prodao na vrhu a kupit ćeš na samom dnu normalno [lol]

Ja tebe kruhom a ti mene kamenom,i to pred sam božić [cry] Neka neka,samo sam ti htio skrenuti pažnju da malo razmisliš zašto su učni programi takvi kakvi jesu.Sigurno ne bez razloga.Nisi shvatio poantu.Citirat ću Le Bona:"Tko umije gomile opčiniti iluzijama,lako im postaje gospodarom,a tko ih nastoji otrijezniti od iluzija,postaje njihovom žrtvom"

ps.u dionicama sam do grla,nisam si ni plaču isplatio [cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Karl Marx:

"Vlasnici banaka i biznisa kod radnika će poticati potrebu da kupuju njihovu skupu robu, stanove, kuće i tehnologiju, obvezujući ih pri tom da ulaze u skupe hipotekarne kredite do razine neizdrživosti. Na kraju će ti neplaćeni dugovi izazvati bankrot banaka koje će se morati nacionalizirati, pa će država onda krenuti putem koji vodi u komunizam."


Das Kapital? Koja knjiga 1-3?

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.


Citirat ću Le Bona:"Tko umije gomile opčiniti iluzijama,lako im postaje gospodarom,a tko ih nastoji otrijezniti od iluzija,postaje njihovom žrtvom"

odlična

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close