Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a neki neće doći nikada [smiley1] (npr. indg) [smiley7]

Samo da se zna, izvještaji zakonski mogu biti predani i u subotu. Na zse-u to će se objaviti tek u ponedjeljak.


a neki neće doći nikada [smiley1] (npr. indg) [smiley7]

zašto ?

I love the Smell of Profits in the Morning

ma zezam se budu svi poslali samo neki poslovično kasne po mjesec dana…pretpostavljam da sankcije baš nisu neke.

lakše malo, herz mi je stao, po glavi mi se mota d.o.o. i udjelničarstvo [smiley3]

I love the Smell of Profits in the Morning

Nebi me iznenadilo da Đuro do kraja dana dođe na drugo mjesto po volumenu i završna cijena nekih 215 kn. Prodavači još ne vide da kupaca ima. Misle da su kupci samo oni što zadaju naloge! Nevjerojatno!

nitko ne komentira KBZ, jos ce se sutra (ovih dana)pretrziti nekih 8000 T komada a nakon toga vjerujem da ce novi igraci, fondovi polako dizat dionicu,,pogledajte si koliko je komada proslo, u ovih 2 tjedna

Nitko ne komentira pa…
Đuro na u pola sata dogurao do 220kn [smiley1]
SNHO na 292,50 …fali još 17lipa do blokade [smiley1]

Još jedna usporedba. Kako može biti da TOZ stoji 500 kn koji proizvodi olovke a DDJH 200 kn koji proizvodi tenkove![smiley2][smiley2][smiley2]

koje iskrcavanje na djuri cca 12000 komada prošlo u sekundi

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

Nestala SNHO sa prodaja. Ona iznosila u ovaj trenutak nula bodova, he,he

[b]Ima li tko ovaki Kawasaki?[/b]

Stigli GFI:
CHBL Godišnje izvješće za 2006.
HHLD Godišnje izvješće za 2006.
HUPZ Godišnje nekonsolidirano izvješće za 2006.
HUPZ Godišnje izvješće za 2006.
IMZV Godišnje izvješće za 2006.
INKR Godišnje izvješće za 2006.
KRAS Godišnje izvješće za 2006.
LKPC Godišnje izvješće za 2006.
PIKR Godišnje izvješće za 2006.
PNIA Godišnje izvješće za 2006.
PODR Godišnje izvješće Grupe Podravka za 2006.
RGNC Godišnje izvješće za 2006.
SLDM Godišnje izvješće za 2006.
TSTR Godišnje izvješće za 2006.
ZLTO Godišnje izvješće za 2006.

New Report

Close