Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sudeći po slici stariji sam od tebe nathane.:) Adris je nekad bio 100
kn, sad je 5000. To isto očekujem na DDJH. Adris može gore 3 puta u 5
godina a DDJH 30 puta. Takve dionice mene zanimaju![smiley2]

lega, koje vi bisere rasipate po ovom forumu… [smiley1]

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

Netko je fino očistio Beljaru…[smiley2][smiley2]


Netko je fino očistio Beljaru…[smiley2][smiley2]

Čini se da nema više povratka. Kako cijena raste prodaja je sve tanja.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Netko je fino očistio Beljaru…[smiley2][smiley2]

Sve mi se čini da će tako netko odraditi i na Varteksu.

AZ mirovinski fond? Hvala, ne! Radije mi dajte sifilis!

quark jel može update za blje

thanks

Lovac u mutnom

Na varteks bila zastoj? Ajde grickala, gric, gric. Kamo nestala ona Gazda ( zašto malo ne drukala – možda rezala pozicija, hi,hi, ona mene biti sumnjiva ? )

[b]Ima li tko ovaki Kawasaki?[/b]


tenkista: ” Sudeći po slici stariji sam od tebe nathane.:) Adris je nekad bio 100 kn, sad je 5000. To isto očekujem na DDJH. Adris može gore 3 puta u 5 godina a DDJH 30 puta. Takve dionice mene zanimaju![smiley2] ” Odlicna logika, samo tako dalje, sad mi je jasno zasto tako mlad ja polako odlazim s naseg trzista

…kolega vama toplo preporučam da pročitate ” Alkemičara”. A onda se vratite doma.

Scio me nihil scire


…kolega vama toplo preporučam da pročitate ” Alkemičara”. A onda se vratite doma.

Ti to meni? Sta bi to trebalo znaciti?

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Izvještajima je rok da izađu sutra. Dosad ih je došlo dvadesetak. Za mojih 6 dionica niti jedan. Da li će sve ostalo doći sutra ili će se produžiti u ponedjeljak i utorak ili u nedogled?


Izvještajima je rok da izađu sutra. Dosad ih je došlo dvadesetak. Za mojih 6 dionica niti jedan. Da li će sve ostalo doći sutra ili će se produžiti u ponedjeljak i utorak ili u nedogled?

Neće doći sutra naravno , neki da ali ne sve.
Načekat čemo se, posebno za neke.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


tenkista: ” Izvještajima je rok da izađu sutra. Dosad ih je došlo dvadesetak. Za mojih 6 dionica niti jedan. Da li će sve ostalo doći sutra ili će se produžiti u ponedjeljak i utorak ili u nedogled? ” Neće doći sutra naravno , neki da ali ne sve. Načekat čemo se, posebno za neke.

Većina će doći sutra, među njima je Belje sigurno.
Za Varteks ne znam, ali je rok za tak dobre firma sutra do kraja mjeseca (a sutra je petak pa dan ranije), inače ću početi sumjati, šala mala. [smiley2]


quark jel može update za blje thanks

BLJE-R-A Vrijeme: 14:53:07
Kupnja Ukupno ponuda 36
Ukupno dionica 8766

Prodaja Ukupno ponuda 50
Ukupno dionica 5702

5 najboljih ponuda
Cijena Količina

319,00 53
318,90 20
316,01 5
316,00 100
315,62 2

324,00 5
325,00 888
326,00 100
326,99 136
327,00 86

Prvo se udari 1000 komada prema gore pa 200 dolje 🙂 Nije loša taktika.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

New Report

Close