Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Todorić: Zadržat ćemo sve investicije, nećemo otpuštati radnike

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/prehrana/todoric-zadrzat-cemo-sve-investicije%2c-necemo-otpustati-radnike,31721.html


Meni jedna stvar nije nikako jasna pratim stanje na desetak dionica i ne vidim nikakvih promjena u TOP 10 niti tko kupuje niti tko prodaje pa mi nije jasno tko to trguje.

Ako može malo pojašnjenje netko tko stvarno zna šta se dešava ????????????????????????????????????


Vrlo jednostavno kolega, izšortali su nas, šortaju nas već 10dana, zato smo i poskočili jučer, da nadoknade razliku!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Meni jedna stvar nije nikako jasna pratim stanje na desetak dionica i ne vidim nikakvih promjena u TOP 10 niti tko kupuje niti tko prodaje pa mi nije jasno tko to trguje.

Ako može malo pojašnjenje netko tko stvarno zna šta se dešava ????????????????????????????????????


Vrlo jednostavno kolega, izšortali su nas, šortaju nas već 10dana, zato smo i poskočili jučer, da nadoknade razliku!

[/quote]

Navodno se iskrcao jedan strani fond, ali ne mogu 100% potvditi.
( East Capital ili tako nešto)

Serem se na Eu-(rob)ljane. Potrebno je da im ameri podignu burze. Dax -3,3% a sada će kao što sam rekao završiti do 18 sati još u +! A zašto? Pa ameri ne hebu nikoga, kao da oni gledaju EU burzu, oni gledaju uvijek samo sebe i svoje interese. A vidim 100x da svi prate njih. Dakle EU je apsolutno marginalizirana i neadekvatan pokazatelj globalnog kretanja, jer ameri određuju sve.Zatto se ne trebamo ni povoditi njihovim tzv "padovima"

No Zvone 101 misliš da i dalje pogađam? Pa što ti nisi rekao kad su ameri bili -2,5% da će završiti u PLUSU ili Europljani- svejedno! Kad ja pogađam zašto sam jučer tvrdio da danas rastemo, a jučer su u EU bili u minusu kad smo mi zatvorili burzu. ćorava kokoš pogodi zrno??? to važi za HalKetchuma

Ajde sad pucajte jedinice. dobro je rekao kolega MRGUD, kad se piše loše onda je ok, a kad se tvrdi dobro onda idu jedinice. Pa da vidim tko će se usuditi reći što će biti sutra??? Ima li takvog? Samo navijate za dolje – naravno kad je kriza i sentiment takav, a ja sam kao ćorava kokoš jer i ja jednom pogodim. Nitko ne tvrdi 100% kamo gdje šta ide ali uključite sad malo logiku! kongres donosi u Petak odluku o auto industriji, ECB o kamatama, Švicarci isto o rezanju jošjednom, … itd! Mislite li stvarno da će svi oni samo gledati da propadne auto ind. e pa NE. Što možemo očekivati onda? Valjda rast dionica sektora: automobilskog, kemijskog i energetskog.
No Zvone 101 jeli i ovo pogađanje? Vodim se samo razmišljanjem par dana unaprijed. Gubim ija naravno, a tko ne a na burzi je! Samo moj gubitak je oko 12-15%.


netko je jučer i danas pisao o velikom skoku i nekim vlakićima danas a posebice poslije 12 – 12:30 h.
samo neka mi ne odgovori da bude sutra ili prekosutra jer jednom i ćorava koka pogodi zrno.
moramo se pričuvati takvih brijača !

Serem se na Eu-(rob)ljane. Potrebno je da im ameri podignu burze. Dax -3,3% a sada će kao što sam rekao završiti do 18 sati još u +! A zašto? Pa ameri ne hebu nikoga, kao da oni gledaju EU burzu, oni gledaju uvijek samo sebe i svoje interese. A vidim 100x da svi prate njih. Dakle EU je apsolutno marginalizirana i neadekvatan pokazatelj globalnog kretanja, jer ameri određuju sve.Zatto se ne trebamo ni povoditi njihovim tzv "padovima"

No Zvone 101 misliš da i dalje pogađam? Pa što ti nisi rekao kad su ameri bili -2,5% da će završiti u PLUSU ili Europljani- svejedno! Kad ja pogađam zašto sam jučer tvrdio da danas rastemo, a jučer su u EU bili u minusu kad smo mi zatvorili burzu. ćorava kokoš pogodi zrno??? to važi za HalKetchuma

Ajde sad pucajte jedinice. dobro je rekao kolega MRGUD, kad se piše loše onda je ok, a kad se tvrdi dobro onda idu jedinice. Pa da vidim tko će se usuditi reći što će biti sutra??? Ima li takvog? Samo navijate za dolje – naravno kad je kriza i sentiment takav, a ja sam kao ćorava kokoš jer i ja jednom pogodim. Nitko ne tvrdi 100% kamo gdje šta ide ali uključite sad malo logiku! kongres donosi u Petak odluku o auto industriji, ECB o kamatama, Švicarci isto o rezanju jošjednom, … itd! Mislite li stvarno da će svi oni samo gledati da propadne auto ind. e pa NE. Što možemo očekivati onda? Valjda rast dionica sektora: automobilskog, kemijskog i energetskog.
No Zvone 101 jeli i ovo pogađanje? Vodim se samo razmišljanjem par dana unaprijed. Gubim ija naravno, a tko ne, a na burzi je! Samo moj gubitak je oko 12-15%.

zlikovac


Kipica…..
Evo nas ponovo u minusu.
DLKV ponovo na 250 kn,

S obzirom na situaciju vani, ne bumo danas u plusek,

jeli danas Grobi u + ili u – neznam?

zlikovac



netko je jučer i danas pisao o velikom skoku i nekim vlakićima danas a posebice poslije 12 – 12:30 h.
samo neka mi ne odgovori da bude sutra ili prekosutra jer jednom i ćorava koka pogodi zrno.
moramo se pričuvati takvih brijača !

Evo ti 100! je treba se čuvati, ali koga? No trebalo je ići goree poslje 12 sati. Ne misliš da sam ja neki menarđerčić koji čeka kao maca da vas navuće a onda stampedo? Šta vam je! Pa jesam li ja jučer rekao da ćemo rasti dok ste vi tvrdili da idemo dolje. A što je to? Svi drukate još dolje još! Pa plačete kako bi vas netko drugi trebao spasiti tipa OMF, OIF. Shvatite više da mali ulagači formiraju cijene a veliki se ravnaju po njima posebice u ovim uvjetima. I ovo je dobro da stojimo i ohrabrujuće, jer bar pokazuje da više ne pratimo revno padove a rast nikada.jednostavno se ne radi toliko o kupcima već prodavačima, koji ne forsiraju prodaju. To je možda sada važnije nego o napuhanim kupnjama i velikim gapovima.
[/quote]

Interesantno jesam li rekao možda nešto krivo? Ajmo ovako- u vrijeme recesije i depresije tko formira cijenu? A tko formira cijenu kad je vrijeme prosperiteta?

zlikovac

….smirite se ljudiiiii!!!!! …pa neka svako piše što hoće… a tko će čitati neka čita, i tko će se povoditi za time, neka. Nažalost previše je toga što može uticati na pad a premalo za oporavak. To vidimo svi mi i dioničari i keshovci. Budimo demokrati- nećemo se hapsiti-ovaj svađati… Ja sam 100% dion. Pa šta sad… pišite što vam drago i što VAS RADUJEEEEE…..Hvala…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

A ovdje ti je normalno dobiti jedinicu, napiši nešto glupo,što misliš da je vrijedno jedinice onda češ dobiti 100. A uostalom nek te to ne nervira,bilo bi bolje da se to ocjenjivanje i ukloni ,kome je to važno.
Nego što mislite o današnjem prometu crobexa, jel to znak da nitko neće da prodaje jer je niska cjena, ili nitko ne kupuje, jer je previsoka. Po meni ovo drugo, znači svi čekaju daljnji pad.

idući tjedan će bit bolje...

Evo neću više komentirati postove niti donositi zaključke. Ako netko baš želi mišljenje tu je PM. Pozdrav svima!

zlikovac

Forumaši su malo nervozni. Što to znači?
Očekuje se rast pa je adrenalin prostrujio našim žilama?

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?



Kipica…..
Evo nas ponovo u minusu.
DLKV ponovo na 250 kn,

S obzirom na situaciju vani, ne bumo danas u plusek,

jeli danas Grobi u + ili u – neznam?
[/quote]

Koliko sam ja pratio zadnji sat trgovanja bio je u plusu negdje oko +0,40, ali onda je poslije 15 h Vlad napisao post na TA i u roku 5 minuta je Crobex skliznuo na -0,10. Vlad NHF. [lol]


….smirite se ljudiiiii!!!!! …pa neka svako piše što hoće… a tko će čitati neka čita, i tko će se povoditi za time, neka. Nažalost previše je toga što može uticati na pad a premalo za oporavak. To vidimo svi mi i dioničari i keshovci. Budimo demokrati- nećemo se hapsiti-ovaj svađati… Ja sam 100% dion. Pa šta sad… pišite što vam drago i što VAS RADUJEEEEE…..Hvala…

kolega nas hrvate raduje kad neko najebe a indirektno ako to nas se mozda totikavlje ne obaziremo se…
obasipaju nas glupostima tipa kupujmo hrvatsko a kapital izvlace iz drzave da bi manipulirali trzistem i sve je transprentno.
banke i preduzeca nam bolje rade pa ce opet rast za godinu a ispast ce eto vidite profitirali su oni koji su imali povjerenja u TK.
i najgore sta mi pusimo sve te gluposti a uveravaju nas da se treba gradit jos 5 policijskih postaja kak bi se valjda obranili od kriminala?
trebaju im kak bi se obranili od postenih ljudi koji ce bit robovi i delat za sicu jer ce levitirat na granici da ne postanu beskucnici.
ali ima i dobro u tome, prije je prosek place bil 25% leda a sad je 2 leda, prosjecan covjek ionak nema za kupit a Novoselci ce prigrabit 4-5 vise djonica i sve transparentno.
kardum se brine za promete, bio bi sretniji da nejdu po kolicini novca vec broju djonica pa sad ohrabruje patzite ako kupite a cijena padne 50% treba rsat 100 da bi dosla na vasu cijenu
svaka cas

a nedajboze da se teze razbolis od svih gluposti , imas sunce i sl. ili kanal uz cestu.

ZIVILA NAM RVATSKA

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close