Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Meni jedna stvar nije nikako jasna pratim stanje na desetak dionica i ne vidim nikakvih promjena u TOP 10 niti tko kupuje niti tko prodaje pa mi nije jasno tko to trguje.

Ako može malo pojašnjenje netko tko stvarno zna šta se dešava ????????????????????????????????????

Sakrili se ljudi iza skrbničkih računa.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


jel’ to zatišje pred buru ?

Nešto jaca kupnja na dosta blue chipova… hmm..

Ovo je zatišje pred oluju, samo 8,4 mil.kn prometa u čak 968 transakcija! To znači da je samo cca 8700 kn po transakciji, što je stvarno malo i pokazuje da danas trguju samo mali. Čini mi se da svi čekaju da crobex još jednom potegne jače dolje, recimo do 1200-1300 pa da se aktivira kupnja. Ja sam za svaki slučaj sve naloge s kupnje povukao i sad čekam pad crobexa, danas, sutra, prekosutra, nije bitno. [proud]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti

optimist treba vremena da se skuži da nije važno tko prodaje po ovim cijenama, već treba uvidit da se prodaje. Tko? Nebitno, ali se prodaje i sigurno će tako još dvije godine. Stoga polako, a ako vjeruješ u drugačiji scenario, dati ću ti broj od VRAGA i dobit ćeš povoljan kredit na svu svoju imovinu, pa da vidimo koliko si jak na djelu. Hoćeš li kredit? Ozbiljan sam.

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

PBZ,malko jača kupnja [sealed]


optimist treba vremena da se skuži da nije važno tko prodaje po ovim cijenama, već treba uvidit da se prodaje. Tko? Nebitno, ali se prodaje i sigurno će tako još dvije godine. Stoga polako, a ako vjeruješ u drugačiji scenario, dati ću ti broj od VRAGA i dobit ćeš povoljan kredit na svu svoju imovinu, pa da vidimo koliko si jak na djelu. Hoćeš li kredit? Ozbiljan sam.

Ne treba, imam broj od CEBA.. [thumbsup]

Ako mislite da je nama loše – pogledajte! jest da im je burza bolja. Bar je realna. Trguje se realno

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=fae05526-f626-404d-b83b-95c9efee14cb&open=four

zlikovac

npr. na DLKV skriveni nalozi na prodaji – to se moglo vidjeti i ranijih dana… pa tako i danas a ono što netko kaže skriveni na kupnji – pa cijelo vrijeme velikog pada ih je bilo koliko hoćeš, tako da to ništa ne govori već jednostavno – SAMO PROMATRATI da vidimo mjesec – dva kako će dalje…



optimist treba vremena da se skuži da nije važno tko prodaje po ovim cijenama, već treba uvidit da se prodaje. Tko? Nebitno, ali se prodaje i sigurno će tako još dvije godine. Stoga polako, a ako vjeruješ u drugačiji scenario, dati ću ti broj od VRAGA i dobit ćeš povoljan kredit na svu svoju imovinu, pa da vidimo koliko si jak na djelu. Hoćeš li kredit? Ozbiljan sam.

Ne treba, imam boj od CEBA.. [thumbsup]
[/quote]
Hopa, znači kredita ima, bez obzira što viču da je KRIZA na pomolu, heeh.
A sad zaistać. Mislim da vrijedi i ovaj scenarij:
Treba vremena da se skuži da nije važno tko kupuje po ovim cijenama, već treba uvidit da se kupuje. Tko? Nebitno, ali se kupuje i sigurno će tako još dvije godine…

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

znaći sljedi nam daljnji pad sutra/prekosutra???


što se dešava? pa trguju samo mali među sobom! veliki kupuju samo svoje dionice kao HT, ponešto ADRS, ISTT, MGMA,KOEI i još nešto sitno. vidi se po bijednom prometu da je tako: sad je 13.35 sati, a promet nikad jadniji – niti 8 milijuna kuna. jasno je da se čeka početak božičnih rasprodaja na burzi [cool]

Vaše mišljenje me stvarno ne zanima i to iz više razloga a to su:

– sami sebe ocjenjujeta – doista bijedno

– pišete sa bar deset nickova – jadno

– drukate bez argumenata- katastrofa

– po meni vi bi jedino trebali biti interesantni moderatoru da vam izbriše bar jedan nick

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

14:53

trenutni promet 10.200 000
obaraju se rekordi…

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close