Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Trenutno sam više naklonjen opciji kol. dimoa jer je ,kada sagledamo cjelokupnu situaciju,- realnija.
Međutim, za one koji igraju sa velikim novcima sada je krajnji rok za počnu ulaziti i održavati nas tu negdije, jer na ovim smiješnim razinama se ne može samo tako kupiti bitnija količina!

zaboravljaš OIF-ove! petneasetak ih je već ispod zakonskog minimuma kapitala i uskoro će morati u likvidaciju! što misliš, zašto mirovinci ne kupuju? baš zato što čekaju te "bitnije količine" koje će se istresti na burzu kod raspada OIF-ova! interventni fond kupit će samo nelivikvidne dionice, ostale idu na burzu!
budimo i mi lukavi i kupujmo zajedno s njima kad dođe (uskoro) taj trenutak! zašto danas platiti 30% skuplje? [thumbsup]
[/quote]
Ja mislim da mirovinski fondovi ipak kupuju, samo pomalo i gotovo nezamjetno. A kada požele, to i objave posredstvom nama poznatih tiskovina, zar ne?
Jučer i danas je očito da kupuju, primjerice HT skupljaju na bidu. Probajte se postaviti na kupnju…
Osim toga, kada imate interventni fond, onda se iza toga zacijelo nalazi stalno dogovaranje MF kada će i tko preuzeti dionice nekog ‘propalog’ fonda, sve s ciljem održavanja kakve-takve stabilnosti TK. Zato mislim da neće biti istresanja kod raspada OIF-ova. To je burzovno već ‘odigrano’, kao ‘najveći pad’ u regiji proteklih par dana.
Najbolje da nas netko o tome još obaviještava, heh…

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Sve mi se cini, da je 1500 bar privremeno dno crobexa, ko da se love još zadnje pozicije za uzlet, samo se ceka vanjski impuls… Ipak smo vec tolko pali, da je sve manje prodavaca na ovim smiješnim cijenama.




Trenutno sam više naklonjen opciji kol. dimoa jer je ,kada sagledamo cjelokupnu situaciju,- realnija.
Međutim, za one koji igraju sa velikim novcima sada je krajnji rok za počnu ulaziti i održavati nas tu negdije, jer na ovim smiješnim razinama se ne može samo tako kupiti bitnija količina!

zaboravljaš OIF-ove! petneasetak ih je već ispod zakonskog minimuma kapitala i uskoro će morati u likvidaciju! što misliš, zašto mirovinci ne kupuju? baš zato što čekaju te "bitnije količine" koje će se istresti na burzu kod raspada OIF-ova! interventni fond kupit će samo nelivikvidne dionice, ostale idu na burzu!
budimo i mi lukavi i kupujmo zajedno s njima kad dođe (uskoro) taj trenutak! zašto danas platiti 30% skuplje? [thumbsup]
[/quote]
Ja mislim da mirovinski fondovi ipak kupuju, samo pomalo i gotovo nezamjetno. A kada požele, to i objave posredstvom nama poznatih tiskovina, zar ne?
Jučer i danas je očito da kupuju, primjerice HT skupljaju na bidu. Probajte se postaviti na kupnju…
Osim toga, kada imate interventni fond, onda se iza toga zacijelo nalazi stalno dogovaranje MF kada će i tko preuzeti dionice nekog ‘propalog’ fonda, sve s ciljem održavanja kakve-takve stabilnosti TK. Zato mislim da neće biti istresanja kod raspada OIF-ova. To je burzovno već ‘odigrano’, kao ‘najveći pad’ u regiji proteklih par dana.
Najbolje da nas netko o tome još obaviještava, heh…
[/quote]

RATUS! Eto ti već rekao ono što sam i sam izrazio par postova gore, ali nije još prikazano! Bravo! daj 5- ne mislim %

zlikovac

Znate što mi se ne sviđa i što mi je vrlo sumnjivo. A to je što ili sve raste ili sve pada. Što nikako nije dobro, kako to da se ne kristalizira blue chip u teškim vremenima, ipak on donosi keš? To mi nekako smrdi na prevaru. Vama?

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

Šta je bilo sa HalKetch… gdje je taj kolega nakon jutrošnje zvonjave kako sve ide dole.? Majstor se jučer hvalio kako je sve prodao dan prije i kad je došlo do najniže razine kupio (DLKV) te prodao na 295. Majstor se malo zaigrao jer je računao da će danas sve u tres, a ono… ostalo isto. valjda shvatio da ne pomaže drukanje dolje. Nemožeš majstore protiv brokera i skrivenog…. Imat pravu inf. je stvarno vrijednost! hebiga!

zlikovac

A čini mi se da kod čika Hefnera isto prestaje kriza, čim ima para isfinancirati 8 zečica i biti na naslovnici Playboya. Do jučer je jedva jednu financirao, pa onda blizanke, gle ga sad sa 8, a je vražji 😉

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

Meni jedna stvar nije nikako jasna pratim stanje na desetak dionica i ne vidim nikakvih promjena u TOP 10 niti tko kupuje niti tko prodaje pa mi nije jasno tko to trguje.

Ako može malo pojašnjenje netko tko stvarno zna šta se dešava ????????????????????????????????????

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

što se dešava? pa trguju samo mali među sobom! veliki kupuju samo svoje dionice kao HT, ponešto ADRS, ISTT, MGMA,KOEI i još nešto sitno. vidi se po bijednom prometu da je tako: sad je 13.35 sati, a promet nikad jadniji – niti 8 milijuna kuna. jasno je da se čeka početak božičnih rasprodaja na burzi [cool]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

Ho ho danas ti je luksuz biti u TOP 10 bolje biti u BOTTOM 10 🙂 Day traderi su ti umješani i premijeri. Kupi po 10 proda po 9,92, sutra kupi jer se netko uspaničio po 9,8 i proda 9,6 i tako već dvije godine rade. Tko? To bi mogla znati HANFA ali ona ne smije znati. Sve je jasno. Moramo biti u krizi i zato mislim da će još sve dobrano 2 godine dole.

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.


Meni jedna stvar nije nikako jasna pratim stanje na desetak dionica i ne vidim nikakvih promjena u TOP 10 niti tko kupuje niti tko prodaje pa mi nije jasno tko to trguje.

Ako može malo pojašnjenje netko tko stvarno zna šta se dešava ????????????????????????????????????

Zavisi koji Top 10 pratiš. Ja pratim Atgr i sve je jasno ko dan.

who dares, wins


Meni jedna stvar nije nikako jasna pratim stanje na desetak dionica i ne vidim nikakvih promjena u TOP 10 niti tko kupuje niti tko prodaje pa mi nije jasno tko to trguje.
Ako može malo pojašnjenje netko tko stvarno zna šta se dešava ????????????????????????????????????

U tome i jest magija burze: trguje se, a ništa se ne događa?!
A kad skužimo da se nešto događa, onda je već kasno…

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

jel’ to zatišje pred buru ?

New Report

Close