Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crobex preko 2%, vjerojatno ponajviše zbog Adrisa.

Interesantno stanje na SLDM -kupnja-117,64
prodaja-117,65
valja uzet u obzir da se fima nakrcala,a di nebi po ovim cijenama[smiley1]

Ove godine ima mnogo novih malih investitora koji još kupuju po savjetu brokera. A zna se što brokeri preporučuju: ono čime su krcati, što im je jako poraslo zadnjih par dana, istrošene dionice, itd. Znači Adrisa, Eriksona, Podravku, Končara, itd. A DDJH će im preporučivati kad dođe na 300 kn, jer na toj cijeni očekuju otpor pa da se riješe dionica, pa kasnije opet kupe. Zato ima premalo kupaca danas u odnosu na prodavače i zato cijena teško ide prema gornjem limitu. Nadam se ne zadugo. Pozdrav!


Foto5: ” Adris kunu do blokade. 549 ” Hehe. JA bio strpljiv

a ja bio nestrpljiv, pa prije par mjeseci sve iz adrisa prebacio u varteks i sad je to cca 50% u plusu. he he[smiley7]


Ove godine ima mnogo novih malih investitora koji još kupuju po savjetu brokera. A zna se što brokeri preporučuju: ono čime su krcati, što im je jako poraslo zadnjih par dana, istrošene dionice, itd. Znači Adrisa, Eriksona, Podravku, Končara, itd. A DDJH će im preporučivati kad dođe na 300 kn, jer na toj cijeni očekuju otpor pa da se riješe dionica, pa kasnije opet kupe. Zato ima premalo kupaca danas u odnosu na prodavače i zato cijena teško ide prema gornjem limitu. Nadam se ne zadugo. Pozdrav!

Jak si Haubica!Mudro zboriš!Sve potpisujem što si napisao..

Novac je kisik burze!

nezaboravite da je brokeru na prvom mjestu njegova zarada, a ne dobar savjet. bio index u crvenom ili zelenom oni uvjek odlaze kuci sa smjeskom. zanima ih samo sto veci broj transakcija.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


Ove godine ima mnogo novih malih investitora koji još kupuju po savjetu brokera. A zna se što brokeri preporučuju: ono čime su krcati, što im je jako poraslo zadnjih par dana, istrošene dionice, itd. Znači Adrisa, Eriksona, Podravku, Končara, itd. A DDJH će im preporučivati kad dođe na 300 kn, jer na toj cijeni očekuju otpor pa da se riješe dionica, pa kasnije opet kupe. Zato ima premalo kupaca danas u odnosu na prodavače i zato cijena teško ide prema gornjem limitu. Nadam se ne zadugo. Pozdrav!

da definitivno. adris i ernt su baloni [smiley7] (zato ih je toliko i protrgovano u zadnje vrijeme). bolje je da kupuju dionice koje imaju potencijala (i koje će opravdati cijenu za par godina) nego one kojima su prepoznati fundamenti pa je došlo do realnih razina. moš mislit

Never argue with an idiot, he'll take you down to his level and beat you with experience.....


Ove godine ima mnogo novih malih investitora koji još kupuju po savjetu brokera. A zna se što brokeri preporučuju: ono čime su krcati, što im je jako poraslo zadnjih par dana, istrošene dionice, itd. Znači Adrisa, Eriksona, Podravku, Končara, itd. A DDJH će im preporučivati kad dođe na 300 kn, jer na toj cijeni očekuju otpor pa da se riješe dionica, pa kasnije opet kupe. Zato ima premalo kupaca danas u odnosu na prodavače i zato cijena teško ide prema gornjem limitu. Nadam se ne zadugo. Pozdrav!

Uh sto volim ove genijalce… Adris i ericsson baloni? A DDJH je ultra povoljan?! De braco malo prouci fundamente i ko se cime bavi prije negoli grunes ovako nesto

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


nezaboravite da je brokeru na prvom mjestu njegova zarada, a ne dobar savjet. bio index u crvenom ili zelenom oni uvjek odlaze kuci sa smjeskom. zanima ih samo sto veci broj transakcija.

osim ako rade za plaću

I love the Smell of Profits in the Morning


…A DDJH će im preporučivati kad dođe
na 300 kn, jer na toj cijeni očekuju otpor pa da se riješe dionica, pa
kasnije opet kupe. Zato ima premalo kupaca danas u odnosu na prodavače
i zato cijena teško ide prema gornjem limitu. Nadam se ne zadugo.
Pozdrav!

Da, teško ide. Ne bi ni ja kupovao na ovim cijenama. Prodavaći su očito zadovoljni pa zato i prodaju. Jedino nema više onih koji bi kupili.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Sudeći po slici stariji sam od tebe nathane.:) Adris je nekad bio 100 kn, sad je 5000. To isto očekujem na DDJH. Adris može gore 3 puta u 5 godina a DDJH
30 puta. Takve dionice mene zanimaju![smiley2]


Sudeći po slici stariji sam od tebe nathane.:) Adris je nekad bio 100 kn, sad je 5000. To isto očekujem na DDJH. Adris može gore 3 puta u 5 godina a DDJH 30 puta. Takve dionice mene zanimaju![smiley2]

Odlicna logika, samo tako dalje, sad mi je jasno zasto tako mlad ja polako odlazim s naseg trzista

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

New Report

Close