Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



evidetno je da su neke dionice na dnu..sve lose vjesti uracunate u cjenu..necu ih imenovat da ne ispadne druk….

griješiš, jako griješiš! te priče o dnu slušamo već 6 mjeseci! tek ćemo spoznati što je pravo dno, ovo sada je samo ispipavanje pulsa koliko je još ostalo casha kod malih ulagača koji im mogu oteti i koliko je dana života preostalo OIF-ovima prije ključa u bravu i rasprodaje sve po 5-10% [bye]
[/quote]
ht nema rasprodaje….samo kupnja,,dividenda…..preko 10 %

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


bigboss, DiAbLeRo- mislim da je halketsc… zaslužio prolaznu 1. jer mi se čini da nam svima lijepi 1,jer je opasno uzdrman. Kao frajer malo gubi! pa i ja malo gubim ali mi nepada napamet drugima stvarati jal. Uostalom g. Halket… odi na moj post na Teh.analizu gdje sam jedini podržavao Vlada kad je govorio – ljudi čuvajte cash! a tada je grobi naglo rastao. Čak je INGra sa 102 došla do 138, a DLKV sa 495-590.Nisam se zanosio iluzijama, a ti se sada nađeš ovdje prognozirati nešto na dnevnoj bazi! Budi frajer pa reci šta će biti sutra ili za 2 dana. LAKO se praviti frajer kada znaš da je sentiment takav kakav je! samo se hvališ kako si brzopotezno nešto napravio. Reci šta će biti sutra, i budi siguran u to i potkrijepi činjenicama. Ili šuti i dostojanstveno prodavaj!

Štasi se ufatio mene ko pijan plota, IŠ, IŠ [lol]

Inače u minusu smo -0,37%, a bili maloprije na 0,5%.

Inače 4.5 milja kuna u 11h 20 min. KOJI PROMET!!!!
Tko tu koga. [bye]

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!


slab mi se promet čini danas, to je obično dobar znak. Možda već stvarno ponestaje ovaca za šišanje ili..se varam?

U pravu si kolega,ni ovce više nisu što su bile. Nedaju se ni one više šišati kad im dop****. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Poštovani,

sukladno članku 106. Zakona o tržištu vrijednosnim papirima obavještavamo Vas da je na glavnoj skupštini trgovačkog društva SN HOLDING d.d. sa sjedištem u Zagrebu, Miramarska 24 (u daljnjem tekstu: Društvo), održanoj dana 28. studenog 2008. godine, donesena odluka o smanjenju temeljnog kapitala povlačenjem 230.000 vlastitih dionica, bez nominalne vrijednosti. Temeljni kapital smanjuje se s iznosa 29.500.000,00 kn za iznos 2.300.000,00 kn na iznos 27.200.000,00 kn.

U Zagrebu, 01.12.2008.

Molim komentar!!??????


Trenutno sam više naklonjen opciji kol. dimoa jer je ,kada sagledamo cjelokupnu situaciju,- realnija.
Međutim, za one koji igraju sa velikim novcima sada je krajnji rok za počnu ulaziti i održavati nas tu negdije, jer na ovim smiješnim razinama se ne može samo tako kupiti bitnija količina!

zaboravljaš OIF-ove! petneasetak ih je već ispod zakonskog minimuma kapitala i uskoro će morati u likvidaciju! što misliš, zašto mirovinci ne kupuju? baš zato što čekaju te "bitnije količine" koje će se istresti na burzu kod raspada OIF-ova! interventni fond kupit će samo nelivikvidne dionice, ostale idu na burzu!
budimo i mi lukavi i kupujmo zajedno s njima kad dođe (uskoro) taj trenutak! zašto danas platiti 30% skuplje? [thumbsup]

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala


Kako dionica reagira na smanjenje ukupnog broja dionica od strane trezora,odnosno vlasnika?

…u ovoj situaciji nikako…inaće, vrijednost dionice trebala bi porasti jer se ukupni kapital firme tada dijeli na manji broj dionica…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Hm, promet je mizeran, Europa se crveni,futuresi se crvene. Sve govori u prilog nečemu što je i bolje ne spominjati. Sretno svima nama.



slab mi se promet čini danas, to je obično dobar znak. Možda već stvarno ponestaje ovaca za šišanje ili..se varam?

U pravu si kolega,ni ovce više nisu što su bile. Nedaju se ni one više šišati kad im dop****. [thumbsup]
[/quote]

…dečki, lakše malo…nema se na ovcama više šta šišat…još eventualno brijanje dolazi u obzir…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

zatisje neko ha????? 12h [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




slab mi se promet čini danas, to je obično dobar znak. Možda već stvarno ponestaje ovaca za šišanje ili..se varam?

U pravu si kolega,ni ovce više nisu što su bile. Nedaju se ni one više šišati kad im dop****. [thumbsup]
[/quote]

…dečki, lakše malo…nema se na ovcama više šta šišat…još eventualno brijanje dolazi u obzir…
[/quote]
Kolega stvar vam je kaj mirovnici šišaju fondove, a ne ovce.
To kaj vi ulazite i izlazite skoro svaki dan jer očekujete oporavak je druga priča.

ja vjerujem da pravi val povlačenja love iz fondova još nije došao, prvo će neki fond zaključati vrata, pa drugi, pa treči pa nastaje stampedo i nakon toga imate dno.

Ja sam do tada debelo u drys-u.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Silim se da zadam nalog za kupnju cijelo jutro, ali nekako kao da čujem glasove menadžera u daljini ”Dođite, dođite, ništa vam mi nećemo”.
Ako se netko krene iskrcavat na bilo kojoj od likvidnijih dionica imam osjećaj da će nastati pravi stampedo 🙁

Mislimm da sam vidio mica macu!!!! [sealed] ma neće vam oni ništa. Jako su miroljubivi! ha ha a što sam puko od smjeha , za ovo plaćam piće. kamo da šaljem? neću više navoditi ali je jasno ko dan da je bila potrebna likvidnost. ZABA je prva progovorila u kojem će se smjeru sada sve odvijati. to je stvorilo koliko toliko sigurnost da će krede biti. A to je potvrdila i EK rekavši da će ova regija dobiti pozamašna sredstva za obranu gospodarske aktivnosti. Odmah je i Šuker osokoljen izjavio da se autocesta prema Sisku gradi. sad će doći na red i VC koridor te most. Jel netko sumnja u to? Ja baš i ne bi poznavajući infiltriranost radića u vladu . Po meni puno isplativije je graditi elektrane jer se to može brže isplatiti od mosta, a i povećali bi izvoz jer bi zasigurno HEP i izvozio! A i to je ipak nešto što će nam trebati pa je jeftinije sada dok su cijene povoljnije. A potakli bi i ove jadne posrnule građevinare.

zlikovac

zaboravljaš OIF-ove! petneasetak ih je već ispod zakonskog minimuma kapitala i uskoro će morati u likvidaciju! što misliš, zašto mirovinci ne kupuju? baš zato što čekaju te "bitnije količine" koje će se istresti na burzu kod raspada OIF-ova! interventni fond kupit će samo nelivikvidne dionice, ostale idu na burzu!
budimo i mi lukavi i kupujmo zajedno s njima kad dođe (uskoro) taj trenutak! zašto danas platiti 30% skuplje? [thumbsup]

Ja ne bi previše računao na to, ako već neki fond mora u likvidaciju , rasprodaja dionica je najzadnja opcija, a i kada bi svih 15 odjednom riknuli , to je niti 60 mil. kn. koje TK bez problema proguta u par dana !

Više me je strah ovoga što kol. pobjeda piše dva posta iznad.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close