Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema više THNK ispod 7000, let the show begin.[smiley2][smiley1]

Uspoređujem neke dionice u parovima, koje imaju nešto zajedničko i primjećujem strašne nelogičnosti. Dugo mi nije bilo jasno kako je PTKM skuplja od DDJH, kako je KOEI stigao i prestigao DLKV. Tu se pokazalo da sam u pravu jer se oba slučaja od jučer ispravljaju. A najnoviji primjer su mi AMDN i HPDG. I ovdje bi trebao biti obrnut slučaj, tj. da je HPDG puuuno jači.
Uvjeren sam da će i to doći na svoje. Sve zapravo ovisi kad fondovi hoće nekome podići ili spustiti cijenu a naivci se hvataju. Ako vjeruješ u neku dionicu čuvaj je, ne gledaj prečesto cijene i doći ćeš na svoje i zaraditi . Pozdrav!

Kolege, Varteks je živa opasnost, do 230 na prodaji ima nekih 800 komada.
To je nekih 180 tisuća kuna.
Više čovjek nemože kupiti ozbiljniju količinu i da hoče.
Što čemo?

[smiley2][smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Adris kunu do blokade. 549

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam


Kolege, Varteks je živa opasnost, do 230 na prodaji ima nekih 800 komada. To je nekih 180 tisuća kuna. Više čovjek nemože kupiti ozbiljniju količinu i da hoče. Što čemo? [smiley2][smiley2]

daleko je to još od realne cijene, ima tu prostora za rast. Varteks je postao ozbiljna firma.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

ponovno čišćenje na KORF

otvorilo se trgovanje na DDJH, ali nitko se jos ne usudi napraviti prvi korak

“Please, God, Just One More Bubble.”

Opetovano pometanje na VIRO!!!!![smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

@ plavi

mislio sam da će mali bolje reagirati na vijesti od jučer

Never argue with an idiot, he'll take you down to his level and beat you with experience.....


@ plavi mislio sam da će mali bolje reagirati na vijesti od jučer

To je vijest koju su pričitali samo ljudi s foruma, i nije baš od jučer. To je velika razlika.

Ne znam što bi trebalo više, u par dana cijena skočila s 180-220 kuna, preko 20%.

Budi strpljiv na Varteksu i usput liži INU, i sve pet. [smiley2]

počela se i Petrica čistiti, ode 1500 kom po 235

Hogar vozi Volvo


Adris kunu do blokade. 549

Hehe.
JA bio strpljiv

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close