Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dao Rohi 5 milijardi, mirovinci 3,5 i ne znam koliko branitelji. Za ovu godinu im je dosta. Ne bi smjeli pisnuti o krizi jer nisu otpustili 10 000 radnika u upravi i još uvijek subvenciraju koje kakve projekte i ostale gluposti, tako da bi tunel trebao biti pred krajem…

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.



@HalKetchum

ja sam uzeo po 229 i riješio po 280, to je oko 22%[wink]

Bravo jeff. [thumbsup]

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!

JAVNA PORUKA GOSP. TOMISLAVU PETROVU

Poštovani Tomislave,

nešto sa objavom podataka o prometu institucionalnih investitora i ostalih na ZSE…NIJE U REDU?!

Naime, prema Vašim izvještajima o prodaji/kupnji dionica koje su na meti mirovinaca ispada,
da su itekako mirovinci aktivni… Recite nam , molim Vas, da li se podaci na ZSE poklapaju
sa Vašim evidencijama, tj. da li je moguće da se ovih dana nisu u k/p uključivali institucionalni
investitori.
Ovaj podatak vrlo nam je bitan- UPRAVO DANAS! Na 02.12.2008. kako bismo mogli vidjeti
TKO je izazvao bull run…

Hvala na Vašem trudu unaprijed

Sa poštovanjem
Miami

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!




J…i ga teško je odoliti daytradingu, ali ipak nije loše. Promet je veći znači pare su tu.

Ajmo sad drugi krug. [thumbsup]

[/quote]

i da se nadovežem sad nam slijedi porez na kapitalnu dobitak a možebitno i olakšica na kapitalni gubitak
zato i je toliko pali da bi sad sakija preklinjali daj nam ga uteraj

Postanite Eu-robovi

ovo danas je lijepi podsjetnik za sve koji se misle ukrcati na dnu i onda samo gledati kako im dionice rastu. teško će to ići.
nije lako odlučiti se kupiti kad cijene padaju sumanuto (npr. jučer ili danas ujutro) – čeka se još niže, ali niti kad se stvar naglo okrene i u sat vremena narastu i preko 20% – frka od prejakog rasta i bull trapa.
kako se čini, jednom će tržište ocijeniti da su cijene besmisleno niske i u roku par dana, tjedana neke će dionice narasti na 2-3 puta veću cijenu- a teško je kupovati kad pada, teško pogoditi dno a bogme teško lupati po asku kad je nešto brzo naraslo (zamisli da baš ti kupiš na vrhu vala!!!).
zajebata je ta burza.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Vidim da je ekipa ponovo kupovala na dnu današnjeg Crobexa a prodala naravno na vrhu…
Samo ni danas nitko nije rekao onog momenta kad je kupio već sve poslije kao kad
je prodao. [wink]

Samo kažem da su dobro pogodili ……

smanjuje se minus.......


ovo danas je lijepi podsjetnik za sve koji se misle ukrcati na dnu i onda samo gledati kako im dionice rastu. teško će to ići.
nije lako odlučiti se kupiti kad cijene padaju sumanuto (npr. jučer ili danas ujutro) – čeka se još niže, ali niti kad se stvar naglo okrene i u sat vremena narastu i preko 20% – frka od prejakog rasta i bull trapa.
kako se čini, jednom će tržište ocijeniti da su cijene besmisleno niske i u roku par dana, tjedana neke će dionice narasti na 2-3 puta veću cijenu- a teško je kupovati kad pada, teško pogoditi dno a bogme teško lupati po asku kad je nešto brzo naraslo (zamisli da baš ti kupiš na vrhu vala!!!).
zajebata je ta burza.


Onda sada odluči koja ti cijena odgovara i na kojim dionicama, postavi naloge i zgasi komp.
Vrati se nakon godinu dvije.
I to je to.
Kada se samo gleda i prati donose se krive odluke jer si pod utjecajem emocija.
Najbolje je navečer razmisliti kaj češ raditi, ujutro prije otvaranja donijeti odluku i vratiti se nakon kaj se burza zatvori.
Sve drugo vodi u minus.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Kak mogu banke biti tako bezobrazne…one jednostavno ucjenjuju sve oko sebe…

Ostavili su nas ovih dana zlonamjerno…jer ih HNB zahebava…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!





15% danas na DLKV zaradio.
2 puta trgovao.

Nema šanse da ostanem unutra.

Došli smo do vrhunca dana 3,65%.
PAZI SAD !!!

Ovo je napisano prije pola sata!!!
Koji sam car [thumbsup]
[/quote]

To care, sutra ćeš kupovati još skuplje, normalno da nakon onakvog obrata slijedi mali predah, ali mnogi indikatori ukazuju da će ovaj odbijanac ipak malo potrajati.
[/quote]

Koji indikatori?
Vlakić odlazi !
U liftu nema za sve mjesta!
Otkad ne slušam ovakve komentare u velikom sam plusu[thumbsup]

Lako ja uđem unutra, treba mi 30 sec. [thumbsup]
[/quote]

Možda oslobođenih 8 mlrd kuna od HNb-a, kao i većina tehničkih indikatora.
Citirat ću te sutra pa ćemo vidjeti tko je bio u pravu 😉

Dobro si to napisao kolega "jednom će tržište ocijeniti da su cijene besmisleno niske i u roku par dana, tjedana neke će dionice narasti na 2-3 puta veću cijenu"
Samo to "jednom" se neče dogoditi u skoroj budućnosti, bar ne na ZSE!
Naše TK trenuto nema daha za dva sata runna a kamo li za par dana!

ps
tko hoće u krvavice sa zeljem da če ameri danas u minus?

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Pogledajmo što se dešava s dionicama

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Možda oslobođenih 8 mlrd kuna od HNb-a, kao i većina tehničkih indikatora.
Citirat ću te sutra pa ćemo vidjeti tko je bio u pravu 😉


Ti novci su oslobođeni da ih država može uzeti kao kredit a ne za dionice!

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

New Report

Close