Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



15% danas na DLKV zaradio.
2 puta trgovao.

Nema šanse da ostanem unutra.

Došli smo do vrhunca dana 3,65%.
PAZI SAD !!!

Ovo je napisano prije pola sata!!!
Koji sam car [thumbsup]
[/quote]

To care, sutra ćeš kupovati još skuplje, normalno da nakon onakvog obrata slijedi mali predah, ali mnogi indikatori ukazuju da će ovaj odbijanac ipak malo potrajati.


Zicera nema.

[thumbsup]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Nisam daytradao a trebao sam. Ipak sam uspio kupiti nešto po zasad povoljnim cijenama.
A da se moglo, moglo se ! [lol] Bitno je da se likvidnost poveća. Ostalo će doći samo po sebi.

Športski pozdrav [cool]



Ako ovo danas nije bio akt dogovorenog kriminala, onda ne znam što jest

fakat, Luka ploče od -7.xx do +12%…. Neko tu nekog hebe, a ja neznam tooooo
[/quote]
Ne znam zašto to misliš, nema tu ništa sumnjivo, na otvaranju nije bilo 100kom na kupnji do 800kn, otvoreno je sa 10kom po 911,00kn te je, kada je krenulo ludilo , počišćena rijetka prodaja ,pogledaj zadnje transakcije:
LKPC-R-A
CIJENA KOLIČINA VRIJEME
1.110,00 3 12:39:30
1.079,00 5 12:36:37
1.078,98 2 12:36:37
1.000,00 2 12:32:55

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA




15% danas na DLKV zaradio.
2 puta trgovao.

Nema šanse da ostanem unutra.

Došli smo do vrhunca dana 3,65%.
PAZI SAD !!!

Ovo je napisano prije pola sata!!!
Koji sam car [thumbsup]
[/quote]

To care, sutra ćeš kupovati još skuplje, normalno da nakon onakvog obrata slijedi mali predah, ali mnogi indikatori ukazuju da će ovaj odbijanac ipak malo potrajati.
[/quote]

Koji indikatori?
Vlakić odlazi !
U liftu nema za sve mjesta!
Otkad ne slušam ovakve komentare u velikom sam plusu[thumbsup]

Lako ja uđem unutra, treba mi 30 sec. [thumbsup]

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!


Joj ljudi moji kako ste naivni.

Kriza je daleko od svršetka. Ovo je danas mali bull run, i sutra moguće.
A dalje ne odgovaram za gubitke.

Samo danas na DLKV imam +9% i bježim van.


Ovo nije bull run. Ovo je teleci run [lol]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Kolo sreće se okreće. Možda je vrijeme za razmišljanje o kladionici. To je finiji hobby

Hell is Empty and all the Devils are Here

Sa 30 sec se slažem, samo po koliko. Pitaj one koji su danas kupovali LKPC kako je to izgledalo?!

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Nazire se još jedan plimni val, ovaj put valić.

Nazire se još jedan plimni val, ovaj put valić.

quote]HalKetchum

Koji indikatori?
Vlakić odlazi !
U liftu nema za sve mjesta!
Otkad ne slušam ovakve komentare u velikom sam plusu

Lako ja uđem unutra, treba mi 30 sec. [/quote]

Odlično samo nastavi tako pisati i daj drugima sve info kaj imaš da i mi nešto zaradimo.




15% danas na DLKV zaradio.
2 puta trgovao.

Nema šanse da ostanem unutra.

Došli smo do vrhunca dana 3,65%.
PAZI SAD !!!

Ovo je napisano prije pola sata!!!
Koji sam car [thumbsup]
[/quote]

To care, sutra ćeš kupovati još skuplje, normalno da nakon onakvog obrata slijedi mali predah, ali mnogi indikatori ukazuju da će ovaj odbijanac ipak malo potrajati.
[/quote]
Ne vidim da se ništa bitno promjenilo od jučer do danas, jedina razlika je u Us futersima koji su jučer bili crveni a danas su, nakon jučerašnjeg pada od 8%, zeleni!
Što ako u toku trgovinskog dana okrenu u 5% minusa, onda če prekosutra sigutno odraditi neki plus?
Danas je dobto iskorištena prilika nakon par dana uzastopnog pada da se malo digne TK, pa da se dotični istovare sa skrivenim na Asku, slijedećih par dana čemo se vrtjeti tu negdije oko 1500, pa po prvom ozbiljnijem US minusu idemo dalje-dolje!


@HalKetchum

ja sam uzeo po 229 i riješio po 280, to je oko 22%[wink]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

New Report

Close