Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Najkraći bull-trap u povijesti

bez obzira na duljinu vidi se da para ima, samo situacija koci rast. ova trenutna promjena odnosa k/p nam govori puuuno.

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Šta se ovdje desilo [huh] Sat vremena nisam pratio. Ništa nisam kupio prije ove droge nažalost ali sad ide hlađenje opet izgleda.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Polako. Vidjet ćemo do kraja dana kako će to izgledati. Nekom je frka za izaći, a nekome je ovo razina za ulaz. Po meni, promet je indikativan, jer, ne zaboravimo, velika je količina protrgovanih dionica.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



Najkraći bull-trap u povijesti

bez obzira na duljinu vidi se da para ima, samo situacija koci rast. ova trenutna promjena odnosa k/p nam govori puuuno.

[/quote]

Para ima kao u priči, što je jako dobro. A biti će ih još više. Nažalost, kriminala ima isto kao u priči.

Hell is Empty and all the Devils are Here


15% danas na DLKV zaradio.
2 puta trgovao.

Nema šanse da ostanem unutra.

Došli smo do vrhunca dana 3,65%.
PAZI SAD !!!

Ovo je napisano prije pola sata!!!
Koji sam car [thumbsup]

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!

http://www.bankamagazine.hr/default.aspx?TabId=103&View=Details&ItemID=45805

Evo napokon procjene da neka dionica vrijedi 0 (nula) ali ne kuna nego zlota !

who dares, wins


Ako ovo danas nije bio akt dogovorenog kriminala, onda ne znam što jest

fakat, Luka ploče od -7.xx do +12%…. Neko tu nekog hebe, a ja neznam tooooo

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

J…i ga teško je odoliti daytradingu, ali ipak nije loše. Promet je veći znači pare su tu.

Ajmo sad drugi krug. [thumbsup]


Zaista nema kraja ljudskoj gluposti, volio bih upoznati te likove koji sad u ovom bullrun-u kupuju.

Ove koji kupuju još i razumijem. Ti vjeruju u budućnost, ma što netko drugi (i na ovom Forumu) o tome mislio. Mene još uvijek zanima jesmo li spoznali (upoznali) one koji sad prodaju, hehe?

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


J…i ga teško je odoliti daytradingu, ali ipak nije loše. Promet je veći znači pare su tu.

Ajmo sad drugi krug. [thumbsup]


Mali su nabrijali Crobex.Ovakav brzi rast velikima ne odgovara.Što su jutros kupili jeftino zatrpali
su male i vratili natrag.Sada bi do kraja dana opet mogli malo naviše.Para ima,ali previše se
kalkulira.Tek kada se veliki nakrcaju,a to u prvom redu mislim na banke matice i inseidere oko
njih tek onda će krenuti pravi rast i većina neće ući tako nisko.Danas je INGR_a napravila jedan
lipi đir od 55 do 74.Punih 34,55 %.Biće da je neki fond menađer okrenija vlastitu lovu.Ovo nije za
virovati.Ali kada krene ozbiljni rast neće biti povratka nazad.Ovo za pouku tehničarima koji
ćekaju zicere.
Zicera nema.


DDJH +13.43 nije blokada jer je već bio u blokadi
LKPC +12.40 blokada

Crobex + 2.29%. Ni 1600 nije daleko.

Samo treba navijati. Idemo dalje na +3%.

Pozdrav [thumbsup]

Takva kriza dosla, da se druka i za day trade? [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."



J…i ga teško je odoliti daytradingu, ali ipak nije loše. Promet je veći znači pare su tu.

Ajmo sad drugi krug. [thumbsup]


Mali su nabrijali Crobex.Ovakav brzi rast velikima ne odgovara.Što su jutros kupili jeftino zatrpali
su male i vratili natrag.Sada bi do kraja dana opet mogli malo naviše.Para ima,ali previše se
kalkulira.Tek kada se veliki nakrcaju,a to u prvom redu mislim na banke matice i inseidere oko
njih tek onda će krenuti pravi rast i većina neće ući tako nisko.Danas je INGR_a napravila jedan
lipi đir od 55 do 74.Punih 34,55 %.Biće da je neki fond menađer okrenija vlastitu lovu.Ovo nije za
virovati.Ali kada krene ozbiljni rast neće biti povratka nazad.Ovo za pouku tehničarima koji
ćekaju zicere.
Zicera nema.
[/quote]

Ovo je poruka malima. Ostavite se trgovanja. Mi smo gospodari života i smrti.Neka znaju svi da mi možemo srušiti sve ako hoćemo, zato nas ostavite na miru. Smijete samo prodavati po ovim cijenama, a ne smijete kupovati dok se mi ne namirimo. Evo poruke njima da često lovac postaje lovina, a da se mogu pojaviti i veće ribe od njih i odgristi im rep, kao što oni mrcvare male dioničare (kedere).

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

New Report

Close