Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I optimisti moji evo nas u plusu za pet minuta. Sad idemo prvo na plus 1%. A nadam se da bude i neka pozitivna blokada.

Samo optimistično. [thumbsup]


LKPC-R-A 911,00 1.110,00 1.110,00 12.41 % upTrgovanje dionicom je suspendirano 117 115.792,74

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

LKPC 1110,00 ili 12,4% u pozitivnoj blokadi!! Što se to događa??

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

ja se samo pitam kako bi izgledao naš jad od tzv. burze da nije donesena odluka o stvaranju interventnog fonda
crobex bi bio na 1 bod

svaka čast samodol motusic i ostali

Postanite Eu-robovi


…… zemlji koja u perspektivi ima ulazak u evropsko društvo, vlada bi pala, otkazi odgovornima bi padali na sve strane, fond manageri i insajderi završavali iza rešetaka…

Ali ne. Svjedoci smo spirale događaja koji su krenuli odlukom da mirovinci mogu ulagati na ZSE. …

Imali ste prije točno godinu dana dati svoj glas za oporezivanje na tržištu kapitala, nažalost većina je bila tu prepohlepna da bi podjelila svoju dobit sa svim građanima, da nam svima bude bolje, pogotovo onima koji nemaju ništ, soc slučajevima itd.
Sad ćemo dobit tek porez na dionice jer gle treba namirit manjkove u roračunu, a brate ovi su još 3 duuuuuge godine na vlasti. A i neki od nas će postati soc. slučajevi ak ovak nastavi.
Eee da se čovijek može vratiti i ispraviti svaki put kad ga zanese s pravog puta…..



Evo nas ispod 2%. Javim se ispod 1% [thumbsup]
Ajmo optimisti up,up [pray] Bit će bolje.

Pozdrav svim osim MF i svim OIF-ima, Samodolu…… [angry]


Mora im se čestitati.Dobro su ovo odigrali.I sada se jeftino krcaju.A i promet bi danas mogao biti veći
nego jučer.Čak mislim da je ovo ozbiljan rast i povratak na preko 1.500 punata.Ali prosječna cijena
će biti manja nego jučer,a što znaći da su jutrošnji prodavaći uglavnom izgubili,ako su
igrali na daljnji pad.
A sutra bi nakon dugog vremena mostić mogao i zazeleniti.Možda se i danas iznenadimo pa da
završimo u pozitivi i na mostiću.Ipak o tome odlućuju oni..Važno je kako će otvoriti Ameri.
[/quote]
Meni je najdraze sto su se poceli javljati stari znanci na forum … izgleda da su barem oni vidjeli dno.
Inace, nije mi bas jasno tko bi to trebao izvesti bilo kakvo podizanje crobexa? Sto se mene tice ovo ce bit L formacija koja ce se protegnuti kroz cijelu(?) 2009. Jedva da ce tu bit kruva i za najbrze trajdere.

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

DDJH +13.43 nije blokada jer je već bio u blokadi
LKPC +12.40 blokada

Crobex + 2.29%. Ni 1600 nije daleko.

Samo treba navijati. Idemo dalje na +3%.

Pozdrav [thumbsup]

Joj ljudi moji kako ste naivni.

Kriza je daleko od svršetka. Ovo je danas mali bull run, i sutra moguće.
A dalje ne odgovaram za gubitke.

Samo danas na DLKV imam +9% i bježim van.

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!

ovo je samo pretovar iz supljega u prazno,,,oni misle navuc ljudi sa ovom kratktrajnim zelenilom,,,ah ah

Ma nema blokada na već blokiranim dionicama. Razlika na DDJH od blokade je preko 25% već sada!!!

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

ZSE
CROBEX 1.536,10 +2,18%
CROBIS 89,35 0,00%
Redovni promet 30.646.334,28
Instituc. promet 0,00
Ukupni promet 30.646.334,28
Sentiment: 29 | 6 | 39

who dares, wins


Joj ljudi moji kako ste naivni.

Kriza je daleko od svršetka. Ovo je danas mali bull run, i sutra moguće.
A dalje ne odgovaram za gubitke.

Srećom nećeš odgovarati ni za dobitke. A i njih će biti…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Koliko vidim, nešto se malo lupa po asku ali daleko od toga da se bid znatno pojačao… Mislim da ne bi bilo teško ponovo gurnuti Crobex u provaliju.

New Report

Close