Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da je sada već besmisleno da se po forumu povlači teza o povlačenju uloga iz OIF-a jer su njihovi minusi trenutno manji od minusa velike većine dionica. Dugo sam bio ljut na njihov rad ali u ovom trenutku moram si priznati da i ni su to odigrali tako loše. U zadnjoj godini gubim "samo" 57% što sam u dionicama uspio postići za ne puna 2 mjeseca. Samo igrom slučaja to je zapravo gubitak već dostignute zarade, a ne i glavnice. No i bez toga je dovoljno stravično.

who dares, wins


Luka Ploče d.d. – nastavak trgovanja

Postovani Clanovi,

obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama LKRI-R-A nastaviti u 11:04.
Na upit Upravi Društva Luka Rijeka d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice a koje bi utjecale na promjenu cijene dionica.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.


Čemu spominjanje Luke Ploče????? Pa ona nije bila u blokadi. Bar ne još?!

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

A jesu ga i ovi zapetljali, drhtave ručice…

Luka Ploče d.d. – nastavak trgovanja
Postovani Clanovi,
obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama LKRI-R-A nastaviti u 11:04.
Na upit Upravi Društva Luka Rijeka d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice a koje bi utjecale na promjenu cijene dionica.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

[lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Ova prestrašna tišina od strane HANFE i odgovornih institucija je naprosto nevjerovatna. Umjesto da sazivaju konferencije i izdaju priopćenja za javnost da malo smire ovaj stampedo, oni ne rade apsolutno ništa da stabiliziraju burzu. Svi se prave kao da nije njihov problem, i da je kriza u cijelom svijetu, a posljedice ovoga što su dopustili da se dešava će i oni sami snositi još dugo, dugo vremena. Na žalost, i ja skupa s njima. A isto tako i svi oni koji su u kešu ovih dana, nemojte misliti da se to na vas neće odraziti.

Crobex se vratio 4 godine unazad. Jeste li vi toga svjesni?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"




Mislim da je ovo tek zagrijavanje.
Možda griješim.

Koliko je ljudi kupovalo ATPL po 20kn, IGH po 100kn, DLKV po 20 kn???
Ja se time bavim. Razmišljam.

Tko je od forumaša kupovao po tim cijenama nek slobodno napiše. Ne vjerujem da takvih ima.
[/quote]

ovakva prilika se događa jedanput u životu .tko sada uloži 100k kn za par godina je sigurno milioner.
[/quote]

Opet on o brzoj zaradi.

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!

baš me zanima hoćemo li danas probit 1.400 bodova, ili do kraja tjedna?!?
koja pitanja muče ljude trenutno, DIVNO!!!

Moderatora treba zabranit!!!

čini mi se da su biber i geronimo uzjahali svoje konjice i da su došli kao potpora našoj posrnuloj crobeksici

il su to samo moje puste tlapnje

ajde fondovi navalite barem malo na jadnicu od burze

kad cete ici na skijanje u osterajh sjetite se tko vam je priustio ovaj pad
http://finance.yahoo.com/q?s=^ATX

Postanite Eu-robovi

Huh, Eu preokrenulo naglo u plus, ne da je bitno [tongue] [lol]

per aspera ad asparagus



Mislim da je ovo tek zagrijavanje.
Možda griješim.

Koliko je ljudi kupovalo ATPL po 20kn, IGH po 100kn, DLKV po 20 kn???
Ja se time bavim. Razmišljam.

Tko je od forumaša kupovao po tim cijenama nek slobodno napiše. Ne vjerujem da takvih ima.
[/quote]
Ima nas, ima.
Pogledaj si temu "Kako i s kakvim kapitalom smo počeli investirati".
http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2848&pg=1
Početkom 90tih dionice su bile za cca stoti dio booka. Npr 140DEM za 10000DEM nominalne vrijednosti bilo koje firme koja je tada išla u pretvorbu. A bilo ih je..
A trenutno im je book oko 1. Dakle još uvijek su zaradili sto puta na uloženo.

ode Dax u pozitivu… hehehe

Ne treba bit previše pametan, kada dečki počnu lupat po asku sa par milja komada treba bit spreman, pa s njima idemo dalje ili dolje? Naravno treba imat casha kojeg nemam, ali strpit će se oni, solidarni su ,da se netko ne bi osjećao prevarenim [tongue]

Surround all arround when it hits the ground


Ova prestrašna tišina od strane HANFE i odgovornih institucija je naprosto nevjerovatna. Umjesto da sazivaju konferencije i izdaju priopćenja za javnost da malo smire ovaj stampedo, oni ne rade apsolutno ništa da stabiliziraju burzu. Svi se prave kao da nije njihov problem, i da je kriza u cijelom svijetu, a posljedice ovoga što su dopustili da se dešava će i oni sami snositi još dugo, dugo vremena. Na žalost, i ja skupa s njima. A isto tako i svi oni koji su u kešu ovih dana, nemojte misliti da se to na vas neće odraziti.

Crobex se vratio 4 godine unazad. Jeste li vi toga svjesni?

Nemaju se kada stići još baviti i stabilizacijom burze, pa treba podići zaslužene plaće(koje plaćaju porezni obveznici) i ostala primanja (tko zna da li samo od poreznih obveznika), koja idu uz poziciju u HANFA-e, a treba odraditi i sve kave!!Teško je nema se vremena sad još i za tamo neku stabilizaciju…..

New Report

Close