Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Zašto je DLKV u blokadi a u minusu je -8,08 % a ne 10% ? [shocked]

Zato kaj nismo svi učili istu matematiku, neku su tu, a drugi tam.
[/quote]

Hvala.
[/quote]

Dotaknulo se 238…pogledaj si najnižu….


Mislim da je ovo tek zagrijavanje.
Možda griješim.

Koliko je ljudi kupovalo ATPL po 20kn, IGH po 100kn, DLKV po 20 kn???
Ja se time bavim. Razmišljam.

Tko je od forumaša kupovao po tim cijenama nek slobodno napiše. Ne vjerujem da takvih ima.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Donja granica bollingera je 1370 bodova.

Po pretpostavkom se moramo odbiti od nje.

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!



Zašto je DLKV u blokadi a u minusu je -8,08 % a ne 10% ? [shocked]

Kada se na prodaji/ASK/nađe i jedna dionica koja je u negativnoj blokadi dionica pada u blokadu,
iako zadnja cijena i ne mora biti u blokadi.Netko je prodao ispod 10% od jučerašnje cijene.
[/quote]

Aha ok skuzio sam, najmanja je isla po 238,05, promaknulo mi je…

Downside risks to growth remain



Mislim da je ovo tek zagrijavanje.
Možda griješim.

Koliko je ljudi kupovalo ATPL po 20kn, IGH po 100kn, DLKV po 20 kn???
Ja se time bavim. Razmišljam.

Tko je od forumaša kupovao po tim cijenama nek slobodno napiše. Ne vjerujem da takvih ima.
[/quote]

ovakva prilika se događa jedanput u životu .tko sada uloži 100k kn za par godina je sigurno milioner.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.



Zbog Mirjane …. wink

Zbog crne kose njene.
[lol]
[/quote]

Stajao sam z društvom na "pijaci"
a ona je bila među nama
Jedan susret dovoljan je bio
a zaborav traje godinama

Jednog dana padala je polako,
u modi je bila boja trave
Dobra cijena P/E joj ne pamtim
par komada skinu’ ko bez glave.

Onda sam je pratio kak pada
rekoh sebi dalje dolje nejde
pričalo se ipak bude bolje
sad je neki tamo FM kolje.

Zbog Tehnike, zbog dividende njene
danima sam ludovao, noćima je zvao
i plakao zbog Tehnike

[cry] [cry]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Luka Ploče d.d. – nastavak trgovanja

Postovani Clanovi,

obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama LKRI-R-A nastaviti u 11:04.
Na upit Upravi Društva Luka Rijeka d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice a koje bi utjecale na promjenu cijene dionica.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Samo čekam večerašnji Poslovni klub i "Kardumovu popevku"… kakva smo mi banana republic..



Zašto je DLKV u blokadi a u minusu je -8,08 % a ne 10% ? [shocked]

Zato kaj nismo svi učili istu matematiku, neku su tu, a drugi tam.
[/quote]

Po meni radi se o cistom softverskom propustu. Naime, zadnja transakcija je isla po ASKU i kupac je pocistio 3 naloga u rasponu od 238,05 do 248, no kak je prvi nalog od 238,05 bio ispod granice blokade softver je blokiral stvar iako je realno zadnja cijena 248. Debilno al eto tak je to.



Mislim da je ovo tek zagrijavanje.
Možda griješim.

Koliko je ljudi kupovalo ATPL po 20kn, IGH po 100kn, DLKV po 20 kn???
Ja se time bavim. Razmišljam.

Tko je od forumaša kupovao po tim cijenama nek slobodno napiše. Ne vjerujem da takvih ima.
[/quote]

možda nije nitko,ali kako se stvari razvijaju možda će ih biti već idući tjedan,
ili najkasnije za dva




Zašto je DLKV u blokadi a u minusu je -8,08 % a ne 10% ? [shocked]

Zato kaj nismo svi učili istu matematiku, neku su tu, a drugi tam.
[/quote]

Po meni radi se o cistom softverskom propustu. Naime, zadnja transakcija je isla po ASKU i kupac je pocistio 3 naloga u rasponu od 238,05 do 248, no kak je prvi nalog od 238,05 bio ispod granice blokade softver je blokiral stvar iako je realno zadnja cijena 248. Debilno al eto tak je to.

[/quote]

Debilno je baš,ak je blokada na 238,05 treba stati na loptu. A ova dva naloga po 247 i 248 kn će ostati nakon blokade? Ah ta računala.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.




Mislim da je ovo tek zagrijavanje.
Možda griješim.

Koliko je ljudi kupovalo ATPL po 20kn, IGH po 100kn, DLKV po 20 kn???
Ja se time bavim. Razmišljam.

Tko je od forumaša kupovao po tim cijenama nek slobodno napiše. Ne vjerujem da takvih ima.
[/quote]

ovakva prilika se događa jedanput u životu .tko sada uloži 100k kn za par godina je sigurno milioner.
[/quote]

prije će biti,tko sad uloži dva miliona za par mjeseci će biti milioner

New Report

Close