Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Generalno, ovdje ima previše idiota da bi normalan čovjek poželio i dalje pisati…

Hell is Empty and all the Devils are Here

“Teško ćemo u kratkom roku vidjeti oporavak dioničkog tržišta jer su trgovci dionicama spremni brzo iskočiti nakon što krene rastući trend, tako da su upravo oni akteri nove velike rasprodaje dionica”, izjavio je David Jones, glavni tržišni strateg u IG Index.

jednostavno sami nedozvoljavate da se rast ako ga ii ima održi. Ma svjestan sam ja da brokerske kuće manipuliraju s dionicama jer samo tako namještaju cijene. Cilj im je dosegnuti niske cijene i tu se igrati kako bi se na niskim razinama odvijalo više transakcija i time bi ostvarili dodatni profit.Točno se može vidjeti to, a sve je legalno _ odnos ponude i potražnje. Tko može tom uči u trag? Hanfa? nemaju vremena za to jer ne žele stvoriti negativni publicitet. Sada zamislimo kad bi u bilo kojoj emisji bilo govora o makinacijama na ZSE- ljudi koji su još ostali bi pobjegli glavom bez obzira. A takvih ima još jer ih osobno znam a kao ni meni im se ne da prodavati jer nije sila.

zlikovac

dobar ludjak,

jedino što taj srednji sloj živi od kredita, a ne od rada …

I love the Smell of Profits in the Morning


Generalno, ovdje ima previše idiota da bi normalan čovjek poželio i dalje pisati…

DEMO(N)KRACIJA je sloboda govora… [shocked] Nemoj se nervirati kolega. Dopusti ljudima da izraze svoje mišljenje.
nego što će biti sutra na zse? koliko idemo u -??? sve mi se čini da će dole jer odoše ameri u crnu rupu a naši slijede zapad, a oće i u EU a i tamo se crvenilo. U dion. sam 100% i volio bi da nije tako al,… sve mi smrdi na crvenilo. No doći će i naših 5. minuta…. GLAVU GORE: [rolleyes]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Čemu toliki pesimizam!? Dajte se malo razvedrite:-). Doći će vrijeme kad će se "drhtave ručice" vratiti i pokupovati za bagelu ono kaj vrijedi. Osluškujem preko bare, još nije vrijeme za ulaz, još ću čekati, čekati, čekati i bezobrazno se obogatiti!!!! Hi,hi hi….

Meni je sve u dionicama, još malo keša sastrane pa se cerim ko budala zadnih par dana … šta da ti kažem, kapitulaciju prihvaćam stoički, inače bi već puko ko kokica
nebi se ti tako hihotao da ti je sve u dionicama
[/quote]
[lol]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA


dobar ludjak,

jedino što taj srednji sloj živi od kredita, a ne od rada …

Tako je. A to upravo znači da to nije više srednji sloj. To je obično roblje, samo što to još većina niti ne zna

Hell is Empty and all the Devils are Here



Generalno, ovdje ima previše idiota da bi normalan čovjek poželio i dalje pisati…

DEMO(N)KRACIJA je sloboda govora… [shocked] Nemoj se nervirati kolega. Dopusti ljudima da izraze svoje mišljenje.
nego što će biti sutra na zse? koliko idemo u -??? sve mi se čini da će dole jer odoše ameri u crnu rupu a naši slijede zapad, a oće i u EU a i tamo se crvenilo. U dion. sam 100% i volio bi da nije tako al,… sve mi smrdi na crvenilo. No doći će i naših 5. minuta…. GLAVU GORE: [rolleyes]
[/quote]

Po svemu sudeći, sutra smo u prvoj sekundi u blokadi. Do kraja dana bismo mogli na 1000 završiti, tako da i s time jednom završimo. Bolje pasti što brže, tako da se ne nerviramo više.

Hell is Empty and all the Devils are Here

to i ja kažem … što se mene tiče sutra na 500 … pa nek propadnu svi fondovi i sve mirovine …

apokalipsa …

neš ti naših vrlih financijskih stručnjaka i njihovih fakulteta … blage veze ti nemaju s vezom …

I love the Smell of Profits in the Morning

ma kakvih 500 na nulu ,slovima(nulu) pa smo mirni od drukera jer nece moci drukati.Ima jedna dobra stvar u ovome,nekad je npr. ingra morala pasti 5-6000kn da bi isla u blokadu sad to obavi sa 6kn [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada



Generalno, ovdje ima previše idiota da bi normalan čovjek poželio i dalje pisati…

DEMO(N)KRACIJA je sloboda govora… [shocked] Nemoj se nervirati kolega. Dopusti ljudima da izraze svoje mišljenje.
nego što će biti sutra na zse? koliko idemo u -??? sve mi se čini da će dole jer odoše ameri u crnu rupu a naši slijede zapad, a oće i u EU a i tamo se crvenilo. U dion. sam 100% i volio bi da nije tako al,… sve mi smrdi na crvenilo. No doći će i naših 5. minuta…. GLAVU GORE: [rolleyes]
[/quote]

Od 1.listopada do danas Indijanci su pali sa
10.831 na 8.150 cca 25%

Crobex sa 3.000 na 1.500 cca 50%

US$ skočio 14%

Rastom crobexa od 70 % relativni pad bi bio isti.Naravno,uračunat i današnji pad Amera.

Nema racionalnog razloga za pad.Ali postoji onaj drugi.Iracionalni.Strah.Panika.

Sutra bi mogao biti veliki promet,ali ne sa velikim padom.Veliki bi mogli iskoristiti priliku da se
nakrcaju.Stoje na asku i skupljaju.Možda više ne bude ovakve povoljne prilike za se dobro nakrcati
a bez porasta cijene.

Za nas male nema žurbe.Mi možemo biti i ziheraši i možda ući i jeftinije.Nama ne treba puno.Ali
puno malih može biti i puno.Mislim da je sutra dobra šansa za ukrcaj.




Generalno, ovdje ima previše idiota da bi normalan čovjek poželio i dalje pisati…

DEMO(N)KRACIJA je sloboda govora… [shocked] Nemoj se nervirati kolega. Dopusti ljudima da izraze svoje mišljenje.
nego što će biti sutra na zse? koliko idemo u -??? sve mi se čini da će dole jer odoše ameri u crnu rupu a naši slijede zapad, a oće i u EU a i tamo se crvenilo. U dion. sam 100% i volio bi da nije tako al,… sve mi smrdi na crvenilo. No doći će i naših 5. minuta…. GLAVU GORE: [rolleyes]
[/quote]

Po svemu sudeći, sutra smo u prvoj sekundi u blokadi. Do kraja dana bismo mogli na 1000 završiti, tako da i s time jednom završimo. Bolje pasti što brže, tako da se ne nerviramo više.
[/quote]

i ja sam za to, aliii to nebi pogodovalo onima koji žele toliko izbezumiti male tako da…..nema veze, ako je namještaljka, a sve mi se više čini da jeste. No što reče neko, skupljam malo gotovine pa da i aja bar malo omastim brke niskim cijenama, pa da se za par godina hvalim kako sam i ja kupio onomad kad je bila sa jednom nulom a vidi sad sa tri nule, eeeeeeej, kako sam bio pametan,,…,,… hehehehe. A šta ćeš, tješim se jer nema koristi od nervoze, i duhovno se hranim. To mi je najveće smirenje, i dokaz da NIJE U ŠOLDIMA SVEEEE…..svako si nađe utjehu pa i ja-nije loše, pomaže… [pray] [smiley]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Stoje na asku i skupljaju.Možda više ne bude ovakve povoljne prilike za se dobro nakrcati
a bez porasta cijene.

Stoje oni na asku već mjesecima, dobro ti kažeš, a mi skupljamo na bidu… [lol]
Elementary, my dear Watson…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close