Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

krive su strane banke i vi koji idete u njih

NEMA PREDAJE


Za neke dionice je izgleda palo do dna

Usporedite malo vremenski i postotni pad Dow Jones u Velikoj depresiji i pokušajte to usporediti s Crobexom, te doći do zaključka gdje smo i koliko još stvarno imamo do dna:
http://social.stocktock.com/profiles/blogs/1929-to-1933



Burza je mehanizam za izvlačenje novaca od sirotinje i prenošenje tog novca bogatima. Na neki način, burza je superhik.

Budd molim Vas…
Koja to nazovi sirotinja ulaže na burzi?
Ona u glavi ili neka druga? Jer ona u novcu jednostavno nema mogućnosti za takav sport, ti tzv. višak troše na cigarete, jeftinu hranu i pijaču.
Uozbiljite se molim Vas.
[/quote]

Figurativno sirotinja, s obzirom da smo izbacili pojam srednjeg staleža. Kako tog staleža više nema, imamo jedino siromašne, bogate i ekstremno bogate. U ovoj situaciji, puše i siromašni i bogati. A sve s ciljem kako bi ekstremno bogati postali još ekstremnije bogati. Da se razumijemo, takvih nema kod nas. Ti dečki nisu niti blizu

Hell is Empty and all the Devils are Here



Za neke dionice je izgleda palo do dna

Usporedite malo vremenski i postotni pad Dow Jones u Velikoj depresiji i pokušajte to usporediti s Crobexom, te doći do zaključka gdje smo i koliko još stvarno imamo do dna:
http://social.stocktock.com/profiles/blogs/1929-to-1933
[/quote]
Nije loše


Danas je u ZSE ukalkulirana pojava ptičje gripe i ratno stanje na proljeće. Što je slijedeće….[rolleyes]

Ali kao što si i ti napisao ja sam baš spomenio to u svojem komentaru na blogu da ljudi prodaju dionice kada su im vrijednosti pale jer se boje da će još više izgubiti, a sada baš treba obratno …..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Nismo izgubili srednji stalež. Vratili smo ga. Pogledajte malo ulice, kakvi auti se voze?
Pogledajte malo trgovačke centre, je li samo Lidl prepun?
Nisam primjetio da su nam ljeti plaže prazne, domaći gost je najbolji gost, kažu oni koji ga deru.
Nisam primjetio da skijaški aranžmani ostaju neprodani.
Ostavite minuse na računima po strani, jer je ranije ta ista srednja klasa kupovala škrinje i krcala ih svinjskim i telećim polovicama, kiselila zelje i slično što vam odgovara današnjim minusima. Onaj ko je u minusu znači da ga može i podmirivati, inače ga nebi ni dobio.

Nitko nije opljačkan ako nije prodao, zar su ukinuli-poništili dionice koje je kupio?
Tko je prodao i popušio sam si je kriv.
Nitko na državnim IPO-ima tko je imao zrno soli u glavi nije popušio. Onaj tko čuva, čuva višak koji mu ne znači kruh i režije. Svatko je mogao prodati sa zaradom, nije istina da nije imao kad.

Naučite se da živite u kapitalizmu i da se morate brinuti sami o sebi i svojoj egzistenciji. Država je tu da pruži osnovni okvir. Rizik snosite sami.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Svaka čast luđače, istina je.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho


krive su strane banke i vi koji idete u njih

kad sam išel k njima sve je bilo ok, sad više nejdem k njima i odma me doma zovu.
Kak me ipak samo najdu?!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

e ovo se zove crni ponediljak za amere,trenutno pred kraj trgovanja sp500 -8,55. [undecid]


Nismo izgubili srednji stalež. Vratili smo ga. Pogledajte malo ulice, kakvi auti se voze?
Pogledajte malo trgovačke centre, je li samo Lidl prepun?
Nisam primjetio da su nam ljeti plaže prazne, domaći gost je najbolji gost, kažu oni koji ga deru.
Nisam primjetio da skijaški aranžmani ostaju neprodani.
Ostavite minuse na računima po strani, jer je ranije ta ista srednja klasa kupovala škrinje i krcala ih svinjskim i telećim polovicama, kiselila zelje i slično što vam odgovara današnjim minusima. Onaj ko je u minusu znači da ga može i podmirivati, inače ga nebi ni dobio.

Nitko nije opljačkan ako nije prodao, zar su ukinuli-poništili dionice koje je kupio?
Tko je prodao i popušio sam si je kriv.
Nitko na državnim IPO-ima tko je imao zrno soli u glavi nije popušio. Onaj tko čuva, čuva višak koji mu ne znači kruh i režije. Svatko je mogao prodati sa zaradom, nije istina da nije imao kad.

Naučite se da živite u kapitalizmu i da se morate brinuti sami o sebi i svojoj egzistenciji. Država je tu da pruži osnovni okvir. Rizik snosite sami.


ovo je jedan od jačih postova koji sam pročito, plagirat ću te čim dobijem priliku.


Nismo izgubili srednji stalež. Vratili smo ga. Pogledajte malo ulice, kakvi auti se voze?
Pogledajte malo trgovačke centre, je li samo Lidl prepun?
Nisam primjetio da su nam ljeti plaže prazne, domaći gost je najbolji gost, kažu oni koji ga deru.
Nisam primjetio da skijaški aranžmani ostaju neprodani.
Ostavite minuse na računima po strani, jer je ranije ta ista srednja klasa kupovala škrinje i krcala ih svinjskim i telećim polovicama, kiselila zelje i slično što vam odgovara današnjim minusima. Onaj ko je u minusu znači da ga može i podmirivati, inače ga nebi ni dobio.

Nitko nije opljačkan ako nije prodao, zar su ukinuli-poništili dionice koje je kupio?
Tko je prodao i popušio sam si je kriv.
Nitko na državnim IPO-ima tko je imao zrno soli u glavi nije popušio. Onaj tko čuva, čuva višak koji mu ne znači kruh i režije. Svatko je mogao prodati sa zaradom, nije istina da nije imao kad.

Naučite se da živite u kapitalizmu i da se morate brinuti sami o sebi i svojoj egzistenciji. Država je tu da pruži osnovni okvir. Rizik snosite sami.

IPO ht-a i ZSE je bio više reklamiran od bilo koje reklame na HTV-u ikad, a ljudi su sad u minusima i o tome se šuti. RH nije Zagreb i 50 000 ljudi koji ima za skijanje na ovaj ili onaj način. RH je i Knin i Vukovar i Okućani i Baranja i Banija, a tamo baš ne cvijetaju ruže. Oprostite ako sam nekog ovim nabrajanjem uvrijedio.

Surround all arround when it hits the ground




Burza je mehanizam za izvlačenje novaca od sirotinje i prenošenje tog novca bogatima. Na neki način, burza je superhik.

Budd molim Vas…
Koja to nazovi sirotinja ulaže na burzi?
Ona u glavi ili neka druga? Jer ona u novcu jednostavno nema mogućnosti za takav sport, ti tzv. višak troše na cigarete, jeftinu hranu i pijaču.
Uozbiljite se molim Vas.
[/quote]

Figurativno sirotinja, s obzirom da smo izbacili pojam srednjeg staleža. Kako tog staleža više nema, imamo jedino siromašne, bogate i ekstremno bogate. U ovoj situaciji, puše i siromašni i bogati. A sve s ciljem kako bi ekstremno bogati postali još ekstremnije bogati. Da se razumijemo, takvih nema kod nas. Ti dečki nisu niti blizu
[/quote]

..čujte i ovo. Moj poznanik je uzeo kredit, kupio dionice i sada ih se ne isplati prodavati jer gubi a kredu plaća. I što on kaže…? pa na neki način dobro mu je došlo jer prije nikako nije mogao uštediti ni lipu, a ovako će vratiti kredit a imaće svoje dionice(ušteda) koje će kad tad doći na svoje i njemu tako ostaje čist novac, kojeg bi inače pomalo potrošio da nije uložio u dionice. Pa nije ni to loše-optimistično razmišljanje danas zlata vrijedi, inače ode u bananu… [wink]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close