Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

‘Ebem ti vrijeme i politiku, sad smo doznali na najgori mogući način zašto u svijetu ima relativno malo bogataša, pogotovo onih koji su se obogatili na burzi.Lovac; postaješ lovina s ovakvim stavom.Ali vidim da se ljudi polako okreću ljubavi (Miami ‘z Varaždina i mali frižiderčić).Dakle nije sve u lovi ima nešto i u ljubavi. [wink] Dobar, najbolji lijek za lizanje rana na burzi.Tko nema sreće na kartama (burzi) ima u ljubavi.Premda ipak mislim da bi se ovog trenutka svi odrekli ljubavi, samo da nam crobi pokaže neke znakove života. [thumbsup]

I will ask you one question "Do you feel lucky?"


Zašto smo prepušteni samo sebi……zašto sad mi mali formiramo cijene…i zašto su se
institucionalni igrači / i OMF/ povukli???

Zašto su se veliki razbježali???

Nisu se povukli , tu su u čeki, da slučajno ne bi otišli gore. To Vam izađe isto kao i voziti u krivom smjeru pored 50 prometnih policajaca

Surround all arround when it hits the ground

pa dajte ljudi, sad slušam stojedinicu, EconomicReport, a i prije sam nešto kratko ulovio na net-u, burza jje u studenom pala cca 25%, s tim da je u listopadu pala cca20%,
što je najviše u regiji…..ja se stvarno izgubim logiku u ovako ludim činjenicama…
iako sam bosanac, Ja stvarno volim logiku!!!

al vidim da se ljubav počela provlačit po temama na forumu,
sto je dobro,
pozd [wink]

Moderatora treba zabranit!!!

Večeras u 21:00 na OTVu dokumentarni film "Životopisi tajkuna – Dow Jones", životopis dečka po kom je Dow index dobio ime. [rolleyes]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

sjetite se kravljeg ludila,ptičje gripe,svinjska kuga = sve prevara, tako i burza ,namjerno stvaranje panike

NEMA PREDAJE

Evo pišem na ovoj stranici tema je nelogičnost krize……..

http://mycroatia.tk/

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Danas je u ZSE ukalkulirana pojava ptičje gripe i ratno stanje na proljeće. Što je slijedeće….[rolleyes]


Danas je u ZSE ukalkulirana pojava ptičje gripe i ratno stanje na proljeće. Što je slijedeće….[rolleyes]

topljenje ledenjaka, približavanje meteora, seksualna revolucija (3. deo), mesec u vodi …
našlo bi se toga [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Burza je mehanizam za izvlačenje novaca od sirotinje i prenošenje tog novca bogatima. Na neki način, burza je superhik.

Hell is Empty and all the Devils are Here


Burza je mehanizam za izvlačenje novaca od sirotinje i prenošenje tog novca bogatima. Na neki način, burza je superhik.

Prije je to bio Forex. Ali im to bilo malo pa se okomili ma države i mirovinske fondove, a ostalo dođe samo od sebe. Kako god u naredne 3 godine će burza biti mjesto gdje će biti umjetnost sačuvati vrijednost. Nikakvog govora o zaradi. Jednostavno će nas usisati moćni.

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.


Burza je mehanizam za izvlačenje novaca od sirotinje i prenošenje tog novca bogatima. Na neki način, burza je superhik.

Budd molim Vas…
Koja to nazovi sirotinja ulaže na burzi?
Ona u glavi ili neka druga? Jer ona u novcu jednostavno nema mogućnosti za takav sport, ti tzv. višak troše na cigarete, jeftinu hranu i pijaču.
Uozbiljite se molim Vas.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

I tako krenimo redom:

izgubili ste (smo) radom stečen novac, uložen na burzi (tko nije prodao, taj puši fiktivno; tko je prodao, taj puši zauvijek zasigurno)
-izgubili ste mirovine (jer mirovinski fondovi vam neće ništa ostaviti)
-izgubili ste pravo glasa (jer jedino za idiote možete glasati; izbori su privid demokracije; demokracija ne postoji, imamo jedino korporaciju)
-oni ne žele vašu djecu, ne žele da vaša djeca budu sposobna misliti, moraju biti učena tek toliko da znaju tipkati
-oni žele da samo jedete, gledate televiziju i sumirajmo sve u jednu riječ – trošite!
-na kraju krajeva, čovjek postaje rob, a da toga nije niti svjestan (a to je ujedno i najgora stvar)

I onda još imamo "doktore" ovdje na forumu s pričama "to vam je i trebalo, bili ste pohlepni,…"

Objasnite to 300000 "pohlepnih" koji su kupili HT

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close