Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@inverter

Tako je, prokleti stranci, da nije bilo naših OMF-ova koji nisu ni lipe izvukli iz OIF-ova, 100% bi potonuli bar 30%, ovako sa našim stabilizatorima u ovoj krizi pušimo samo 75%, prokleti stranci šta nam napraviše

Surround all arround when it hits the ground

doće to na svoje,samo strpljenja,nisu naše firme tako slabe koliko to dionice pokazuju,istina nije ugodno gledat ove minuse,ali ću ja isto tako nastaviti kupovati i dalje koliko budem mogao,doći će i godine rasta,i dobre vijesti…


Građevina u hrvata propala? Gotovo je s time? Možemo li reći amen, zbogom, ćao radnim mjestima?

obećaše i pad cijena stanova…. pa ništa. …da su i oni pali ko burza kupio bi koji… hrehehehehe

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

DAX (-6.10%)

Koliko je ono Crobex završio?
Još smo mi dobro i prošli.

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!



Građevina u hrvata propala? Gotovo je s time? Možemo li reći amen, zbogom, ćao radnim mjestima?

obećaše i pad cijena stanova…. pa ništa. …da su i oni pali ko burza kupio bi koji… hrehehehehe
[/quote]

U pravu si kupujmo stanove 75% niže, hebeš dionice, evo dajem 700 eura po kvadratu za one INGRA-ine

Surround all arround when it hits the ground

u neke velike dodatne padove crobexa ne vjerujem, pogotovo ne s velikim prometima. ne zato što paničari ne bi rasprodali sve što imaju i nemaju, nego zato što su dionice pojedinih firmi toliko jeftine da bi po ovim cijenama lako moglo doći do njihova preuzimanja. pogledajte primjerice IGH, INGR, ATPL, ULPL, KRAS itd. za male pare firme bi mogle promijeniti vlasnike, a radi se odličnim tvrtkama s odličnim poslovnim rezultatima koje su uspješne i doma i vani. zato i ne čudi da trezori turbo aktivno kupuju dionice da se od toga zaštite i uskoro će doći do točke kada će se u aktivnu kupnju zbog jeftinih dionica uključiti i drugi igrači na burzi

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti

Bjes postepeno napušta prosječnog hr ulagača, sada ga obuzima apatija.Slijedeća faza je obamrlost.Nastupa nam ledeno doba 1, a tek nakon toga Ledeno doba 2 The Meltdown.Dobra vijest je da posle ledenog doba dolazi do otopljavanja, a loša vijest je da ledena doba znaju dugo trajat. Dinosaurusi nisu preživjeli, hoće li mali prosječni hr ulagač? Zanimljivo, ovo me podsjeća na film "Trumanov show" , možemo se svi zavaliti u fotelje i gledati (naravno i kladiti se) hoće li naš junak "mali hr ulagač" preživjeti ili umrijeti od tuge. [lol] [cry]

I will ask you one question "Do you feel lucky?"



Kada li će doći kraj ovakvom bezobraznom rušenju cijena? Ni sanjao nisam da bi moglo biti ovakvo rušenje cijelu godinu dana unazad,ajde,mislio sam prvih par mjeseci pa dobro da se malo smiri napuhavanje,ali ovo do sada,cijelu godinu, neznam kako bi nazvao. [angry]

bjezanija stranaca….povukla sve za sobom….
[/quote]

Ako su se stranci povukli,a gdje smo onda mi? Pa ako nas stranci drže u šaci,kakva smo to država,a zaštitni mehanizmi investicija koje su najavljivali još u 5 mjesecu za "nekakve slučajeve velikih padova". Znači ako stranci uzmu lovu iz svojih banaka (naših prodanih) odoše i naše ušteđevine. Ma mi smo banana,naša država u kojoj stranci vode glavnu riječ. Užasno.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

…..eeee brate dragi, svako se i navukao na burzu…pa možda je i bolje da prodaju pa da pravi igrači počnu sa pravim taktikama i nadmudrivanjima…. A ko zna možda sam i ja jedan od navučenih… al nedam se. Čekam ko maca pred mišijom rupom…. [lol]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Zašto smo prepušteni samo sebi……zašto sad mi mali formiramo cijene…i zašto su se
institucionalni igrači / i OMF/ povukli???

Zašto su se veliki razbježali???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


…..eeee brate dragi, svako se i navukao na burzu…pa možda je i bolje da prodaju pa da pravi igrači počnu sa pravim taktikama i nadmudrivanjima…. A ko zna možda sam i ja jedan od navučenih… al nedam se. Čekam ko maca pred mišijom rupom…. [lol]

Svako se je navukao na burzu,ali sa prevelikim reklamama i obečanjima,najprije vezanima uz IPO HTa i INE,a sa HTom su se stalno vrtile reklame. Da nije bilo toliko reklamiranja,ne bi bila tolika euforija,da su čak i penzići odvajali za dionice,iako ni dan danas neki neznaju što je to. A tolika naklapanja o braniteljskom fondu,tolika nagovaranja branitelja da ne prodaju udjele,da će biti puno više,nego (onda) trenutno,i po tome sada ispada da su ljudi navučeni LAŽNIM OBEĆANJIMA,da kupuju i da ih se s*ebe na kraju,pa da sada mogu reći SAMI STE ODLUČILI O KUPOVINI,SAMI SE I SNAĐITE. A što sada,da budemo dugoročni ulagaći,da čekamo i gledamo kada će nešto otići gore slijedećih 20 godina i prodati. E kolega,ode vrijeme,a i godine.
Bem ti takvu politiku. [angry]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


…..eeee brate dragi, svako se i navukao na burzu…pa možda je i bolje da prodaju pa da pravi igrači počnu sa pravim taktikama i nadmudrivanjima…. A ko zna možda sam i ja jedan od navučenih… al nedam se. Čekam ko maca pred mišijom rupom…. [lol]

Zaboravio sam ti reći da paziš na vlastitu mišolovku. hehehe [lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

New Report

Close