Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Eto opet ćemo završiti sa duplo većim padom od cijelog svijeta, još malo pa za mjesečnu plaću ćemo moći kupiti dionica, koliko nam je prije trebala cjelogodišnja plaća

Pogledaj si malo kako vani stvari stoje.
Vaš link
[/quote]

I koje je tržište više palo od nas,? možeš i yahoo i bloomberg gledati,, ipak smo mi majstori za rasturiti

Čemu toliki pesimizam!? Dajte se malo razvedrite:-). Doći će vrijeme kad će se "drhtave ručice" vratiti i pokupovati za bagelu ono kaj vrijedi. Osluškujem preko bare, još nije vrijeme za ulaz, još ću čekati, čekati, čekati i bezobrazno se obogatiti!!!! Hi,hi hi….

Nema se novaca, sve je u banani, još je i ovo dobro, da se dobije nešto novca koliko ga i ima na tržištu!
Nema se novca i to je to, ako ga se ima, nitko ne želi sada kupovati, jer prava kriza tek dolazi!



Eto opet ćemo završiti sa duplo većim padom od cijelog svijeta, još malo pa za mjesečnu plaću ćemo moći kupiti dionica, koliko nam je prije trebala cjelogodišnja plaća

Realno gledajući ni to nije loše, sad smo tu di jesmo, a za godinu, dve se može natrpati poprilična količina, za koju je prije par mjeseci trebalo znatno više sredstva, a neće ni ovo dovjeka trajati,,,
[/quote]
tome se stalno nadam a ono me skoro svaki dan ubije u pojam…
sve mislim : e sada je gotovo i ono opet za koji dan dolje…
joj, niko me nikada nije ovoliko ”oženio”.


Veli Kardum da ako burza padne 5% da joj treba 10% rasta da se vrati na nulu…. legendo [thumbsup]

velio je on da će se burza i zatvarati ako padovi budu veliki,al’ tko njega pita,netko je naredio nema zatvaranja dok se sve ne pokupuje što vrijedi,ako je netko imao na crobexu 5000 za 25% firme i prodao,danas ima sigurno za cijelu i još malo ostane,pa i nije tako loše,zašto onda zatvarati.
na ovim dubinama se i Kursk počeo raspadati


Eto opet ćemo završiti sa duplo većim padom od cijelog svijeta, još malo pa za mjesečnu plaću ćemo moći kupiti dionica, koliko nam je prije trebala cjelogodišnja plaća

Izgleda da smo za sad, opet najgori na svijet, svaka čast našim stručnjacima iz financijske industrije……


Čemu toliki pesimizam!? Dajte se malo razvedrite:-). Doći će vrijeme kad će se "drhtave ručice" vratiti i pokupovati za bagelu ono kaj vrijedi. Osluškujem preko bare, još nije vrijeme za ulaz, još ću čekati, čekati, čekati i bezobrazno se obogatiti!!!! Hi,hi hi….

nebi se ti tako hihotao da ti je sve u dionicama

ma kakav cash-r-a, 100% in

Kada li će doći kraj ovakvom bezobraznom rušenju cijena? Ni sanjao nisam da bi moglo biti ovakvo rušenje cijelu godinu dana unazad,ajde,mislio sam prvih par mjeseci pa dobro da se malo smiri napuhavanje,ali ovo do sada,cijelu godinu, neznam kako bi nazvao. [angry]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Kada li će doći kraj ovakvom bezobraznom rušenju cijena? Ni sanjao nisam da bi moglo biti ovakvo rušenje cijelu godinu dana unazad,ajde,mislio sam prvih par mjeseci pa dobro da se malo smiri napuhavanje,ali ovo do sada,cijelu godinu, neznam kako bi nazvao. [angry]

bjezanija stranaca….povukla sve za sobom….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ja sam 100% u dionicama i pušim oko 50%, e sad da vidimo hoće li mirovinci do kraja godine malo povući da isprave minusu koji se kreću oko 20% ili će grobija povući Allianz koji kreće na ZSE sa svojim fondovima početkom N.G.ili neki jači stranac, ako ništa od navedenog ne povuće grobija, onda lagano skupljam pare i kupujem u kolovozu 2009. jerbo nema žurbe, ovo će potrajati.
Iako sam rekao da na ZSE više nikad ni lipe, na gobiju ispod 1000 ću ipak uletit s dodatnim sredstvima, ali samo u firme koje imaju budućnost.

Surround all arround when it hits the ground


Kada li će doći kraj ovakvom bezobraznom rušenju cijena? Ni sanjao nisam da bi moglo biti ovakvo rušenje cijelu godinu dana unazad,ajde,mislio sam prvih par mjeseci pa dobro da se malo smiri napuhavanje,ali ovo do sada,cijelu godinu, neznam kako bi nazvao. [angry]

Probaj sa:
– vraćanje na realnu vrijednost
– ispuhivanje balona
– očekivani pad nakon 5- godišnjeg pumpanja marketa
– kraj svim očekivanjima o lakoj zaradi (berem zasad)…itd.

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!

ha ha, business.hr se već služi zbilja svime u rušenju burze za svoje nalogodavce. sve maštovitiji su u širenju bauka velike depresije, evo što su ubacili među ekonomske vijesti, tek tako da se nađe, možda pomogne [lol]

Vodostaj Jadranskog mora najviši od 1929. godine

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=3137d39f-deaf-4038-b6c8-52ce15fdbca0&ref=lastadd

New Report

Close