Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"Ulagačima je trenutačno u mislima podatak da u trenucima kada burza izgubi 5 posto, da bi to nadoknadila, potreban je rast od 10 posto, tako i sada kada burza gubi i do 30 posto, bit će potreban rast od 60 posto da bi se to nadoknadilo, zaključuje Kardum."

Ovaj tenkre je pogubio sve konce, a usput je zaboravio i osnove matematike. Jadne li nam burze, kad glasnogovornik ne zna postotni račun

Hell is Empty and all the Devils are Here

Treba ovo satrat na 500 bodova … da brokeri i fondovi totalno propadnu … IMHO

I love the Smell of Profits in the Morning


iza ćoška su, još malo.

Ea da to možemo reći za hrvatsku ekonomiju. [bye]


@fazan

Bude se Dinkec za to pobrinuo.

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!

1508, ajmo gamad!

Hell is Empty and all the Devils are Here

Brani se Crobex na 1500.

[shocked]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Crobex Manager v.1.1.6, by Electronic Arts (EA)

Objective: Push the Crobex from 5400 to 1000 points in just one year.

Player modes: rookie (OIF), expert (MF), professional killer (Sanader)

Bravo ha ha! Ovo je dobro

zlikovac

ja mislim da je ovo razlog zašto ovako tonemo

[img]http://www.zamirzine.net/IMG/jpg/bik.jpg[/img]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Veli Kardum da ako burza padne 5% da joj treba 10% rasta da se vrati na nulu…. legendo [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Veli Kardum da ako burza padne 5% da joj treba 10% rasta da se vrati na nulu…. legendo [thumbsup]

Matematičarska i intelektualna krema nam je zaposlena na ZSE.
Hvala Bogu. [cry]

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!

Nakon te izjave u mojoj bi firmi dobio otkaz.


"Ulagačima je trenutačno u mislima podatak da u trenucima kada burza izgubi 5 posto, da bi to nadoknadila, potreban je rast od 10 posto, tako i sada kada burza gubi i do 30 posto, bit će potreban rast od 60 posto da bi se to nadoknadilo, zaključuje Kardum."

Ovaj tenkre je pogubio sve konce, a usput je zaboravio i osnove matematike. Jadne li nam burze, kad glasnogovornik ne zna postotni račun


mogu ja, mogu?

Kardum, ulaži u znanje. [lol]


Veli Kardum da ako burza padne 5% da joj treba 10% rasta da se vrati na nulu…. legendo [thumbsup]

Tako je. Služeći se tom logikom, s obzirom da smo pali 75%, treba nam još samo 150% do ATH! Hej ljudi, pa to ni nije tako strašno!

Kakav doktor, taj Kardum…

[lol]

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close