Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja vam objašnjavam da je ovo čista situacija gdje si ekipa može dopustiti da okrene još jedan krug pa će tako igh spustiti na razine oko 2k kune
nema tu veze fundamenti tehnička svijet evropa indija marsijanci
vec netko ima puno para puno dionica a sve to nije njegovo
ima amen države

i prilično je gramziv i okrutan

samo se pitam da li je katolik i vjeruje li u raj i pakao

Postanite Eu-robovi


DLKV je več odblokiran, nakon 40minuta??

Što ti to govori? Dokle seže kriminalna organizacija?

Hell is Empty and all the Devils are Here


ja vam objašnjavam da je ovo čista situacija gdje si ekipa može dopustiti da okrene još jedan krug pa će tako igh spustiti na razine oko 2k kune
nema tu veze fundamenti tehnička svijet evropa indija marsijanci
vec netko ima puno para puno dionica a sve to nije njegovo
ima amen države

i prilično je gramziv i okrutan

samo se pitam da li je katolik i vjeruje li u raj i pakao

joj dajte sada još i onaj super članak o lovcu fond menađeru i maloj srni malom investitoru…i kako se zlurado smije dok ruši vaše dionice…

BUAHAHAHAHA…BUHAHAHA
kao dr.Evil [lol]



Također, meni brokeri nisu htjeli danas izvršiti određene naloge ni pod razno. A znam i zašto i znam da je to kriminal

možeš li malo detaljnije pojasniti?
[/quote]

Kako da ne, plasiraš nalog, te ovisno o cijeni, broker ga izvrši ili ne. Određene cijene se izvršavaju, a određene ne.

Hell is Empty and all the Devils are Here


jedina dionica koju fondovi kako-tako brane je HT. sve ostalo otišlo je u 3 pm! bidova skoro da ni nema a šuplji su kao švicarski sir. sad kad zaredaju negativne blokade bit će armagedon na ZSE [bye]

Zašto se HT brani? Jel to tjeranje svih zečeva u jednu rupu i onda završni udarac po HT-u i svim zečevima, ili je to zbog kupnje i fundamenata ahaha……

ZSE
CROBEX 1.622,14 -3,46%
CROBIS 89,53 -0,21%
Redovni promet 9.858.865,75
Instituc. promet 0,00
Ukupni promet 9.858.865,75
Sentiment: 11 | 1 | 41

Ni sam skužio koji je uzrok današnjem padu. Da ni je posni petak !? [angry]

who dares, wins


Ima li neko ideje kad bi se monitor modao odblokirati jer ovo ja tragikomično? [undecid]

Kao slučajno?




Također, meni brokeri nisu htjeli danas izvršiti određene naloge ni pod razno. A znam i zašto i znam da je to kriminal

možeš li malo detaljnije pojasniti?
[/quote]

Kako da ne, plasiraš nalog, te ovisno o cijeni, broker ga izvrši ili ne. Određene cijene se izvršavaju, a određene ne.
[/quote]

Istina, mislim da je bio 4 mj. i hoći ja prodat zabu po neznam jel bili 8,9,10 hiljada, ne sjećam se, imao ja 50-dionica i hoći prodat pola odmah, i čini mi se da sam stavio cijenu na 8200 ili tak nešto.

Inače imam internet trejdalicu, no zove mene lik, pa jel pametno da prodajete, srušit ćete jako cijenu ovo ono.
E sad bi ja njega pitao, kolko je zaba, a što mi je on preporučao.
Isto tak razumijem ekipu kaj sad prodaju, jer sam ja mislio da neće niže, pa otišlo dole 3-4 puta.

Danas pucaju margini.Vjerovatno je država sklopila dogovor sa mirovincima da mogu slobodno manipilirati sa tržištem i oni su vjerovatno pobijegli sa kupnje.Možda istovremeno povlače sredstva iz
OIF,a vjerovatno i ulagaći povlače udjele.Većina od nas čeka crobex na 1.500 ili možda na 1.000.

I imamo veliki pad na malom prometu.

U ponedjeljak bi moglo biti kao i danas jer će se upaliti i posljednji margin caal.Jedini izlaz je
štampati lovu i čekati nisko.Ali što je nisko.

Najbolje odustati od trejdanja i margina inače pomažemo i dalje onima koji sudjeluju u svom crnom scenariju za male ulagače…ja sam stoga preostali cash stavio na kupnju sve na -50% sadašnje vrijednosti, a ono dionica što posjedujem ne prodajem jer očito nemaju veze fundamenti, a i TA mi nije interesantna dok si ovi jeftini manipulatori svršavaju i to uz povremene blokade monitora a ujedno pratim lakše situaciju koja koliko bolna bila pridonosi učenju i iskustvu na vlastitoj koži čekajući bolju budućnost…


Danas pucaju margini.Vjerovatno je država sklopila dogovor sa mirovincima da mogu slobodno manipilirati sa tržištem i oni su vjerovatno pobijegli sa kupnje.Možda istovremeno povlače sredstva iz
OIF,a vjerovatno i ulagaći povlače udjele.Većina od nas čeka crobex na 1.500 ili možda na 1.000.

I imamo veliki pad na malom prometu.

U ponedjeljak bi moglo biti kao i danas jer će se upaliti i posljednji margin caal.Jedini izlaz je
štampati lovu i čekati nisko.Ali što je nisko.

a zašto ne recimo na 500 do Nove godine?

************************* Soldi su vajka va modi *************************

Hm još su samo Bugarska i Island gori od nas,čak i bankrotirana Mađarska je bolja hm,hm, kud to ide ovaj vlakić….jel to postaja 0 na vidiku? Ajde ljudi još malo, nismo daleko, na nekim papirima nula je blizu :))…samo hrabro!!!

New Report

Close