Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo nešto ne štima s mostichem ?

kakvi su ovo odnosi K/P ?

SNBA 290/430,
ATLS neko prodaje po 115
DDJH nema prodaje
VIRO nema prodaje

I love the Smell of Profits in the Morning

Ja isto nista ne vidim.

na TNPL nema prodaje.
Na ostalima nema transkacija… [smiley6]

Blokiralo Đuru!

Na Beljari nedostaju još 2 lipe.

I love the Smell of Profits in the Morning

…neee jos blokirati VART [smiley3]…nek se malo digne prosjek protrgovanih dionica za danas da nam bude visi limit trgovanja za sutra [smiley1]…trgujte ljudi, bitno da se lova vrti [smiley1]…

P.S. nisam broker [smiley1][smiley2]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]


…neee jos blokirati VART [smiley3]…nek se malo digne prosjek protrgovanih dionica za danas da nam bude visi limit trgovanja za sutra [smiley1]…trgujte ljudi, bitno da se lova vrti [smiley1]… P.S. nisam broker [smiley1][smiley2]

potpisujem. bitno je da se digne prosjek, ako ode u blokadu nesigurnije je daljnje trgovanje

Never argue with an idiot, he'll take you down to his level and beat you with experience.....


potpisujem. bitno je da se digne prosjek, ako ode u blokadu nesigurnije je daljnje trgovanje

Koma je ta blokada, jer kada jednom prestane obično cijena pojuri dolje što dodatno frustira.

Na PZC blokirana trgovina[smiley2]

Jel to nestalo prodaje na PZC ili je i tam blokada?

opako je jutro počelo, blokada na DDJH i CRBT a sve mi se čini i Varteks će skoro

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

Od 200 kupnje na VART – 1779 komada
Do 250 prodaje na VART – 1162 komada.

I to još bez one tisučise na kupnji na 200 , vjerovatno će se pojaviti po potrebi..[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


opako je jutro počelo, blokada na DDJH i CRBT a sve mi se čini i Varteks će skoro

nevjerojatno stalno prizivanje blokade, pa to je najgore što se dionici može dogoditi, jer poslije blokade slijedi spuštanje u ponor, barem djelomično

ja to Varteksu ne želim

SNC:

opako je jutro počelo, blokada na DDJH i CRBT a sve mi se čini i Varteks će skoro

nevjerojatno stalno prizivanje blokade, pa to je najgore što se dionici može dogoditi, jer poslije blokade slijedi spuštanje u ponor, barem djelomično

ja to Varteksu ne želim

ma niiiikako ne želim blokadu,bože sačuvaj al mi je onih prvih pola sata tako izgledalo, ne se srdit[smiley2]

vidim discipliniralo se malo

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

New Report

Close