Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Oćel taj odbijanac?

[bye]

Odbili smo se od 1650 na dolje:):):)

Hell is Empty and all the Devils are Here

nešto me kopka cijelo vrijeme… i shvatim.

Sadašnje stanje: mi uplaćivali od plaće za mirovinu, mirovinci dali novce državi, država spiskala+ potencijalno smrzavanje plaća=siromaštvo

Prije par godina: mi uplaćivali od plaće za mirovinu, HDZ mazno pare iz mirovisnkog fonda+ ograničenje mirovina= siromaštvo

Svaka sličnost sa sadašnjim protagonistima je slučajna!

Nisu mirovinci baš sve potrošili. Gle 10 milja na HT-u, ne bih rekao da to štefica s placa kupuje

Hell is Empty and all the Devils are Here

A gdje su novci od INE koje je dobio braniteljski fond?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Bože…kakav tužan….mučan dan……….!

zasto mucan i tuzan dan?
bas je bio lijep i suncan…
danas sam zaradio jos x69 dionica HTa.
zar to nije divno?


@media

ja sam optimistican.jako optimistican.nikad nisam bio optimisticniji….
ima li itko ko nije optimistican?

ps. nisi poslo onaj CV na pregled, a bome ni vlad….
brze s tim, nemam cijeli dan za vas dvojicu!


Oćel taj odbijanac?

[bye]

kolega, u najmanju ruku je neozbiljno zazivati odbijanac koji je vec prosao…

Koje smo mi TK, od svih burzi svijeta, opet smo debelo najviše potonuli, neznaš dal bi plakao zbog gubitaka, ili se smijao što imamo priliku kupovati ponovo dionice na vrijednostina na kojima je malo tko od nas ovdje vjerovao da će ih ponovo moći dobiti, [undecid]

Bit će da je naša automobilska industrija ipak u najvećoj krizi [lol] , koji ameri, eu i sl.. kako ćemo sada kad nam se smanji izvoz naše goleme industrijske proizvodnje ….

Evo ja sam poslao jedam mail HANFI pa me interesira oćeli pristati na moju ponudu.

Budući da HANFA ničemu ne služi pa bih vam ja predložio budući ništa ne raditi pa niste nikome ni potrebni tržištem ionako vladaju Novoselac, Šuker i Sanader da lijepo dođete u Dalmaciju brati mandarine tako da bar jedan dan u životu budete korisni.

Ovo je prava sramota šta se događa na tržištu kapitala a vi šutite i gledate kako se u dijelo sprovodi financiski inžinjering.

SRAMOTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


bez komentara

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=55089

[lol] [lol] [lol] [lol] [angry] [angry]


dobar tekst, svaka čast. Najgore je to što je istinito. Ali ništa novo, pa to se radi već godinama , samo po drugim sektorima. Sad smo došli i mi na red- Burzovnjaci. Istina bilo je prepuhano na 5 i nešto tisuća ali ovo što ide prema 1500 i niže, pa to je stvarno podcijenjeno. TO JE ČISTI KRIMINAL. O tome će se naravno saznati tek nakon desetak godina, ali niko neće odgovarati, kao i do sada za sve PLJAČKE što se dogodiše u LiJePoJ nAšOj…. hvala…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



bez komentara

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=55089

[lol] [lol] [lol] [lol] [angry] [angry]


dobar tekst, svaka čast. Najgore je to što je istinito. Ali ništa novo, pa to se radi već godinama , samo po drugim sektorima. Sad smo došli i mi na red- Burzovnjaci. Istina bilo je prepuhano na 5 i nešto tisuća ali ovo što ide prema 1500 i niže, pa to je stvarno podcijenjeno. TO JE ČISTI KRIMINAL. O tome će se naravno saznati tek nakon desetak godina, ali niko neće odgovarati, kao i do sada za sve PLJAČKE što se dogodiše u LiJePoJ nAšOj…. hvala…

[/quote]
ovdje je toliko preplašenih da me ne bi iznenadilo da se Bufy pojavi i sve pokupuje,možda cijelu ZSE

Vidim da su mnogi tu već ljuti zbog gubitaka. Kad je raslo po 300% na temelju ničega nitko nije
vikao: Sramota, koje napumpavanje! Sada kada pada za 70% onda se viče kriminal.
Još k tome već par mjeseci nad burzom lebdi veliki crveni svijetleći znak: Katastrofa!
Samo slijepac ne bi to vidio.
A biti će još gore jer je nestala i zadnja državna rezerva – lova iz mirovinskih fondova tj. naše
mirovine. Firmama je još gore – dolaze ima na naplatu krediti koje se dizalo ne misleći niti godinu
dana unaprijed. To su naši vrli top menađeri koji misle samo kvartal unaprijed i samo kako da se
domognu godišnjeg bonusa. U kombinaciji sa ministrom financija koji ne može voditi ni financije
štanda na placu znači samo jedno: država ide u bankrot!
Prije tjedan dva sam mislio da još imamo šanse da se izmaknemo bankrotu i totalnom kolapsu ali
to mi se sada čini neminovno. Tko još gaji kakve iluzije o nekakvom rastu u 2009-toj taj je
totalni idiot – grubo rečeno.
I zato se radujte! Jer nikad nećete imati priliku kakvu ćete imati sljedeće godine.
Moći ćete kupiti bilo koju dionicu za šaku kikirikija. Neće se moći fulati.
Crobex ide sigurno na 500 u slučaju bankrota.

znači,trenutno ulagati u kikiriki,jel bolje kupovati s oljuštenim ili u ljusci? [lol]

New Report

Close