Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


”… bull markets reward those who invest before the gloom lifts. Mortimer points out that 47% of the gains are typically packed into the first 12 months, well ahead of when most investors feel comfortable getting back in. "Equity markets will have moved significantly higher before we read that the recession is over in the papers,"

sa drugog foruma–

Tako je. No nas čeka katastrofa kakvu povijest još nije vidjela. Recesija, depresija su lijepe riječi naspram onoga što nas čeka. Evo da izmislim novu riječ – megapokalipsa

Hell is Empty and all the Devils are Here

bez komentara

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=55089

[lol] [lol] [lol] [lol] [angry] [angry]

Bože…kakav tužan….mučan dan……….!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Jel ima još itko optimističan?

Katastrofa da nemože bit veća….

ali ima još nešto, jeste vi kad čuli da je država propala,(ja ne)….objavi se bankroti i sve ok al onda opet kreda i tako unedogled par deseteka godine i sve ispočetka…

tako da ko može izdržat nek izdrži a tko ne -ebiga..meni prodat po ovim cjenam isti .urac ko da je doslo na nulu…

ljudi živili..

LEAVE THE WORLD BEHINED


bez komentara

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=55089

[lol] [lol] [lol] [lol] [angry] [angry]

ne bu dobro ako se takvima doznaju imena

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Bože…kakav tužan….mučan dan……….!

hm hm, da nije kaj drugo ?! [sealed]

i da pitam, baš sam pogledal TM….jel to dobro vidim ili FIMA opet ima probleme?!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Hit the reset button. Start again.

Hell is Empty and all the Devils are Here

da je nisko,nisko je i za kupiti i za prodati,da gore ne može,ne može i da je svakim danom dan oporavka sve bliži i to je točno,a opet ne valja [thumbsup]



Bože…kakav tužan….mučan dan……….!

hm hm, da nije kaj drugo ?! [sealed]

i da pitam, baš sam pogledal TM….jel to dobro vidim ili FIMA opet ima probleme?!
[/quote]

Zašto FIMA?

e sad još da pojačamo za amere malo minusa i dan je ispraćen

Oćel taj odbijanac?

[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Naravno dušo….može još jedan?

New Report

Close