Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidte kako je to nepravedno. Ja napišem činjenično stanje gdje su mirovinci uplatitli 99.74 % od cca 2.65 milijardi kuna i upozorim kako će se nelikvidnost na burzi povećati.. i kaj dobijem-kulju.

A da sam napisao up up i još malo smajlića d, dobio bi-100ticu.

Blago onome tko ne zna.

nakon tri dana rasta opet se pojavio nerast

i to mrcina, nerast 300 kg s tendencijom pravog orijasa na 400

No pain no Game


Vidte kako je to nepravedno. Ja napišem činjenično stanje gdje su mirovinci uplatitli 99.74 % od cca 2.65 milijardi kuna i upozorim kako će se nelikvidnost na burzi povećati.. i kaj dobijem-kulju.

A da sam napisao up up i još malo smajlića d, dobio bi-100ticu.

Blago onome tko ne zna.

Ma to te samo jedan nezadovoljni kolega ocijenio. Ja ti dao stoticu i sad imaš pola.
A sad idemo provjeriti tvoju teoriju:
Ljudi, evo sad idemo up up i evo vam još malo smajlića
Baš me zanima, hehe

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

U ovoj kaljuži se više ni trejdati neda. Svi padaju padamo i mi. Svi rastu 10% mi 1,0%.

Nekad je trejdanje bilo jedina nada, sad se i ona gasi. Bljak

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Zaista je "zanimljivo" pratiti trgovanje sa dionicom HT-R-A.
Prolaze samo nalozi od 200,00 KN već duže vrijeme.
Izgleda, netko lijepo skuplja na toj razini.

"Istina je neotkrivena laž"


Zaista je "zanimljivo" pratiti trgovanje sa dionicom HT-R-A.
Prolaze samo nalozi od 200,00 KN već duže vrijeme.
Izgleda, netko lijepo skuplja na toj razini.

Mudrinić se već nakupio [lol]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


moze li itko potvrditi da se odradio prijelom za belje?
mislim da je jer je ispod 100.
stoji li jos uvijek target 50kn ?

molim samo one koji su pravi znalci da odgovore…
ne lapani…!
ps. moze i na pm.

za ovaj post ste mi dali 1%!
vidim da nam forumasi nemaju bas smisla za humor…
nitko vise ne cijeni crni humor u ove teske dane….

vjerujem da kolega Mailll jos uvijek misli da je dobro napravio sto je kupovao dionice na 1700…
hehe (prvo sam napisao 3700, pa se sjetio da je crobex 1670…).
inace na IGHu pojedena obrana od 170 komada na bidu na 3914kn i vide se nalozi na 3300kn…


i to mrcina, nerast 300 kg s tendencijom pravog orijasa na 400

pa nije čudo,vrijeme je kolinja [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Sigurno će RH ući u EU i biti će onda pravi dio svjetskog tržišta pa će se teško moći špekulitati bilo kojom dionicom………..
A kamoli cijelom burzom……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Bas se je to ova bratija lijepo domislila. Kidaju zivce do oko 14 sati a onda sve lijepo u blokadu tako da mogu ranije otici s posla. ***obrisano***

VIVA LA REVOLUCION !!!

Znaju li oni nešto više?
"Glas Koncila" smatra vrlo neobičnim što se pred prijetnjom posljedica svjetske financijske krize u hrvatskome društvu dramatično šire crne slutnje. Uz medije, u tomu sudjeluju i političari na vlasti, ali i oni u opoziciji pa se oni pitaju "nije li to znak da snage koje od osamostaljenja Hrvatske kontroliraju hrvatsko društvo traže alibi za svoj golem neuspjeh za koji nisu spremne preuzeti odgovornost".

Meni je najzanimljivija ispravna kritika svih dosadašnjih vladajućih:
"Hrvatska je mogla i morala na onim područjima koja nisu bila ‘pokrivena’ tajnim diktatom izgrađivati i unapređivati svoju privredu primjerenu hrvatskim komparativnim prednostima …Nažalost, nijedna hrvatska vlada nije iskoristila prostor i mogućnosti koji su postojali, a koji se dodatno sužavaju striktnim uvjetima koje nameće Europska unija u pretpristupnim pregovorima. Velika je enigma zašto hrvatske političke elite, bez obzira na njihov predznak i orijentaciju, nisu ni pokušale Hrvatsku podići na svoje noge na onim područjima na kojima je to bilo moguće."

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/31700/Default.aspx

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

New Report

Close