Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne znam da li je ovo bilo postano ovdje no eto:

http://www.mfin.hr/hr/trezorski-zapisi-poziv-na-aukciju

Dosjetili se kako zabići probleme sa obveznicama pa izdali trezorske zapisa sa malo dužim rokom dospijeća.

i evo rezultata:

http://www.mfin.hr/hr/novosti/mfin-prva-emisija-trezorskih-zapisa-na-dvije-godine-265-milijardi-kuna-2008

Sve pokupovali mirovinci. Uplata je sutra tako ako se netko nadao lovi mirovinaca na burzi u skorije vrijeme….niš od toga.

S obzirom da istu sisu sisaju a iz iste su familje predstavljamo ZB Invest… vrle djelatnice poslovnice zabe su me nagovorile u ulaganje rijecima znate kamata na orocavanje vam je manja nego inflacija a ovdje vam je sigurna dobit bar 20% …. hehehehe
Stoga predstavljamo
ZB Invest d.o.o.
Ivana Lučića 2A (Eurotower)
10000 Zagreb
telefon: 01/4803-399
faks: 01/4803-349, 01/4803-372
e-mail: fond@zbi.hr

Predsjednik Uprave
Petar-Pierre Matek
roden Zagreb, Republika Hrvatska, 22. kolovoza 1975.
+385-1-4696-920
+385-1-4696-949
+385-1-4803 320
pierre.matek@zbi.hr

Informator apelira na kulturno ponasanje i izbjegavnje nasilja [proud] [wink] a prozvanima zeli uspjeh u oporavku burze [pray] … isto tako informator je posjedovao udjele u ZB Investu a posjeduje i jos neke kao i jos neke informacije o managmentu [cool] [bye]



DAX,FTSE,futuresi , SLOvenija sve zeleno trenutno a mi u banani…
nepratimo mi nikog mi izgleda znamo svoj put…

ja sam put,istina i propast reče doktor na rubu ponora i napravi mali korak za čovjeka njegove visine,a veliki za čovječanstvo i uskliknu IDEMO DALJE
[/quote]

o gospon doktore,čemu imamo zahvaliti vašem prisustvu na forumu u oviliko sati,jeste li za koka kolu?

pa dokle će ova rasprodaja ? [angry]

jebiha Zvonac kaj bu tek bilo u 2009


pa dokle će ova rasprodaja ? [angry]

do 0

[sealed]

Kolko je primjećujem padamo kontinuirano jer se vidi da se stalno popunjava razlika
između bida i aska, i to već danima konstantno…..popunjavamo se nezaustavno a
kupnji je dovoljno da se povlači….

ZNAČI : čekamo strance da sve jeftino pokupuju …. čekamo Srbe da kupe ono što hrvati ne znaju
kupiti..čekamo milost slovenaca da nas puste u EU..čekamo Sanadera , da pusti mirovince
da počnu kupovati- mic-po mic, čekamo brodogradilišta da crknu..čekamo presudu Laptalu jer je
odgođena, čekamo četvrtak odbor stručnjaka da odluče kaj će s biti s nama…..
jednostavno. čekamo Sretnu novu 2009. godinu…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

.[
pa dokle će ova rasprodaja ? [angry]

do sredine 2009

aha, onda počinjem i ja sa rasprodajom i uključujem se za koji mjesec pnovno. [sealed]

Jel to netko s foruma brani Ht na 200, mozda je neko drmnio koju kratku pa ne da ispod 200, ***obrisano***[rolleyes]

No pain no Game

New Report

Close