Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolege pozdrav.
Ja sve prodajem na otvaranju i odo ja.
Nema više smisla biti na našem jadnom tržištu.

pratiti ću sa vremena na vrijeme kaj se piše, ali me nema više.
Bok.

Sretno svima a ne samo njima.

Dajte kolega ,sad će odbijanac od barem 13% a vi idete.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


……itd ako razmislite možete što hoće, jer ni jedna banka na svijetu niti nijedan mirovinski fond nije u stanju preživjeti ako mu dođe većina štediše ili većina ulagači i traže isplatu…….nijedna banka nema pokriće za isplatu svih štediša i ulagača……ahaha koji luzeri od velikih…….

Kako se traži isplata od mirovinskog fonda ja bi ako je moguće povuko svoju lovu?

IMT?

DAX,FTSE,futuresi , SLOvenija sve zeleno trenutno a mi u banani…
nepratimo mi nikog mi izgleda znamo svoj put…

smanjuje se minus.......

Kalvarija drugi dan za redom. Šta to ima biti?
IGH-R-A 4.000,00 3.990,00 4.000,00 4.274,00 3.990,00 -8,02% 4.080.674,07 1.014

who dares, wins



S obzirom na današnji promet predlažem Burzi da za sve dionice uvede POSEBAN REŽIM TRGOVANJA – dva sata dnevno što bi trebalo biti sasvim dovoljno. [smiley]

uštedjet će se mnogo vremena,a umjesto buljenja u monitor 4 sata šetnje prirodom,meditacija i hvatanje zraka za novi sutrašnji zaron od 2 sata,ipak svakodnevno ronjenje po 6 sati iscrpi i najbolje ronioce,a ne smijemo naglo izroniti radi dekompresije,ova tri dana rasta su bili priprema za izjednačenje tlaka,mislim da na ovim dubinama pucaju bubnjići i kreće krv iz nosa [cool] [thumbsup]
[/quote]Pa da, u pravu ste, ovdje bi nagrabusio i Kristijan Curavić! [sealed]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Igrom slučaja imam frenda koji radi u jednoj od firmi koja je uvijek u top 10 po likvidnosti. Prije cca 8 godina kupovao je od svoje firme dionice po povlaštenim uvjetima po cijeni od 3,33 kn (slovima: tri zarez tridesettri kune) a sad po ovim cijenema mogao je recimo prosli tjedan prodavat 120-150 PUTA skuplje. Jest da je prije koji mjesec mogao jos bolje ali svejedno, složit ćete se, u masnoj je zaradi. Dokle god ima ljudi koji su kupovali po takvim cijenama nemojte se čuditi tko prodaje po ovim cijenama.

pozdravi frenda u dalekovodu i reeci mu da radnici dalekovoda nisu nešto zainteresirani za prodaju svojih dionica



Kolege pozdrav.
Ja sve prodajem na otvaranju i odo ja.
Nema više smisla biti na našem jadnom tržištu.

pratiti ću sa vremena na vrijeme kaj se piše, ali me nema više.
Bok.

Sretno svima a ne samo njima.

Dajte kolega ,sad će odbijanac od barem 13% a vi idete.

[/quote]

jedan smo skoro rasli u ova tri dana,znači samo 12 % od 12

evropa se krasno zeleni, DAXi grabi iz minusa u plus, a kod nas…kolinje [angry]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Pa šta stenjete da padamo kad ste svi u kešu…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



Kolege pozdrav.
Ja sve prodajem na otvaranju i odo ja.
Nema više smisla biti na našem jadnom tržištu.

pratiti ću sa vremena na vrijeme kaj se piše, ali me nema više.
Bok.

Sretno svima a ne samo njima.

Dajte kolega ,sad će odbijanac od barem 13% a vi idete.

[/quote]
Ja također prodao sve osim ht prosli tjedan nakon gubitaka ,jer ovo nema nigdje samo kod nas i u srbiji.kad se stanje normalizira uljazim ponovo pa moram povratit gubitke.Jebote nemreš ni trejdat.pozdrav svima


pozdravi frenda u dalekovodu i reeci mu da radnici dalekovoda nisu nešto zainteresirani za prodaju svojih dionica

Vidim kak nisu.

što se to dešava sa DLKV-om???

New Report

Close