Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mnogi su na forumu pomislili ,gdje sam bio kad su dionice na HR-burzi bile bagatela, a to se upravo dešava na BL berzi. Pamet u glavu i ne propuštati takve prilike kojih više nikad neće biti na ovim područjima…

Poštovani kolega Edo, ja već dugo tako mislim ali nemam pojma ni kako (tehnički) ni u što uložiti za dobru zaradu !? I ova svakodnevna borba na ZSE i praćenje svega je iscrpljujuće, a gdje još Bosnu, pa srpsku…
a nemam tamo nikoga da mi kaže “what the hell is goin’on ?”. Pa kažite nam Vi ako znate, kako i gdje?
Unaprijed zahvalan Vaš Homer S.

[color=black][/color]

16.08.2004., 09:30 #10
dancer
Registrirani korisnik

Član od: 16.04.2003.
Prebivalište: Zg
Poruka: 538 Odgovor na: Petrokemija-Kutina

——————————————————————————–

Gospodo,
ovi koji kupuju Petrokemiju iznad 18 kn nisu baš pri zdravoj pameti
. Da, država će to vjerojatno prodati, ali 1 kn + dugovi + problemi = prema tome ? Da, to je vjerojatno spekulativno dobra investicija na cca 5 god., ali nije li to zasada malo predug period ?

Ako netko ima neku drugu kombinaciju, molim da me prosvijetli,

pozdrav,

Dancer
——————————————————————————————
Takvi su komentari i sad za RNAF od nekih koji zaboravljaju našu burzu pred dvije godine!


…možda ste u pravu vi koji kupujete preko Save… no ne treba zaboraviti da je naša burza jedna od 10 najbrže rastućih u svijetu… meni je malo komplicirano, da ne kažem gubitak vremena pratiti tržišta kapitala susjednih regija…..iziskuje to dosta vremena……. tako da mi omjer uloženo vrijeme/ dobit baš ne govori u prilog investiranja van svoga plota….zasad…… No svatko ima svoju računicu.

Da si na BLSE krenuo samo 2006. iza 8. mjeseca, sada bi ti prinosi na ZSE izgledali smješno.Moj portfelj je tamo za 6 mjeseci narastao više od 2 puta (bio je x sada je 3x) i edo ima pravo što odvaja vrijeme i za BLSE jer mu se to višestruko isplati, vjerujte mi.[smiley11][smiley11][smiley11]

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]


[—————– Takvi su komentari i sad za RNAF od nekih koji zaboravljaju našu burzu pred dvije godine!

edo nedaj se isprovocirati ljudima koji ne vide dalje od granice!!

Ne znaju što propuštaju, a kad saznaju tući će glavom o zid[smiley16].I meni su govorili prošle godine da sam
lud što investiram preko u RS, a sad pitaju za savjete.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]


16.08.2004., 09:30 #10
dancer
Registrirani korisnik

Član od: 16.04.2003.
Prebivalište: Zg
Poruka: 538 Odgovor na: Petrokemija-Kutina

——————————————————————————–

Gospodo,
ovi koji kupuju Petrokemiju iznad 18 kn nisu baš pri zdravoj pameti
. Da, država će to vjerojatno prodati, ali 1 kn + dugovi + problemi = prema tome ? Da, to je vjerojatno spekulativno dobra investicija na cca 5 god., ali nije li to zasada malo predug period ?

Ako netko ima neku drugu kombinaciju, molim da me prosvijetli,

pozdrav,

Dancer
——————————————————————————————
Takvi su komentari i sad za RNAF od nekih koji zaboravljaju našu burzu pred dvije godine!

koliko znam od nedavno postoji odvjeni dio foruma pod nazivom Tržište kapitala u regiji, shvaćam fascinaciju rnafom i najte se srdit al mislim da RNAF spada tamo

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com


edo: ” Mnogi su na forumu pomislili ,gdje sam bio kad su dionice na HR-burzi bile bagatela, a to se upravo dešava na BL berzi. Pamet u glavu i ne propuštati takve prilike kojih više nikad neće biti na ovim područjima… ” Poštovani kolega Edo, ja već dugo tako mislim ali nemam pojma ni kako (tehnički) ni u što uložiti za dobru zaradu !? I ova svakodnevna borba na ZSE i praćenje svega je iscrpljujuće, a gdje još Bosnu, pa srpsku… a nemam tamo nikoga da mi kaže “what the hell is goin’on ?”. Pa kažite nam Vi ako znate, kako i gdje? Unaprijed zahvalan Vaš Homer S.

Sutra idemo opet za B.luku još je jedno mjesto ,pa ako želiš saznati sve javi se na 098-820-323.

konkurentsko vijeće će uvjeren sam po hitnom postupku donjet odluku o RNAFu.
Naime velik i ozbiljan dogovor je postignut između muslimanskog i srpskog dijela političara, a na temalju kojeg su ministri jednoglasno usvojili odluku o kvaliteti nafte.
Ne zaboravite da su političari obiju strana veliku lovu uložili u RNAF i učinit će sve da dobro omaste brke(a i mi skupa s njima)!

normalno je da cjena malo pada, ipak je raslo 50% prošli tjedan, pa dosta ljudi realizira dobit, no potražnja je ipak dovoljna da pad bude lagan i neznatan.

RNAF od početka godine +250%…, e da je sada imati vremeplov…

Eto vam recept kako umjesto Punta kupiti BMW sa 100.000 kn i 3 mjeseca čekanja….

Đuro ode odmah u blokadu s 100 dionica, na 223 kune. Ponude nema, semafor kaže 0.

Kaj je ovo? Djuro +1,46% i blokada??? [smiley8]


Kaj je ovo? Djuro +1,46% i blokada??? [smiley8]

prosječna jučerašnja + 10%

New Report

Close