Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uh bas mi ulijevaju povjerenje ovi nasi vodje. dr. Ivo kaze da smo u banani, emeritus.prof.dr.magistar. Jurcic kaze da nam samo bog moze pomoci, onaj drugi kompic s ekonomsog fakulteta dodaje da smo u govnima. ***obrisano*** jucer u otvorenom ne zna sta bi rekao pa trokira i baljezga da bi oni razgovarali o povlastenim mirovinama. Za njega imam prijedlog da svim ti nesposobnjakovicima damo penzije nakon jednog pojavljivanja u saboru i to od 15000 Kn samo da dalje ne upropastavaju. A ovima gore dodajem da smo u k…. samo sto mi za to ne treba titula doktora znanosti.

VIVA LA REVOLUCION !!!


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize
‘A kako bi potaknula gospodarstvo, Europska komisija će u srijedu objaviti prijedlog mjera, koji će uključivati smanjenje PDV-a i kamatnih stopa Europske središnje banke.

U tom se prijedlogu ne određuje točna vrijednost tih mjera, no govori se da bi mogla dosegnuti otprilike 1 posto bruto domaćeg proizvoda Europske unije, ili oko 130 milijardi eura. ‘

Izvor: http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=fcc1fff6-2ecc-462c-8d45-e9a699bcda35&open=sec

Zato sutra idemo gore?!

nE IDEMO MI NIGDJE. Ostajemo tu gdje jemo i to izgleda, sad, treba biti sretan. Baš me kad danas ameri završe u -. Hoćemo li sutra biti revni u rušenju pozicija. Meni je sve ovo već smješno!

zlikovac

…da li je danas jasnija slika???… KRIZA??? Točno je , u velikoj smo krizi, samo što nije gospodarska nego neka druga. KOJA…??? Zar je teško pogoditi. Budimo realni već jednom, priznajmo, krenimo od sebe samih-čast izuzecima- da li smo i mi ponekad lovili u mutnom i nekome bar malo zagorčali život??? Sada kada smo mi žrtve, plačemo… Nije opravdanje ni za koga, ali neka nam ,DRAGI MOJI LJUDI, ovo bude škola da se zamislimo nad sobom i našim BUDUĆIM postupcima u životu, prema našim bližnjima. Trudimo se iz ove školice izvući pouku, pa budimo bolje osobe. Možda i VELIKI nauče nešto od nas

filija, 25.11.2008. u 16:32
malih
filija, 25.11.2008. u 16:32
. A ako ni od toga ne bude koristi, materijalne, ne brinimo se, biti će one važnije. Na kraju svi dolazimo pred NJEGA po plaću, prema onome što smo radili u životu. TO NE KOTIRA NA BURZI, TO SE NEMOŽE NOVCIMA KUPITI… hvala…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Ovo je postalo toliko smješno da i ***obrisano*** osobe sada vide da je sve dirigirano od naših dušebrižnika.
Počelo mi je ovo sve pomalo ić na k…
Razmišljam ozbiljno prebaciti svoja sredstva na neku drugu burzu .
U svakom slučaju ovdije definitivno neću više ulagati jer jer ovo ne da nije burza ni kockarnica ovo je najlegalnija pljačka u povjesti hrv naroda.
Sad će se javiti pametnakovići ali ja predviđam nakon ovoga što su napravili investitorima na zse nećamo se oporaviti za 20 god.
A i to je manje bitno koliko to da će do tada prometi i trgovanje na ovoj burzi biti kao dnevni utrošak malo boljeg fast fooda vani.
Nezna čovijek bili se smijao ili plakao.
Sami smo si krivi to stoji ali na ovakav način ovo je već perverzno.Ma užas čisti.
Ja ču vas pozdraviti i neželim pisati više ni na ovom forumu koji je pun razno raznih likova uposlenih na mjestima kojima ovo sve odgovara što je još gadljivije nije im dosta. [bye]

I naravno pozdrav cijeloj ekipi sa foruma i svim prevarenim investitorima i onima malo maje prevarenim.
Dakako ovim putem pozdravljam i sve razne nikove fond managera i lokalnih hoštaplera i drukera kako iz omf i oif-a .

tjah… veca riba uvik jede manju… osim ako ta manja nije piranja… hehehehhe [wink]
no problem amigosi… od sutra krecemo sa prozivanjem glavnih krivaca za ovo s….. na teritoriju pod kontrolom ZSE-a… lipo ime, prezime, telefoni, e-mailovi, adrese itd velikana fondovske lige pa da ih svatko, svugdje i uvijek moze upitati — sta ste to zaboga uradili ljudi s mojim parama — zato zelim vam vrli manageri lak san [lol] [cool] [bye]

što se to dešava sa dlkv samo pada i pada…..

http://www.poslovni.hr/101664.aspx

kakav primjeren naslov [lol] [lol] [angry]

Ovo je samo legalna psihološka igra najjačih.ništa drugo! Testiraju se granice malog ulagača i tko izdrži u toj igri profitirat će! Ali da je ovo legalna pljačka-slažem se! Država je ta koja je sve nasamarila jer je znala da će biti u brokuli, a onda Kosorica kao velika dušebrižnica po nalogu njenog patrona Kanadera, uvjerava Glavonju koji im vodi fond da moraju uzeti zapise s rokom dospijeća od 2 godine. Jer eto tko friga TK kad je država u banani. ionako su smisleno napravili paniku od krize iako je nema kod nas u tom intezitetu kao vani. Ali znali su da nemogu do krede vani pa im nije ništa drugo preostalo nego uplašiti sve ovdje kako bi našli sig.utočište ne u depozitima već u trezorskim zapisima. I sada kad je to njima uspjelo počet će vikat na sva usta kako je kriza završila. E dabogda nebudu mogli dobit kredu ni nakon 2 godine, pa me baš zanima kako će vraiti tih 2,6mlr kn uvečanu za kta.? nama ostaje samo da nas kupi neka strana burza, i uvede transparentnost u poslovanju

zlikovac

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

šta se brinete

rastemo tri dana za redom

http://www.poslovni.hr/101664.aspx

[lol] [lol] [lol] [angry]

0,1+0,2+O,1+………=1!!! [thumbsup]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Koja gamad….bilo bi pristojno da se imenuju svi ovi drukeri i njihovi nalogodavci.
Fuj koja burza….

New Report

Close