Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

220.
Predmijevam

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

S obzirom na ovakvu akumulaciju na 200 ide sutra gore sigurno, do kuda ne zna niko, situacija se moze okrenut za 180 vrlo brzo al Varteks je trenutno definitivno jedna od najboljih opcija za ulaganje

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

ha,neobican dan i veoma uspjesan za invenstitore,izgleda mnogi znaju konacna FI pa sljedi divljanje tijekom
cijelog tjedna a i iduci vjerovatno,sigurna sam u jedno,moje uzdanice a vjerovatno i mnogih,krecu nezadrzivo a to su:DDJH,BLJE I PTKM–zao mi je samo sto nisam usla u varteks,ali nisam imala municije vise-kako kaze Kucilo.,a jos cekam ARNT,FNVC TE osobito PDBA,uh…ta burza je droga pa te okupira da nisi u stanju o nicemo drugome relno promisljati,ali neka…pozdrav svim ulagacima,


Čestitke, kolega plavi, stvarno znate odbrat dionice.VART je naputu preko 200 kn.[smiley2]

Hvala kolega , međutim svemu jednom dođe kraj, jednom ću i ja morati promašiti hehe.
Trudimo se da do toga ne dođe, ..
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


međutim svemu jednom dođe kraj, jednom ću i ja morati promašiti hehe. Trudimo se da do toga ne dođe, .. [smiley2]

Siguran sam kolega da ste već nekad promašili, to je najbolja škola. Da niste nikad promašili nebi sada ovako ni gađali
[smiley1]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Siguran sam kolega da ste već nekad promašili, to je najbolja škola. Da niste nikad promašili nebi sada ovako ni gađali [smiley1]

Jesam, ali sa zanemarivim svotama i zanemarivim minusima .
O onima kojima pišem afirmativno na forumu ,nikada do sada, zadnje sam popušio na Petrokemiji / o njoj nikada nisam pisao afirmativno,ako se ne varam dok je bila još oko 160 / ušo i izašo u istom danu sa par kuna minusa po dionici , čim sam vidio fondovske igre, lijepo sam se zahvalio ( znate ono sa nalozima , sad me ima , sad me nema , pokušaj krive predodžbe stanja na burzi prema ulagaćima.. )
Postoje čak i dionice koje sam 2 puta promašio / popušio, to su mi najdraže..
2 su takve miljenice..
[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Evo kad već otkrivamo gdje se ko školovao moja škola su bile KABA i SLDM….. Mislim da sam čak dobro prošao s obzirom na omjer gubitka i stečenog iskustva [smiley1]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ja sam kupovao 2 puta Adris , dok je cijena padala ( onako kako jedan kolega voli reći, kupuj dok pada, prodaj dok raste ), nažalost uvijek je pala još više.
Zato unazad godinu dana više volim kupovati na ATH , ali se uvijek pripremim na kupnji kao podrška sa nalozima,sigurnije je i zarade su odlične.
Naravno da to ne pali kod dionica tipa INA , ADRIS ili ERNT, zato takve niti ne kupujem.

Druga je PTKM, i tu sam 2 puta popušio , imao sam je još dok je bila 117 kuna, prodao po 113 ako se ne varam…
[smiley1][smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ja ću se zahvaliti gazdi i mmstanicu na ukazivanju na neke dionice – neću ih imenovat, svi znamo koja je to. dečki, puno hvala , da ne bi neki drugi pobrali zasluge za vaš trud.

Baš vlada neka idila na forumu ovih dana svi su nekako bez nervoze valda zbog dugo oćekivanog rasta na nekim pospanim dionicama a i dobre trgovine, nadam se, a možda je razlog i u izostanku nekih kolega na forumu.U svakom slućaju kolege samo tako nastavimo, bez žuci i kad su lošiji dani od današnih!
Hvala!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

u portfelju imam tri dionice…….a ni jedna nije na book-u….znači na meni je da čekam…..

trčanje je zakon :)


u portfelju imam tri dionice…….a ni jedna nije na book-u….znači na meni je da čekam…..

Čuj prijatel, kupi RNAF, pa će ti sve četiri u prosjeku biti iznad book-a[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close