Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


i opet ništa od skoka na dan-dva.

Vidjelo se još u petak.

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!

Ma gotovo je s ovom burzom ,svi čekaju iskrcavanje


Ma gotovo je s ovom burzom ,svi čekaju iskrcavanje

bogami tebi se žuri kupiti, svbe te pare….hahahahaha

dan je pametniji od noći

Ma dajte… još Burza ni propala – dok mi živimo!! [lol]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


i opet ništa od skoka na dan-dva.

I što ako skoči na dan-dva, recimo plus 5-10%, i onda ameri kod kuće odluče kapitalizirati dobit, europa se povede za time i odosmo mi u danu opet 5-10% u minus – opet totalna pušiona…

ZSE nema snage rasti ni kada je ostatak svijeta u totalnom zelenilu…
Eventualno možemo stajati u mjestu, jer kada cijene dionica idu gore nitko iz straha ne kupuje, a likvidnost se povećava isključivo s padom cijena…, i to jako zabrinjava…
Potrebno nam je najmanje konstantnih 2-3 tjedna čvrstog globalnog zelenila kako bi se stanje smirilo, paničari splasnuli i počelo oprezno vraćanje većih igrača na burzu…

Sve dok se iz svijeta ne dobiju jasni signali o početku oporavka i izlaska iz recesije i sve dok se kod nas u kupovinu dionica ne uključe oni koji imaju znatnu kupovnu snagu – možemo samo tužno promatrati kako se neka tržišta lagano oporavljaju…, a mi ?????



Da li je ovo konačno propast burze

nije jos, ali bude….
neki na forumu kazu da ce sve biti po 15 kuna.
koma…. [undecid]
[/quote]

Ljudi samo strpljivo, kao što ni dosad nismo bili otok u moru, tako nećemo ni sada, ako svi krenu gore i mi ćemo, ako svi krenu dolje i mi ćemo i nikakvi fondovi, nikakva HANFA, i ništa drugo neće uspijeti mijenjati globalne tokove….
živili!

Ko vrijedi leti!

kao što se godinama samo dobivalo – sada se samo gubi…
i tako minusi rastu k’o od germe filani.

a što više komentirati pomalo sam i sretan da nije i danas minus s obzirom kako je to izgledalo predhodnih dana
samo se bojim da će mo mi nakon eu i usa pozitive od par dobrih postotaka i ponovnog njihovog pada zaroniti dva puta viš od toga
i što sad ?

mi smo ipak zemlja slučaj

ameri 7%+,Europa 4%+,a gdje smo mi.
SUTRA Ameri 5%- mi 15%-

Ht nas drži u plusu. Za sad.

HT-R-A 200,50 199,17 200,50 200,50 197,00 +2,94% 2.598.980,57 13.097

who dares, wins

Bio sam totalni optimista ,ali stvarno više ne vidim gdje je kraj ove agonije


Bio sam totalni optimista ,ali stvarno više ne vidim gdje je kraj ove agonije

Još je ovo super. Rastemo.
Prava agonija tek dolazi.

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!

New Report

Close