Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=327dc35e-5e22-460d-bd40-d5bd85ee5ce5&open=sec

Valjda će i naša ZSE počet rasti kad rastu svi


po predtrgovanju, ne samo da ćemo rasti već i skakati ! [smiley]
…konačno barem malo.



NAJVEĆA PLJAČKA HRVATSKOG NARODA

to se zove organizirana kolektivna pljačka hrvatskog naroda od strane Vlade potpomognute fondovima! [lol]
[/quote]
Mislim da Vlada nema sposobnosti da se odupre stranim vlasnicima banaka.Oni su gazde u Hrvatskoj.
Naši ekonomisti nisu spremni da im se odupru ,a naročito na burzi.Imamo jako malo ekonomista sa
iskustvom u tom segmentu.
Jednostavno,OMF su u ovom trenutku monopolisti i oni kao takvi diktiraju cijene na ZSE.Tek kada se
oporave svjetske burze i kada mi budemo prejeftini možemo očekivati oporavak.
Naravno,ovo vrijedi ako mirovinci/stranci/ne odluće drugaćije.

Sve vlade svijeta se bore da obrane tržište kapitala od pada.Naši ekonomisti smatraju da to ionako
nije bitan način financiranja poduzeća i države.

A zar HT i INA nisu napunili državnu kasu.Potpuno krivi pristup.Burze su potencijalno najveći potencijal za razvoj i priliv svježeg novca u realnu ekonomiju,a država bi to trebala poticati,eventualno za godinu dvije i oporezovati/zaraditi/,a zakon štiti od pljačke i manipulacija.



http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=327dc35e-5e22-460d-bd40-d5bd85ee5ce5&open=sec

Valjda će i naša ZSE počet rasti kad rastu svi


po predtrgovanju, ne samo da ćemo rasti već i skakati ! [smiley]
…konačno barem malo.
[/quote]

Svi ovi u dionicama jedva čekaju to (i)skakanje.

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!




NAJVEĆA PLJAČKA HRVATSKOG NARODA

to se zove organizirana kolektivna pljačka hrvatskog naroda od strane Vlade potpomognute fondovima! [lol]
[/quote]
Mislim da Vlada nema sposobnosti da se odupre stranim vlasnicima banaka.Oni su gazde u Hrvatskoj.
Naši ekonomisti nisu spremni da im se odupru ,a naročito na burzi.Imamo jako malo ekonomista sa
iskustvom u tom segmentu.
Jednostavno,OMF su u ovom trenutku monopolisti i oni kao takvi diktiraju cijene na ZSE.Tek kada se
oporave svjetske burze i kada mi budemo prejeftini možemo očekivati oporavak.
Naravno,ovo vrijedi ako mirovinci/stranci/ne odluće drugaćije.

Sve vlade svijeta se bore da obrane tržište kapitala od pada.Naši ekonomisti smatraju da to ionako
nije bitan način financiranja poduzeća i države.

A zar HT i INA nisu napunili državnu kasu.Potpuno krivi pristup.Burze su potencijalno najveći potencijal za razvoj i priliv svježeg novca u realnu ekonomiju,a država bi to trebala poticati,eventualno za godinu dvije i oporezovati/zaraditi/,a zakon štiti od pljačke i manipulacija.

[/quote]
sve im je to a i nama Jurčić govorio pa smo čivik napravili budalom a sad im paše i traže savjete.

dan je pametniji od noći

ZSE
CROBEX 1.731,83 +1,06%
CROBIS 89,29 0,00%
Redovni promet 3.684.172,40
Instituc. promet 2.441.272,58
Ukupni promet 6.125.444,98
Sentiment: 22 | 1 | 10

who dares, wins

Da li je ovo konačno propast burze

neki su se u par minuta istresli i sada idemo u minus kako izgleda

dan je pametniji od noći


Da li je ovo konačno propast burze

nije jos, ali bude….
neki na forumu kazu da ce sve biti po 15 kuna.
koma…. [undecid]

i opet ništa od skoka na dan-dva.


i opet ništa od skoka na dan-dva.

…kolega…a možda i duže po svemu sudeći…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Budučnost u Amera okrenila u + ………. i EU povečava +………mi ….kilavimo se [lol]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

mi stezemo remen 🙂

New Report

Close