Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


NAJVEĆA PLJAČKA HRVATSKOG NARODA

ma ne kolega, cijene svega su pale 70% sad se jos samo ceka da padne cijena rada
http://www.liderpress.hr/default.aspx?sid=60646

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Molim vas pogledajte padove prošlog tjedna DAW JONES -5.30% NASDAQ 8.80% NIKKEI 6.50% DAX 12.40% a našCROBEX 17.60% naš index je je doslovno OPLJAČKAN pa dokle će to više

bas vele otprilike tako su pali i vani a svaki tjedan ih masimo u padovima
http://www.liderpress.hr/default.aspx?sid=60683
pa jel zaista npr Viadukt vredi samo 5-6% nekadasnje cene pitanje je sad

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



http://www.tportal.hr/fset.html

Našu isto treba smjenit jer nas je prodala i ta rasprodaja je još uvjek u tjeku a pod isprikom KRIZE zato treba ih smjenit i sudit kao što traže na ISLANDU (nemoj izbrisat hvala)

Ne valja link.
[/quote]
http://www.besplatne-stvari.com/
mozda i grobex stave
nekad si za velikoga televizora trebal 1 TNPL danas bez 6 tankerskih nemoj racunat

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Molim komentar
Na danasnjoj razini Dow i Nasdaq bili su 1997. i 2002.
Crobex je 2002. bio oko 1100.
Dakle, za zakljuciti je da ce jos padati.

Možda čak i niže jer smo mi emerging market.
Puno smo rasli.

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!



Molim komentar
Na danasnjoj razini Dow i Nasdaq bili su 1997. i 2002.
Crobex je 2002. bio oko 1100.
Dakle, za zakljuciti je da ce jos padati.

Možda čak i niže jer smo mi emerging market.
Puno smo rasli.
[/quote]
da smislite bolji izgovor ili ste samo malko ograniceni.

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom




Molim komentar
Na danasnjoj razini Dow i Nasdaq bili su 1997. i 2002.
Crobex je 2002. bio oko 1100.
Dakle, za zakljuciti je da ce jos padati.

Možda čak i niže jer smo mi emerging market.
Puno smo rasli.
[/quote]
da smislite bolji izgovor ili ste samo malko ograniceni.
[/quote]

Ne znam tko je ograničen ili ne, ali samo znam da je Croex ograničen nulom od sigurnog pada ispod nje.

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!


NAJVEĆA PLJAČKA HRVATSKOG NARODA

Bronzani ne zajebavaj.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.





Molim komentar
Na danasnjoj razini Dow i Nasdaq bili su 1997. i 2002.
Crobex je 2002. bio oko 1100.
Dakle, za zakljuciti je da ce jos padati.

Možda čak i niže jer smo mi emerging market.
Puno smo rasli.
[/quote]
da smislite bolji izgovor ili ste samo malko ograniceni.
[/quote]

Ne znam tko je ograničen ili ne, ali samo znam da je Croex ograničen nulom od sigurnog pada ispod nje.
[/quote]
A ne ne ,crobex ti je specifičan on ti može ispod nule u minus


nekad si za velikoga televizora trebal 1 TNPL danas bez 6 tankerskih nemoj racunat

znači, poskupili televizori?!

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



Kao što su Američki špekulanti uništili globalno tržište,isto će se dogoditi i kod nas gdje je 90 % špekulanata.
Ukoliko Vlada i regulator ne uvedu porez na špekulativne transakcije pod hitno, ne piše se ništa dobro.amen

Ajde ne budi smiješan, da nema špekulanata UOPĆE SE NE BI TRGOVALO NA ZSE! Znaš li koliki bi bio dnevni promet? Ispod 10 miljuna kuna, a padovi bi bili identični, ako ne i veći nego sada samo što dionice ne bi imao kome prodati bez da je stjeraš u donju blokadu.
Kad smo kod špekulanata, oni sami plaćaju najveći "porez" jer od špekuliranja na ZSE se sigurno nisu obogatili: tko je kupio u ponedjeljak, u utorak je već gubio, tko je kupio u utorak, u srijedu je bio u minusu, a onaj kupac od ponedjeljka uduplao je minus itd. Nema kruha od takvog trgovanja na ZSE jer nema velikih kupaca (OMF spavaju zimski san) tako da sada samo mali preprodaju jedni drugima jedno te iste dionice i na svakoj transakciji dodatno puše
[/quote]

slažem se, veliki (OMF) drže se po strani, tu i tamo nešto sitno kupe, sve ostalo mi mali u očajnom pokušaju da smanjimo gubitke od početka godine, ali ne ide to tako. ja sam prešao oko 60% u keš, a ako sutra bude rast prelazim 90-100%. ne želim predbožićno vrijeme dočekati u dionicama, kad će rulja navalit prodavat HT, INU, MGMA itd. da skrpa lovu za božićne poklone, dočeke nove godine, skijanja itd….
zatim dolazi dugi siječanj kad će sljedeći val prodavača počet mijenjati dionice za keš da pokrpaju kućne budžete od novogidšnjeg trošenja…to je vrijeme kad se treba početi vraćati nazad u dionice, sada nikako [thumbsup]

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!


NAJVEĆA PLJAČKA HRVATSKOG NARODA

to se zove organizirana kolektivna pljačka hrvatskog naroda od strane Vlade potpomognute fondovima! [lol]

dan je pametniji od noći

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=327dc35e-5e22-460d-bd40-d5bd85ee5ce5&open=sec

Valjda će i naša ZSE počet rasti kad rastu svi

New Report

Close