Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…… varteks, belje, adpl…… danas potpuni delirij……. i… zato razmišljam ubrzo na poslu dati otkaz…. ljepše mi je tu uz mauricija, plavog, gazdu, indijanca, medu…..[smiley2]

Scio me nihil scire


..zato razmišljam ubrzo na poslu dati otkaz….

zašto? pa bolje je s posla, nema nikakvog troška, besplatan internet, besplatan telefon a i placa dobro dođe…

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


…… varteks, belje, adpl…… danas potpuni delirij……. i… zato razmišljam ubrzo na poslu dati otkaz…. ljepše mi je tu uz mauricija, plavog, gazdu, indijanca, medu…..[smiley2]

a ja, šta ja smrdim. Velim ti da varteks ide do 300 i opet ti nevaljam. A da ti velim da ide do 600 (sad će Moris podivljat)[smiley7]

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


Sonniboy: ” ..zato razmišljam ubrzo na poslu dati otkaz…. ” zašto? pa bolje je s posla, nema nikakvog troška, besplatan internet, besplatan telefon a i placa dobro dođe…

poso mi je takve naravi da ponekad ne stignem baš sve dobro pratiti…. a ništa što radim ne volim raditi nekvalitetno….[smiley2]

Scio me nihil scire


Sonniboy: ” …… varteks, belje, adpl…… danas potpuni delirij……. i… zato razmišljam ubrzo na poslu dati otkaz…. ljepše mi je tu uz mauricija, plavog, gazdu, indijanca, medu…..[smiley2] ” a ja, šta ja smrdim. Velim ti da varteks ide do 300 i opet ti nevaljam. A da ti velim da ide do 600 (sad će Moris podivljat)[smiley7]

ko je reko da mi ti ne valjaš , pa bili smo skupa u petrokemiji …. i bilo je dobro !!![smiley2]

Scio me nihil scire


mika: ” Sonniboy: ” …… varteks, belje, adpl…… danas potpuni delirij……. i… zato razmišljam ubrzo na poslu dati otkaz…. ljepše mi je tu uz mauricija, plavog, gazdu, indijanca, medu…..[smiley2] ” a ja, šta ja smrdim. Velim ti da varteks ide do 300 i opet ti nevaljam. A da ti velim da ide do 600 (sad će Moris podivljat)[smiley7] ” ko je reko da mi ti ne valjaš , pa bili smo skupa u petrokemiji …. i bilo je dobro !!![smiley2]

svaka čast brate, a ja sam još uvijek tamo./(u petrokemiji)

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Danas su zbilja punili fondovi.[smiley7]

And God says let there be light and be light, and it was good...


Sonniboy: ” mika: ” Sonniboy: ” …… varteks, belje, adpl…… danas potpuni delirij……. i… zato razmišljam ubrzo na poslu dati otkaz…. ljepše mi je tu uz mauricija, plavog, gazdu, indijanca, medu…..[smiley2] ” a ja, šta ja smrdim. Velim ti da varteks ide do 300 i opet ti nevaljam. A da ti velim da ide do 600 (sad će Moris podivljat)[smiley7] ” ko je reko da mi ti ne valjaš , pa bili smo skupa u petrokemiji …. i bilo je dobro !!![smiley2] ” svaka čast brate, a ja sam još uvijek tamo./(u petrokemiji)

ulazim i ja……… soon, very soon….

Scio me nihil scire

THMT, ELKA, DDJH, VART, DIOK, LRH….sve bolje od boljeg. a to je sve prije objave izvješća. a moguće je da su neki saznali što piše u izvješćima i prije ostalih pa fino kupuju. Prometi se pojačavaju, cijene su odlične, struktura vlasnika se betonira. Ipak treba biti strpljiv.

I tako nam završio Varteks na 203, iznad mojih očekivanja, teta Bara mi jučer spominjala da bi moglo završiti oko 195,196 , a vidi sad.
Hip – hop je svirao cjeli dan , dobro je još jednom Bara znala, ženska intuicija..
Na kupnji preko 200 završilo sa 1000 komada nalogom i još ispred par poslaganih naloga, bitno da nismo otišli u blokadu.
Sutra možemo dalje , tamo negdje do 215, što misle cjenjene kolegice i kolege?[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


I tako nam završio Varteks na 203, iznad mojih očekivanja, teta Bara mi jučer spominjala da bi moglo završiti oko 195,196 , a vidi sad. Hip – hop je svirao cjeli dan , dobro je još jednom Bara znala, ženska intuicija.. Na kupnji preko 200 završilo sa 1000 komada nalogom i još ispred par poslaganih naloga, bitno da nismo otišli u blokadu. Sutra možemo dalje , tamo negdje do 215, što misle cjenjene kolegice i kolege?[smiley2]

ako si mislio samo na sutra onda u redu, ali ako misliš da je 215 kuna inače target za varteks onda si me teže uvrijedio.[smiley9][smiley2]

a i morisa i indijanca

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

215 je sasvim realna procjena, iako bi se lako mogao dogoditi i veći porast jer kad naše ljude ponese burzovna euforija onda se lupa bez razmišljanja.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

New Report

Close