Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ljudi jel’ netko zna kad će ovome kraj?

Kraj će biti kada dobijemo novi monetarni sustav i jednu svjetsku banku.

Hell is Empty and all the Devils are Here



Očito je jedino sljedeće – mnogi su ulagali na burzu novce koje nemaju

i bili su strašljivci pa sada dionice prelaze u ruke jakih, bolje reći psihički stabilnijih.
Možda i luđih, hehe, ali sutra svakako bogatijih.
[/quote]

Sutra je tako apstraktan pojam…., doslovce sutra – "sigurno" ne bogatijih, ali za 2-3 godine aspolutno bogatijih…
Neupućenost i strah…, glavni razlog zašto ovako padamo, tko je jučer gledao HTV bogme se nadojio "prekrasnih vijesti" a i globalni pesimizam jer na prste ruke se mogu izbrojati neloše vijesti za koje se optimisti mogu držati…
Vratih se prije koji minut od brokera…, doslovce je bio zatrpan nebuloznim pozivima preplašenih "malih ulagača" koji nisu birali, nego su prodavali za onu cijenu koja se nudila na kupnji…, samo daj novac je ipak novac bez obzira što je dionicu prodao za 1/4 cijene od prije godinu dana……, prestrašno…
Nije tu presudno da li je netko kupio novcem koji nema, iako u takvoj situaciji ima dodatni pritisak i "želju" da proda….

Mene iskreno plaši kad većina dionica i pređe u ruke "jakih" tko će nas potjerati prema gore…, tko će kupovati dionice, tko će imati snage zaduživati kad gorko iskustvo imao je…
Nesumnjivo je da ćemo kad-tad lupiti o dno, oni koji ostanu čitavi (financijski i psihički) moći će i zaraditi…, pitanje je kad i koliko dugo će taj oporavak trajati….

meni je samo bitna jedna jedina stvar
da bush ne stisne crveni gumb

sve ostalo mogu preživjeti a onaj njegov crveni gumb nikako

u tom slučaju bit ce nam svima tako svejedno imali vrijednost u nofcima dionicama kucama autima ženama konjima zlatu nafti itd itd

Postanite Eu-robovi

Uvijek je bilo onih koji su kupovali, za to se ne treba plašiti.
Mislim da puno zainteresiranih za kupnju čeka dno…

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Treba pogoditi kad je dno


Ljudi jel’ netko zna kad će ovome kraj?

ja, znam, ja znam!!!!!

kad se FM varte sa skijanja!!!

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

Nema više odbijanaca…..sad sljedeći dan otvaramo sa – ili + 10% …..treba riskirat

evo jedna odlična vijest

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=bb71bdb5-cb0c-4c72-9cc6-4e861a799667&open=sec

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

Moj glas da se korisnik Striko odmoderira, čovjek uvijek piše korisne stvari, pogotovo što pronalazi sve one grafove na TA i razne linkove sa stranih portala!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



Ljudi jel’ netko zna kad će ovome kraj?

ja, znam, ja znam!!!!!

kad se FM varte sa skijanja!!!
[/quote]

I ja znam – i to kad se AM duracel sa skijanja!!!


evo jedna odlična vijest

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=bb71bdb5-cb0c-4c72-9cc6-4e861a799667&open=sec

nažalost taj novac će većim dijelom biti iskorišten za financiranje državnih dugova. dobro je što će OMF-ovi morati manje kupiti državnih obveznica. Loše je to što će OMF-ovi više novaca poslati van Hrvatske.



Ljudi jel’ netko zna kad će ovome kraj?

ja, znam, ja znam!!!!!

kad se FM varte sa skijanja!!!

[/quote]

pa zbilja su malo pretjerali s tim skijanjem, nikako da se vrate a zime i ljeta prolaze…

New Report

Close