Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cirkus.

al nam je barem veselo.
jel ko kupuje?

ja razmisljam da opalim malo po asku.
ima li jos netko zainteresiran?

ili ste svi ravnodusni?


Potpisao kapitulaciju.

Prestajem pisati dok ne dodjemo na 2800..

Odlucio se pozabaviti drugim stvarima (obitelj, tjelesna aktivnost, kulturna aktivnost)

Pozdrav svima

Amen

Ovo bismo svi trebali napraviti, jer nisu u životu novci najvažniji a kad ostanemo bez nekih stvari tek tada to svatimo.

NEMA PREDAJA SAD CE KUPNJA


Potpisao kapitulaciju.

Prestajem pisati dok ne dodjemo na 2800..

Odlucio se pozabaviti drugim stvarima (obitelj, tjelesna aktivnost, kulturna aktivnost)

Pozdrav svima

Samo si nemoj pucati u prsa kao onaj u Brazilu čini mi se… to je samo lova.
Amen

Vec dugo nisam vidio onu hanfinu reklamu na tv-u. Kako to? 😀

pogledajte Ad-plastik, na svim dionicam nas to čeka. rusi kupili po 247 a gle sad. 40 kn.

onda kad krene gore da vidite vijesti, crobex porastao 10%, 20% pa 8%, pa kad rulja natrag navali…
jer nazolast povijest nama nikad nije bila učiteljica, a pohlepa je urođena!

koje će to onda zarade biti, jer od 40 do 80 kn je malo, a zarada 100%!

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

koliko vidim prenaglo se zaronilo…i kreće odbijanac…barem na atpl, ht, ingr…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


Potpisao kapitulaciju.

Prestajem pisati dok ne dodjemo na 2800..

Odlucio se pozabaviti drugim stvarima (obitelj, tjelesna aktivnost, kulturna aktivnost)

Pozdrav svima

Amen

Onako iskreno mislim da onda više nećeš ni pisati. Bojim se da nam je država bankrotirala, a da mi to još ne znamo. I zato je bolje imati udjele u firmi koje mogu preživjeti sve ovo nego kune. kakva je situacija u EU, USA i Japanu ni njihove valute. Možda jedino kupovati kinesku ili indijsku valutu. Ne znam ni kako se zovu. Ova druga bi mogla biti rupija.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=1e423bf1-080b-4219-9073-dafba6572f58

mozda zato padamo

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

-7,46%
Ne odbijamo se još. [bye]

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!


Vec dugo nisam vidio onu hanfinu reklamu na tv-u. Kako to? 😀

Sram ih je više davanja lažnih nada u ulaganja na Hrvatsku burzu. [embarass]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


koliko vidim prenaglo se zaronilo…i kreće odbijanac…barem na atpl, ht, ingr…

za ovoliki zaron jedino su Ivo,Hebrang i Milinović mogli udahnuti zraka na spirometriji u Saboru [thumbsup]

New Report

Close