Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dobro jutro svima,

gledajuci dnevnik, jucerasnji, nekako ne nisam mogao oteti dojmu da se nalazim u ’93 il ’94, kad su trajanje impulsa skratili s 24 min na 8 ili tak nest, pod izgovorom, mi nismo mijenjali cijenu impulsa!!!??
Nevjerujuci tada ko klinac, necu vjerovat ni sad kad se izglasa ovo zamrzavanje, pardon, odgoda povecanja placa…..pffff.
Kao ono, sljedece godine ce place ici gore do 12%…..da da daaaaaa.

Sam sam gledo i nisam vjerovo….

Ak to prodje, mislim da cu istog trenutka oboliti os PTSP-a i prijavit se u Al’ kaidu….. a sta drugo?

Sve je dobro dok plaće ne počnu ići lagano dolje, a to na žalost i nije baš tako mala vjerojatnost koliko bi ja htio da bude. nebi se začudio da u nekim sektorima padne i za 20-30%. znam da ću dobiti koju jedinicu za ovaj komentar ali neka.

strpljen..spašen Time is on my side

Koliko vidim na otvaranju slijedi nam tobogan još jedan


Odavno sam napisao,definirajući stvarne protagoniste, odnosno poluge moći i vlasti u RH. One nažalost nisu u Banskim dvorima, Saboru ili Pantovčaku već su u rukama banaka. U tom svjetlu lakše je razumjeti pustošenje njihovih OMF-ova na TK, i na to sveprisutnu medijsku blokadu.

Što se tiče toga da nisu u "Banskim dvorima…", to se slažem. Ali tko im je isporučio tu moć, nego naši bijedni političari?? Za svoje osobne sitne interese, gotovo uvijek i isključivo!
A glede povećanja kamatnih stopa banaka koje nas ionako gule, dodao bih samo to, da u svojoj pohlepi uopće nemaju razuma, pa bi im se to moglo odbiti od glavu. Tj. ako podignu kamatne stope na prevelike razine, bit će sve više ljudi koji neće moći vraćati kredite, pa će banke time same sebi (zbog prevelike pohlepe) ujedno stvoriti ogromne probleme… Pohleeeepaaaa…

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

uff uff nebu dobro decki danas, a kaj je tu je…

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Nije mi jasno zašto svi ne pristanemo na zamrzavanje plaća!!!

Kakva je situacija u svijetu bit ćemo sretni ako u idućoj godini budemo imali ovakve plaće (a pitanje je da li ćemo ih i dobijati osim političara) [bye]

I oni koji su kupovali u ponedjeljak, će biti danas na kraju dana 10-15% u minusu.
Ako danas ne zarnimo muški i ne odbijemo se, opet nema odbijanca sutra.

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!

danas ce biti velika borba.
ima likova koji oce rusiti dodatno trziste.
ali ima i obrane.

najbolja kupnja na HTu je 222kn, a najniza prodaja 198kn.

biti ce ovo sraz divova!
[thumbsup]

Čini mi se da će nama koji čekamo dno biti vrlo lako pogodti ga, jer u novije doba neće više biti velikih odbijanaca.

Prometi će biti sve manji, casha nema jer su krediti skupi.
Jedino si možemo mi ovdje preprodavati dionice.
Neki misle da su skupe, a neki da su jeftine.

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!

Danas će barem biti prometa…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Kakav će ovo danas biti masakr… [lol]

ovo se zove čistilište …

IGH -14%. Netk krvnički udario po bidu.

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!

New Report

Close