Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koje samaranje!!!!
neki lik stavio na prodaju 700 kom HTa na 202kn
i doso "veliki braco" sa 3500komada na kupnju na 202,56kn!!!!

[lol] [lol]

Evo, dragi kolege, pretpostavljam da je većina od vas okračala prethodnih mjeseci, pa evo nam malo utjehe, naš dragi i vrli kolega Buffet ispušio je malo više od nas svih skupa, pa neka nam bude neka utjeha da baš i nismo magarci, još jedan mit je srušen…

Iako, mislim da gore spomenuti ipak nema problema sa plaćanjem režija. Nadam se da nemate ni vi. Ipak da citiram jednu staru američku burzovnu : " You didn t lose it if You didn t cash it"

Eto, osta čovik bez gaća, a da je trgova kod nas osta bi i bez štapa

[bye]

http://finance.yahoo.com/news/Down-16-Billion-Has-Warren-etfguide-13607714.html

Ugodan ostatak dana [smiley]


Meni je baš žao što su pukle veze jer ovako ćemo izgleda završiti s -2,34%, a uvjeren sam da bi do kraja dana taj minus bio vrlo mali, možda i blizu nule jer već neko vrijeme u zadnjih pola sata mirovinci počiste dobar dio prodaje.

Koji mirovinci?
Oni ulažu vani, ovdje su konzervirani.
Misliš li da će šminkati na kraju.
Ajmo pričekati.

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!

Koje hlađenje ATPL i DLKV [shocked]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

koje?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Uvijek se ponavlja ista priča! Da li ostatak ulagača uopće prati stanje indexa stranih burzi? Lijepo pričekamo Amere i oni pocrvene a mi odmah zaronimo dolje kao da nas bombardiraju iz zraka. Samo naši investitori zaborave da oni poslje redovno odu u + a mi zatvaramo u 16, a Deutsche burse worka lijepo do 18 i oni se vrate u zeleno.Dakle svaki put oni ostanu na istom a mi padamo li padamo! DOKLE? pozamašan broj investitora partai SP500 pa me zanima kako to da su oni ostali iznad 850 od prošlog mjeseca a mi sa 2200 pali na 1800? Isto i sa DJI. Pa što lijepo ne palite po kupnji pa će i mirovinci uletiti sa ostatkom. Ovako neće ni moja tetka kad vidi da je trend pada! U Americi sad gledaju fundamente pa na svaku iole bolju vijest (HP) skoče u + a kod nas tonu dobrih rezultata ali to nikog nije briga. Pa ljudi da li vas hrani Amerika ili naša tvrtka. Dajte se više skulirajte. Imam još keša ali radi vas hahara jednostavno neću uložiti. Kao što moj kolega kaže zadovoljava se sa dnevnih 4% zarade. E sad kad to multipliciramo rast ćemo tek kad sustavom vagona dođemo na red. A to će pod uvjetom oporavka USA biti za cca 3god.

zlikovac


Uvijek se ponavlja ista priča! Da li ostatak ulagača uopće prati stanje indexa stranih burzi? Lijepo pričekamo Amere i oni pocrvene a mi odmah zaronimo dolje kao da nas bombardiraju iz zraka. Samo naši investitori zaborave da oni poslje redovno odu u + a mi zatvaramo u 16, a Deutsche burse worka lijepo do 18 i oni se vrate u zeleno.Dakle svaki put oni ostanu na istom a mi padamo li padamo! DOKLE? pozamašan broj investitora partai SP500 pa me zanima kako to da su oni ostali iznad 850 od prošlog mjeseca a mi sa 2200 pali na 1800? Isto i sa DJI. Pa što lijepo ne palite po kupnji pa će i mirovinci uletiti sa ostatkom. Ovako neće ni moja tetka kad vidi da je trend pada! U Americi sad gledaju fundamente pa na svaku iole bolju vijest (HP) skoče u + a kod nas tonu dobrih rezultata ali to nikog nije briga. Pa ljudi da li vas hrani Amerika ili naša tvrtka. Dajte se više skulirajte. Imam još keša ali radi vas hahara jednostavno neću uložiti. Kao što moj kolega kaže zadovoljava se sa dnevnih 4% zarade. E sad kad to multipliciramo rast ćemo tek kad sustavom vagona dođemo na red. A to će pod uvjetom oporavka USA biti za cca 3god.

Iz ovoga se da izvući zaključak da bi naša Burza trebala raditi bar do 21h jer kada brzo zatvore ostanu papci u nedoumici, ili ti ko što im šef kaže: ne znaju kaj bi piškili ili kakili. [lol]

who dares, wins


Pa ljudi da li vas hrani Amerika ili naša tvrtka. Dajte se više skulirajte. Imam još keša ali radi vas hahara jednostavno neću uložiti. Kao što moj kolega kaže zadovoljava se sa dnevnih 4% zarade. E sad kad to multipliciramo rast ćemo tek kad sustavom vagona dođemo na red. A to će pod uvjetom oporavka USA biti za cca 3god.

Pa uloži si onda u kolegu!

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


Uvijek se ponavlja ista priča! Da li ostatak ulagača uopće prati stanje indexa stranih burzi? Lijepo pričekamo Amere i oni pocrvene a mi odmah zaronimo dolje kao da nas bombardiraju iz zraka. Samo naši investitori zaborave da oni poslje redovno odu u + a mi zatvaramo u 16, a Deutsche burse worka lijepo do 18 i oni se vrate u zeleno.Dakle svaki put oni ostanu na istom a mi padamo li padamo! DOKLE? pozamašan broj investitora partai SP500 pa me zanima kako to da su oni ostali iznad 850 od prošlog mjeseca a mi sa 2200 pali na 1800? Isto i sa DJI. Pa što lijepo ne palite po kupnji pa će i mirovinci uletiti sa ostatkom. Ovako neće ni moja tetka kad vidi da je trend pada! U Americi sad gledaju fundamente pa na svaku iole bolju vijest (HP) skoče u + a kod nas tonu dobrih rezultata ali to nikog nije briga. Pa ljudi da li vas hrani Amerika ili naša tvrtka. Dajte se više skulirajte. Imam još keša ali radi vas hahara jednostavno neću uložiti. Kao što moj kolega kaže zadovoljava se sa dnevnih 4% zarade. E sad kad to multipliciramo rast ćemo tek kad sustavom vagona dođemo na red. A to će pod uvjetom oporavka USA biti za cca 3god.

Evo, baš zanimljiva teorija… i vidim da je ispravna.. dax se vratio baš kao što je najavljeno…na – 5 %

http://www.poslovni.hr/100380.aspx

Evo posljedica kvazi krize. Izgurati male po minimalnim cjenama. Do kraja iduće godine ova dionica će vrijediti brat bratu 3000kn. U doba likvidnosti prodavala se je čisto normalno po 1800.

who dares, wins


http://www.poslovni.hr/100380.aspx

Evo posljedica kvazi krize. Izgurati male po minimalnim cjenama. Do kraja iduće godine ova dionica će vrijediti brat bratu 3000kn. U doba likvidnosti prodavala se je čisto normalno po 1800.

Ovo nema veze sa krizom!
Do kraja iduče godine, najvjerojatnije, ova banka više neće niti postijati, zato PBZ koji ima 96,39 % i pruzima po nominali uz bonus ovih preostalih 3,61%!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



http://www.poslovni.hr/100380.aspx

Evo posljedica kvazi krize. Izgurati male po minimalnim cjenama. Do kraja iduće godine ova dionica će vrijediti brat bratu 3000kn. U doba likvidnosti prodavala se je čisto normalno po 1800.

Shvaćam što želiš reći radi onih 95% ali je tajming sporan. Isti slučaj je bio sa Nexte grupom. Isplata je 1300 radi ponderirenog ili ne znam kakvog prosjeka ali objektivno to vrijedi više. No sve je ipak u okviru zakona.
Ovo nema veze sa krizom!
Do kraja iduče godine, najvjerojatnije, ova banka više neće niti postijati, zato PBZ koji ima 96,39 % i pruzima po nominali uz bonus ovih preostalih 3,61%!

[/quote]

who dares, wins

New Report

Close