Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


in: ” Tko to lipari na kupnji Medike,istupi muški dok ti ne bude kasno,sprema se cunami. ” neki info? potencijalno preuzimanje? [smiley7]

Reći ću samo ovo “čisti zicer” i čiščenje do 20 000kn

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

I za huškača koji nema pojma o trgovanju jedna pjesma:

Pijemo malo štock-a,
na forumu me zovu stock-a,
loše muzem žene,
pa bacim pikicu u vene,
sad od MIV-a imam love,
badava korekcija zove.

Bijesam i malen sam ja,
kao pravi dečko drukam,
al kad ono vidi vraga,
prolilo mi se vino posred saga.

in,

Tycoon: ”
in: ” Tko to lipari na kupnji Medike,istupi muški dok ti ne bude
kasno,sprema se cunami. ” neki info? potencijalno preuzimanje?
[smiley7]

Reći ću samo ovo “čisti zicer” i čiščenje do 20 000kn

cisti zicer ili “cisti zicer”? [smiley1]

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

Ode Beljara……

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Ode Beljara……

Jedan malo bolji stihoklepac od tebe, nekoć davno napisao je: Blago budalama la-la-la-la

A jedan momak kaže:

ako pjevaš la-la-la-la koristi ušne signale, a ako pjevaš li-li-li-li popij nešto.


in: ” Tycoon: ” in: ” Tko to lipari na kupnji Medike,istupi muški dok ti ne bude kasno,sprema se cunami. ” neki info? potencijalno preuzimanje? [smiley7] ” Reći ću samo ovo “čisti zicer” i čiščenje do 20 000kn ” cisti zicer ili “cisti zicer”? [smiley1]

Polako kolega,pokušavam još dokupiti i molim bez liparenja

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Na Varteksu je danas prošlo preko 2.000 komada po cijeni na i oko 200 kuna. Sad ovo izbacivanje na 195 zvuči jako smiješno.


A jedan momak kaže: ako pjevaš la-la-la-la koristi ušne signale, a ako pjevaš li-li-li-li popij nešto.

A jedan poznati psihijtar je izračunao da kad se preko 3.150 poruka na forumu podjeli s 150 dana od registracije na istom forumu dobije cca 21, a što je onda proporijonalno s IQ, kako intelektualnim tako i emocijonalnim.


A jedan poznati psihijtar je izračunao da kad se preko 3.150 poruka na forumu podjeli s 150 dana od registracije na istom forumu dobije cca 21, a što je onda proporijonalno s IQ, kako intelektualnim tako i emocijonalnim.

Točno tako je rekao i moj psihijatar, pa zaključujem da imamo istoga.

Od tih 3.000 postova puno ih je na temi kupnja prodaja na kojoj postam, a na kojoj tebi nije na pamet palo da podijeliš nešto s nekim, a kad netko uzme nick kao što je tvoj jasno je da čovjek voli popiti, pa opet nešto zaključujem.


mauricije: ” A jedan momak kaže: ako pjevaš la-la-la-la koristi ušne signale, a ako pjevaš li-li-li-li popij nešto. ” A jedan poznati psihijtar je izračunao da kad se preko 3.150 poruka na forumu podjeli s 150 dana od registracije na istom forumu dobije cca 21, a što je onda proporijonalno s IQ, kako intelektualnim tako i emocijonalnim.

A gdje su još poruke pod nickovima Mika,Kucilo,mmstanic…..
[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close