Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sada? Hip-hop..

Još samo 64 komada na 200,00 kuna.

NE U BLOKADDU!!

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Još samo 64 komada na 200.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Izgleda kao da prenosimo nogometnu utakmicu!!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Sada?
Hip-hop..

Čestitke, kolega plavi, stvarno znate odbrat dionice.VART je naputu preko 200 kn.[smiley2]

Moze stanje nije ga bilo vec 10tak min[smiley2]

Čestitam dioničarima Končara, evo je na 1000 kuna.
Bilo je samo pitanje vremena

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ja bih samo napisao, ljudi moji bit će suza nakon ožujka.
Nitko normalan ne kupuje na ovim razinama. Cijene pojedinih dionica se pumpaju na malim volumenima i radi se windows dresing prije kraja kvartala, a nakon toga [smiley6]


Ajde stock.. ak si u kesu, ne plasi druge [smiley11]

Imam ja više od 50% love u dionicama i tko me prati zna i u kojim, ali svejedno jako dobro znam što nas čeka u nardnom periodu.
A onom krelcu što se javio prije tebe nemam što reći. Sam će, bolno, shvatiti kako je znanje krhko

in,

Tko to lipari na kupnji Medike,istupi muški dok ti ne bude kasno,sprema se cunami.

neki info? potencijalno preuzimanje? [smiley7]

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

Za Plavog, Varteks:


Tycoon: ” Ajde stock.. ak si u kesu, ne plasi druge [smiley11] ” Imam ja više od 50% love u dionicama i tko me prati zna i u kojim, ali svejedno jako dobro znam što nas čeka u nardnom periodu. A onom krelcu što se javio prije tebe nemam što reći. Sam će, bolno, shvatiti kako je znanje krhko

u narednom periodu nakon privatizacije petrokemije na tržište dolazi 100 milja eura kapitala spremnog za daljnji pohod, pa mirovinski fondovi sa svojom lovom, pa turistička sezona sa svojom lovom.
Kratkoročno koja dionica može i dolje, ali dugoročno tržište mora gore.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

New Report

Close