Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




ovaj HT je stvarno bolno razočaranje.

Koliko je ono Galinec rekao da je realna vrijednost, mislim 370, mora da je HT na rubu bankrota. Nema tog što švabo ne može preuzet i nema tog što mi ne možemo shebat.
[/quote]

Zar ti stvarno mislis da ove cijene imaju veze sa poslovanjem firmi? Pa ima li onda ijedna firma u cijelom svijetu koja posluje pozitivno??
Svabo je napravio 800 i kusur milijuna konsolidirane zarade (Eura) a od toga je nekih 160-170 izvukao iz HT-a.
[/quote]

Ništa ja ne mislim kolega, osim da odrađujemo minuse amerike,europe,afrike,azije, a tek slijedi naša kriza, hebote nisam znao da se cijeli svijet vrti oko nas. Ako je ovakva cijena HT-a za koju je 90% ljudi reklo da je na IPO-u trebala biti 320 i još bi bila jeftina, onda mi je jasno gdje smo i gdje ćemo biti, btw. nemam HT [bye]

Surround all arround when it hits the ground

Iskreno, za ovo (globalno) su krivi dečkići od 25 godina… to je najtužnije u cijeloj priči

Hell is Empty and all the Devils are Here


moze bar jedan razlog zasto cekati 5 godina da se povrate ulozena sredstva?
ponekad treba mijenjati srategiju,prilagodjavat se trzistu,a ne sve pustiti stihijski i cekati.
zasto bi 5 godina imao ulozena sredstva "koja mi ne trebaju".taj izraz u kapitalizmu je potpuno nepoznat.zasto uloziti novac koji mi ne treba?,da bi dobio jos novca koji mi ne treba?

Dragi kolega , neznam gdje si pročitao da mi novac ne treba, to nisam napisao, već nešto drugo. Čitaj ponovo,pažljivo. Rekoh nešto drugo… Hvala na pažnji…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Nakon divnih prijedloga VLADE-SANADERA pitam se ćemu G20 .Neka dođu tu kod nas .Održimo G1 koji će im dati spas za rješavanje krize.Smanjimo plaće ili još bolje da bi bili u plusu dajmo svima otkaz.Nema izdataka i kriza je riješena.O tome kako Burza nije toliko bitna za krizu(Rohatinski-NOVI LIST)odgovor G20 o potrebi kontrole i nadzor nad burzama kod nas ostaje bez odjeka!!!!

Sto mislite o devalvaciji kao rjesenje postojeceg stanja… sindikati se nedaju… mslim da je ovo jedino rjesenje koje ostaje…


Iskreno, za ovo (globalno) su krivi dečkići od 25 godina… to je najtužnije u cijeloj priči

Ne bih se složio sa Vama!!! Nađite mi ijednog dečkića od 25 godina u našoj Vladi.Nađite mi ijednog dečkića direktora banki kako kod nas tako i u inozemstvu.Nađite mi ijednog dečkića u Nadzornim odborima.Nađite mi ijednog dečkića da je prisutan kada se dijeli novac.Ako i postoji koji u fondovima zar mislite da oni odlučuju kada kupiti i prodati!!

PS.Imam 58 godina i nisam njihova generacija!!

Kad smo već kod G1 ne sjećam se ni jednog modernog otvaranja u Šahu koje bi počimalo s prvim potezom G1.Uglavnom bi se za takav potez smatralo da je zastario da ne kažemo zaostao a to bi se isto mogl0 reći i za takvu vrst borbe ,politike!!



ovaj HT je stvarno bolno razočaranje.

A šta je sa drugim dionicama
[/quote]

druge dionice je bilo bolje ne gledati.
ht je danas bio na 204 bez kupaca….
strasno.

jel moguce da je ovo okret trenda?
da je krenuo bull market?
jel to moguce????




ovaj HT je stvarno bolno razočaranje.

A šta je sa drugim dionicama
[/quote]

druge dionice je bilo bolje ne gledati.
ht je danas bio na 204 bez kupaca….
strasno.

jel moguce da je ovo okret trenda?
da je krenuo bull market?
jel to moguce????
[/quote]

Ma otkuda to tebi samo?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Kakav bull market

Bull(shit) market je krenuo

Hell is Empty and all the Devils are Here

Bi ste bili sada za jedne izvanredne izbore u državi?

New Report

Close