Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ocemo danas ispod 1900 ?


ovaj HT je stvarno bolno razočaranje.

A šta je sa drugim dionicama


ovaj HT je stvarno bolno razočaranje.

Koliko je ono Galinec rekao da je realna vrijednost, mislim 370, mora da je HT na rubu bankrota. Nema tog što švabo ne može preuzet i nema tog što mi ne možemo shebat.

Surround all arround when it hits the ground

Nažalost, burza (ono što je ostalo od nje) je trenutno najmanji problem. Najveći problem tek stiže, a to su masovna otpuštanja, teško siromaštvo, brojni bankroti, događanje naroda i građanski rat uskoro. Nema sumnje u takav razvoj događaja. Ja se pokušavam pripremiti za to, ali mi teško ide. Najradije bih plakao

Hell is Empty and all the Devils are Here

Kakav već građanski rat spominješ


ovaj HT je stvarno bolno razočaranje.

Po tehničkoj analizi ako je pao 1% ispod 215 KN, sljedeći target mu je 165 KN. Bilo o tome govora ovdje i kroz vikend.

Tim više što se krizi ne vidi kraj:

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=87ea88c1-11a0-46ed-bb3b-65ecae8a8693&open=sec

…e moj Buddd..na čemu si ti ??? Kakav hebeni građanski rat???

teško je sada za pripremu kada ste 60% svog imetka ostavili na burzi…za vas ona sanaderova: samo da ne budemo gladni – treba biti primarni cilj…

meni su se smijali kako skladištim konzerve…
govorili su da treba po janjetini tući….
samo ne pitaju se kako će te konzerve za godinu dvije kupovati dvostruko skuplje nego danas janjetinu…to što je budd rekao dolazi neminovno…a ako nas još i hiperinflacije pomete, za dvije godine imati ćemo nekih 200.000 novih siromaha.


Kakav već građanski rat spominješ

A što drugo može proizaći iz situacije u kojoj smo sada/u kojoj ćemo uskoro biti?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Iskustvo, pamet.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho



ovaj HT je stvarno bolno razočaranje.

Koliko je ono Galinec rekao da je realna vrijednost, mislim 370, mora da je HT na rubu bankrota. Nema tog što švabo ne može preuzet i nema tog što mi ne možemo shebat.
[/quote]

Zar ti stvarno mislis da ove cijene imaju veze sa poslovanjem firmi? Pa ima li onda ijedna firma u cijelom svijetu koja posluje pozitivno??
Svabo je napravio 800 i kusur milijuna konsolidirane zarade (Eura) a od toga je nekih 160-170 izvukao iz HT-a.

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!



Kakav već građanski rat spominješ

A što drugo može proizaći iz situacije u kojoj smo sada/u kojoj ćemo uskoro biti?
[/quote]
Ja ne pucam u svoju Hrvatsku braću

New Report

Close