Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=da1f528f-c10e-467b-b231-04f4705a3bb8&open=sec

Da to je sigurno. Danas na Waall Street blagi rast zbog velikog pada u petak, a onda sutra ponovno ronjenje.

Neće ni danas rasti, zvršiti će u negativnom teritoriju, a tek idućih dana, tko zna …

Evo ga još jedan koji vječito druka i širi paniku! Jučer je objavio futurese s -6% stare 3 dana kao svježe podatke!!!
I tvoje postove mamuse šaljem HANFI pa da vidimo hoćeš li i njima pričati iste priče kad te pozovu kao ovdje na forumu!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Danas promet 12 milja ….

Ništa me više ne interesira.
Od sada kupujem, točnije skupljam samo HT.
HT i HT.
Druge dionice me uopće više ne interesiraju.
Nakrcat ću se HT-om, prekrcat.
Sa svakom dividendom od HT-a opet kupit HT. Sa svakim viškom novca opet kupiti HT.
J.beš mirovinske fondove. Od njih nikad penzije kao ni od države. Tridesetak godina ću skupljati samo HT. Pa pas mater svim tim fond menađerćićima koji misle od mene napravit socijalni slučaj u starosti.


Ništa me više ne interesira.
Od sada kupujem, točnije skupljam samo HT.
HT i HT.
Druge dionice me uopće više ne interesiraju.
Nakrcat ću se HT-om, prekrcat.
Sa svakom dividendom od HT-a opet kupit HT. Sa svakim viškom novca opet kupiti HT.
J.beš mirovinske fondove. Od njih nikad penzije kao ni od države. Tridesetak godina ću skupljati samo HT. Pa pas mater svim tim fond menađerćićima koji misle od mene napravit socijalni slučaj u starosti.


hehhe
a kaj misliš da će HT poslovati sa dobiti?
Dali imaš ikakve ideje kako je DT u njemačkoj?

Dali imaš kakvu ideju na koji način dolaze do novih članova?
Dali imaš HT doma i kaj ne vidiš koliko su jadni i oni i dsl (koji se brejka) a i max tv?

Ti pričaš kao da si siguran da će HT poslovati sa dobitkom. Nemoj se začuditi ako neće.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@Vrana
budućnost treba uzeti u svoje ruke.ja sam to počeo od trenutka osnivanja mirovinskih stupova.
imao sam mogućnost biranja i nisam izabrao drugi stup.za sada je odluka ispravna.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Ništa me više ne interesira.
Od sada kupujem, točnije skupljam samo HT.
HT i HT.
Druge dionice me uopće više ne interesiraju.
Nakrcat ću se HT-om, prekrcat.
Sa svakom dividendom od HT-a opet kupit HT. Sa svakim viškom novca opet kupiti HT.
J.beš mirovinske fondove. Od njih nikad penzije kao ni od države. Tridesetak godina ću skupljati samo HT. Pa pas mater svim tim fond menađerćićima koji misle od mene napravit socijalni slučaj u starosti.


Drago mi je da ima sve više sljedbenika moje strategije. Ovime ne želim sebe proglasiti začetnikom te ideje ( sačuvaj bože, nisam toliki megaloman), no mislim da je to u ovom trenutku jedini realno isplativ izlaz za male dioničare. Ipak se radi o dionici firme koja je srednjoročno stabilna, bez dileme najveći cash cow u hrvatskoj, što garantira sigurne isplate dividende uz relativno stabilnu cijenu dionice….

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Kakav impresivan promet na otvaranju… [lol]

Slijedeći 5 godina HT će raditi pozitivno ziher.

Pa on niti nema ozbiljnu konkurenciju u fiksnoj telefoniji , a ima neznam valjda xxxx jako puno
fiksnih linija # 60kn , 50% mobilnih veza , 100 000 – za sada MAX TV ,IPHONE, onda jedini pravi internet
koji je u Hrvatskoj u stvarnom porastu –

ma sve u svemu svijetla budućnost najmanje 5 god.

smanjuje se minus.......

E moj pobjeda… "brejka" se tebi nešto u glavi… Dao bog da što više kompanija dostigne ili se bar približi marginama poslovanja HT-a… Bilo bi nam svima lakše i bolje…

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...


Ti pričaš kao da si siguran da će HT poslovati sa dobitkom. Nemoj se začuditi ako neće.

A ti ćeš pričati kroz dvije čaše od jogurta spojene špagom u budućnosti?

Mobiteli, Internet, pa sada MaxTv je tek samo početak. Tehnologija stalno ide naprijed.


Iskrene isprike Zlatnome, Barbosa je dotični mamlaz. Od pjene na ustima nisam pročitao nick.

Ima kamata na margin, iako je cash. Više ti nitko ne daje kredit bez kamata, neovisno o cashu ili dionicama.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

New Report

Close