Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ponavljam i na ovoj stranici: PREPORUČENO JE : ……..mirovanje………..mirovanje…..

upravo tako.mirovanje sa kesom u djepu.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Cash je daleko dobra situacija u ovom trenutku,ali šta mi to vrijedi kad sam pun dionica.


Cash je daleko dobra situacija u ovom trenutku,ali šta mi to vrijedi kad sam pun dionica.

prepolovi.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

ZABORAVILA SAM NA CASH – ODAVNO! Pa vi zajedno stvarno mislite da je drugom bolje nego vama-
ma nemojte se mučiti ….svi trpe štetu….kakav keš! Ako prodam s malim ili većim minusom
imam keš…sve što sam s tim kešom kupila već je u minusu….. i ako prodam i čekam ..opet
sam sebi napravila minus…..NEMA KEŠA– NITKO , ma rijetki…i to nešto malo…..!!!

KEŠ SE STVARA NAŠIM MIROVANJEM…PRIPREMA….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Svatko ko je sada u kešu,izišao je sa velikim minusom i sada se nada kupiti još jeftinije,a tko je u dionicama može iziči van sa velikim minusom i opet čekati …..
Ali mene veseli da je sve više njih u kešu,a sve manje u dionicama.
Ja sam tu školu davno prošao!
Sve je manje onih koji žele prodati svoje dionice,a sve više onih što su u kešu.
Kolebnjivi na kraju imaju nešto malo keša,a dionice se nalaze u čvrstim rukama.
Pametnom dosta,da skuži!

Kad čitam sve što se ovdje piše pitam sa gdje je nestalo ono razmišljanje da treba plivati protiv struje?! Da ne treba sudjelovati u krdu već raditi upravo suprotno.Kad bi razmišljao o povlačenju realno gledajući u jednom dijelu investicija (OIF) to sam trebao učiniti u 6. mjesecu prošle godine jer im je tada bio ATH. Od tada do sada su u padu što manjem ili većem neprekidno 17.ti mjesec za redom. Jednostavno rečeno i tome mora doći kraj. Kada mi netko kaže da će kriza biti još 2 godine pa zbrojim još i ovih 17 mjeseci zvuči mi to nestvarno. Ako sam otrpio ovu godinu izdržati ću i ostalo ma koliko dugo sve to trajalo. Jedina svijetla točka bila mi je bila INA i ona mi daje moral da izdržim još jednu godinu premda ne vjerujem da će toliko trebati.

who dares, wins

Na forumu ima jako,jako,puno loših ljudi.Ima ljudi koji rade u fondovima,bankama i zaraduju novac a pišu po forumu i navlače.Neću nikoga imenovati ali se oni sami prepoznaju.Nije tajna,kruži gradom da su se neki mali brokerčići obogatili…
Pitam se samo kako?
Meni je ovo čisti financijski inžinjering….samo zašto Hanfa to dozvoljava?
Zarađuje jedna grupa ljudi (koja ima informacije )i uništava normalnoTK i ljude dovodi do ludila,siromaštva,agonije…
Kad će krenuti oporavak?
Onoga dana kad se oni dogovore.

E moj kolega ,informacija je bit svega.

I još nešto: Prošlu jesen sam razmišljao da izađem iz fonda i uletim u naftu na nekoj robnoj Burzi kada je nafta bila 60$ sa najavom da će za par mjeseci biti 80$. Nisam to napravio zbog objektivnih razloga ali i ne znanja. Ali sam iz toga izvukao jedan zaključak koji će mi u budućnosti donijeti lovu, a to je da se ne treba bazirati samo na dionice i keš već treba zatvoriti cijeli krug u koji je uključena i roba. Nema veze je li to nafta, kikiriki, svinjske polovice, kava, rosfraj, zlato, itd. itd. Jedan jedini preduvjet za to je da se ima malo više love sa kojom bi se nekom ozbiljnijem brokeru dalo izgubiti malo vremena jer sa ja u Londonu i Frankfurtu ili bilo gdje drugdje gdje se sa time radi ne snalazim kao npr. u Zagrebu.

who dares, wins

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=1775dccf-4c05-4ffd-b667-30472f25dbed&ref=lastadd

Dali ima itko ovakog PREMIJERA

http://www.poslovni.hr/99016.aspx

Prve pare stižu



Cash je daleko dobra situacija u ovom trenutku,ali šta mi to vrijedi kad sam pun dionica.

prepolovi.
[/quote]

dobar savjet

New Report

Close